اطلاعات جدیدی از فصل ۲ بازی Black Ops Cold War منتشر شد

فصل جدید Black Ops Cold War

اطلاعات جدیدی از بازی Black Ops Cold War منتشر شده که نشان می‌دهد Scorestreak جدید به همراه ۳ نقشه جدید در فصل ۲ عرضه خواهد شد. Black Ops Cold War فعلاً فاصله زیادی با فصل ۲ دارد و به‌ تازگی به ‌روزرسانی میانی فصل ۱ عرضه شده است. با این حال، طرفداران دوست دارند بدانند در به ‌روزرسانی اصلی دوم این بازی، چه چیزهایی عرضه خواهد شد.

می‌دانیم که نقشه Zombies در Black Ops Cold War Season 2 وجود خواهد داشت. اما زمانی که حرف از جنبه بازی چند نفره می‌شود، چیزهای جالب‌تری وجود دارند. به واسطه اطلاعات جدیدی که عرضه شد، اکنون می‌دانیم که ۳ نقشه جدید قرار است به Black Ops Cold War in Season 2 بیایند، البته در این بین Scorestreak های جالب نیز به بازی بازخواهند گشت.

پیش از این، Treyarch ما را با شلیکی از Flamethrower Scorestreak جدید در Cold War آشنا کرده بود، اما این اطلاعات جدید نشان می‌دهد که چیزی که مورد علاقه بسیاری از طرفداران بوده بازخواهد گشت.

اطلاعات زیاد Black Ops Cold War Season 2

اطلاعات جدید از یک فرد معتبر نشان می‌دهد که نقشه‌های جدید و Scorestreak به فصل ۲ می‌آیند. این اطلاعات از The MW2 Ghost در توییتر گرفته شده است. کسی که قبلاً تا حد زیادی از نظر ارائه اطلاعات دقیق عمل کرده است. این بار، کاربر موفق شد تا ما را نسبت به فصل ۲ Cold War شدیداً هیجان ‌زده کند.

نقشه‌های فصل ۲ بازی Black Ops Cold War

با توجه به اطلاعات فصل ۲، Cold War قرار است ۳ نقشه جدید در لیست خود داشته باشد. این نقشه‌ها شامل جالب‌ترین نقشه‌ها برای طرفداران مانند Firing Range و Summit هستند. هر دو این نقشه‌ها مکان‌های نمادینی از فرانچایز Black Ops هستند و افراد بسیاری از بازگشت آن‌ها خرسند خواهند شد. با این حال، باید به این نکته اشاره کرد که مکان‌های گفته شده در عرضه اخیر Treyarch از Black Ops 4 وجود داشتند.  

طرفداران ممکن است تاکنون کمی خسته شده باشند، اما نمی‌توان انکار کرد که هر دو این مکان‌ها نسخه‌های خوبی برای لیست نقشه محدود شده Cold War هستند. به طرز جالب توجهی، شاهد ورود نقشه جدیدی به بازی خواهیم بود که Apocalypse نام دارد. البته هنوز باید منتظر بمانیم تا ببینیم این نقشه چگونه است. اگرچه ممکن است عکس این نقشه در تصاویر نقشه‌هایی که از Black Ops Cold War منتشر شده، وجود داشته باشد.

اطلاعات جدید از بازی Cold War Season 2 نشانگر Returning Scorestreak بوده است

شاید جالب‌ترین بخش این اطلاعات عرضه Scorestreak مورد علاقه طرفداران باشد. به نظر می‌رسد به همراه نقشه‌های جدید، طرفداران به زودی شاهد کمپین‌های چهار بخشی آشنایی در میدان نبرد خواهند بود. به گفته TheMW2Ghost ،Dogs AKA K9 Unit به عنوان بخشی از بازی Cold War Season 2 عرضه خواهند شد.

این Scorestreak یک سری سگ‌هایی را به اطراف نقشه می‌فرستد. این سگ‌ها می‌توانند دشمنانی که آنقدر سریع نیستند که به آن‌ها شلیک کنند را از پا درآورند. اگر هوشیار نباشید، مبارزه با این Scorestreak خیلی دشوار خواهد بود. اما یکی از موارد مورد علاقه کاربران بوده است.

فردی که این اطلاعات را به TheMW2Ghost ارائه داده معتقد بود که این محتوا در فصل ۲ آماده خواهد بود. با این حال، بیان کرده‌ اند که تا این لحظه به طور %۱۰۰ از این ماجرا مطمئن نیستند. در حال حاضر، بازیکنان می‌توانند از تفنگ جدید درون بازی لذت ببرند. چالش باز کردن قفل Streetsweeper در Black Ops Cold War با مشکلاتی مواجه شده، اما طرفداران راهی برای حل این مشکل دارند.

قرار است هفته آینده به مدت ۱۱۵ روز محتوای جدیدی برای Cold War Zombies عرضه شود. اگر بیشتر طرفدار نسخه‌های قبلی Call of Duty باشید، نگرانتان نخواهیم بود. گذشته از این، پایگاه بازیکنان همچنان مطابق آمار و ارقام اخیر، بسیار عظیم است.

 

منبع: GamingIntel

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 7 =