اضافه شدن کوله پشتی به بازی Fallout 76 PS4

اضافه شدن کوله پشتی به بازی Fallout 76 PS4

اضافه شدن کوله پشتی به بازی Fallout 76 PS4

به زودی در آپدیت جدید بازی fallout 76 قابلیت کوله پشتی به آن اضافه خواهد شد:

اگر شما نیز از طرفداران پر و پا قرص این مجموعه هستید که بازی های کاملا آنلاین هستند این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید.همانطور که میدانید این بازی یک بازی پلی استیشن ۴ آخرالزمانی است و درهفته های گذشته کمپانی سازنده بازی (بتسا) بسته های الحاقی ای به بازی اضافه کرد که شامل کیت های تعمیر و دوربین بودند.
با اینکه در چند هفته ی اخیر، درست بعداز اضافه شدن بسته الحاقی دیگر خبر تازه ای از این شرکت درباره ی اخرین اثر خود منتشر نشده بود، آنها به تازگی اعلام کرده اند که به زودی در آپدیت ۱۷ ازدیبهشت خود یک بسته ی دانلودی ۹ که نام دیگر آن نیز (ever up wards)  میباشد اضافه خواهد شد.

اضافه شدن کوله پشتی به بازی Fallout 76 PS4
اضافه شدن کوله پشتی به بازی Fallout 76 PS4

خبر خوب برای بازیکنان این این بازی مهیج این است که این بسته شامل قابلیت های زیاد و تاثیر گذاری میباشد که کمپانی بتسا از دو مورد آن رونمایی کرده است، که شامل انجمن pioneer scouts  و کوله پشتی میباشد.قابلیت های کوله پشتی بسیار مفید و کارآمد است و شما میتوانید درحین بازی به سادگی از آنها بهره مند شوید.
طبق جزئیاتی که بتسا دربلاگ خود در این راستا منتشر کرده است شما درهمه ی مراحل بازی کوله پشتی خود را به همراه داربد که روی کمر شما برروی لباستان قرار میگیرد مگر اینکه لباس power Armour  را به تن داشته باشید که کوله پشتی در زیر آن قرار خواهد گرفت اما شما همچنان از مزایای آن بهره مند خواهید شد.از جمله کارایی های کوله پشتی میتوان به داشتن ظرفیت بیشتر برای حمل و نگهداری ابزار، غذا و…  اشاره کردکه خود یک مزیت نسبت به نسخه قبلی بازی میباشد.
شما میتوانید گنجایش فضای داخلی کوله پشتی را افزایش دهید و موارد بیشتری را درحین بازی Playstation 4 با خود حمل کنید.کوله پشتی شما حتی گاهی به عنوان محافظ شما عمل خواهد کرد و شما با پوشاندن لایه ی بیرونی آن با زره میتوانید از آن به عنوان سپر نیز استفاده کنید.نکته حائز اهمیت دیگر این است که شما میتوانید کوله پشتی خود را با اضافه کردن لوازم جانبی به آن ارتقاء دهید.
و از مزایای بیشتری نیز برخوردار شوید. برای مثال شما با اضافه کردن یک قابلیت جانبی به کوله پشتی خود میتوانید آن را خنک نگه دارید. این خنک کننده به شما کمک میکند که غذا ها و مواد فاسد شدنی درون کوله خود را خنک نگه داشته و از خراب شدن آن ها جلوگیری کنید.
اما باید توجه داشته باشید که اضافه کردن هر لوازم جانبی ای به کوله پشتیتان مقداری از فضای آن را اشغال خواهد کرد.
انجمن پاینیر نیز از دیگر مزایای این آپدیت میباشد که قوانین و طریقه ی مخصوص زندگی خودرا دارد که شما باید با عمل کردن به آنها و انجام دادن کارهایی مانند مهربانی، کمک به سایرین و… وفاداری خود را به این انجمن ثابت کنید.شما در این انجمن با انجام اعمالی مثل شنا، تیراندازی با کمان، آشپزی، ورزش و… درجات و مدال کسب میکنید که با تحویل آنها به ماشین های pioneer scout  میتوانید مواردی برای بالا بردن کارایی و ارتقاء سیستم C.A.M.P دریافت کنید.

اضافه شدن کوله پشتی به بازی Fallout 76 PS4
اضافه شدن کوله پشتی به بازی Fallout 76 PS4

اما اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که هنوز این بازی را شروع نکرده اید اینجا میتوانید توضیح مختصری از آن را بیابید.
این بازی روایت بازماندگان پناهگاه ۷۶ است. بازی ای سراسر پوچی و سرگردانی.. شما در ویرجینیا هستید و بدون هیچ هدف خاصی دربازی به دنبال ابزار، روح های سرگردان و… میگردید. باید دشمنان خودرا از سرراه بردارید و اشیاء و چیزهایی که به دنبال آن هستید را پیدا کنید.
اگر شما جزو آن دسته افردای هستید که از اینگونه بازی ها لذت میبرند، قطعا درطول بازی از آن لذت خواهید برد. البته شرکت بتسا در طول هفته های اخیر سعی کرده با افزودن آپدیت ها و قابلیت های جدید به این محصول تعادل را در آن برقرار کرده کیفیت بازی را بالا ببر که تا حدی هم موفق بوده است.
شما میتوانید علاوه بر پلی استیشن چهار این بازی را روی پی سی، کامپیوتر و ایکس باکس وان خود نیز تجربه کنید.اما نکته ی قابل توجه این است که با وجود تلاش های شبانه روی این کمپانی بازی فال اوت  ۷۶به طور کلی نتوانست محبوبیت زیادی جذب کند که درخور این مجموعه پرطرفدار باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − دو =