اعترافات راک استار به باگ های اقتصادی در بازی Red Dead Online

اعترافات راک استار به باگ های اقتصادی در بازی Red Dead Online PS4

بازی Red Dead Redeption 2 در اواخر نوامبر به عنوان یک بازی بتا راه اندازی شد و استودیو Rockstar از همان ابتدا اعلام کرده بود که ممکن است در بخش آنلاین باگ ها و مشکلاتی به وجود بیاید. بازیکنان با انجام بازی به مشکلاتی خصوصاً در بخش اقتصادی بر خورد کردند. یکی از مشکلاتی که در این بخش وجود داشت این بود که مثلاً کنسرو لوبیا قیمتی معادل یک حلقه ی طلا داشت که خوب در واقع این مبلغ اصلاً واقعی نیست.

استودیو Rockstar اعلام کرده که بازیکنان حق دارند که از این مشکل ناراحت شوند و ما به زودی این مشکل را برطرف خواهیم کرد. همان طور که استودیو Rockstar نیز بر مشکل اقتصادی Red Dead Online تاکید دارد، در حال تلاش برای رفع مشکل اقتصادی به وجود آمده می باشد. استودیو اعلام کرده است که تمام سعی خود را جهت ارائه یک بازی پلی استیشن ۴ جالب و سرگرم کننده و به صرفه از نظر اقتصادی خواهد کرد.

اعترافات راک استار به باگ های اقتصادی در بازی Red Dead Online PS4
اعترافات راک استار به باگ های اقتصادی در بازی Red Dead Online PS4

همچنین آنها اعلام کردند که نیاز به زمان بیشتری دارند تا بتوانند این مشکلات را برطرف نمایند.به غیر از مشکل اقتصادی که در بازی به وجود آمده است، مشکل دیگری نیز وجود دارد که در حین بازی آنلاین بازیکن از بازی خارج می شود وبازیکنان زیادی، این مشکل را بازگو کرده اند. استودیو Rockstar قصد دارد این مشکلات مداوم را نیز برطرف کند.

استودیو Rockstar اعلام کرده است: «بازی به اندازه کافی پیشرفته می باشد و ما قادریم این تنظیمات را به سرعت انجام دهیم.» انتظار می رود که اولین به روز رسانی این بازی در اواخر هفته انجام شود و به روز رسانی های بیشتری را نیز در هفته های آینده مشاهده نمائیم. با خرید PS4 از فروشگاه اینترنتی مرکزخرید دات کام خرید با قیمت مناسب را تجربه کنید.

شما می توانید هر گونه مشکی در بازی Red Dead Online را مستقیما به Rockstar ارسال نمائید. تاکنون حرفی از این که بازی تا چه مدت در Rockstar خواهد بود به میان نیامده است.بازی red Dead Online ماموریت های داستانی جدیدی را پیش از رویداد های چالش تک نفره ارائه می نماید که می توان به صورت تک نفره یا چند نفره انجام داد.

همچنی بازی را می توان به صورت co-op و حالت PvP انجام داد که یکی از این حالت ها Red Dead’s own battle royale mode (بازی در حالت مبارزه royale) می باشد. استودیوی Rockstar اعلام کرده است که منتظر به روزرسانی های بیشتر Red Dead Online بتا در هفته ها و ماه های آینده باشید. و این نشان از توسعه بازی در بتا دارد. با وجود مشکلات اقتصادی و microtransaction ها و فقدان محتوای این بخش، باز هم به ادامه همکاری با بتا پرداخته اند.

در صورتی که نسخه ی Grand Theft Auto V از نسخه های رایگان GTA Online به وفور در فروشگاه ها دیده می شود، هنوز استودیو تصمیمی راجع به اشتراک بازی Playstation 4 در فروشگاه ها نگرفته است.در به روز رسانی های آتی این بازی توانایی خرید طلا در بازی با پول واقعی افزوده می شود . همچنین می توان در طول بازی طلا های کسب شده را جهت خرید سلاح های خاص و موارد دیگر سرمایه گذاری نمود.

اعترافات راک استار به باگ های اقتصادی در بازی Red Dead Online PS4
اعترافات راک استار به باگ های اقتصادی در بازی Red Dead Online PS4

یکی دیگر از تغییرات مثبتی که استودیو انجام داده است عبارت است از پیچاندن سیستم parley بدین معنا که قبل از این به روز رسانی اگر در حین بازی بازیکن چندین بار کشته می شد، قبل از اینکه به گزینه parley و یا Feud دسترسی داشته باشد، ولی با این به روز رسانی بازیکن می تواند پس از هر بار کشته شدن به Parley برود یعنی بازیکن فوراً می تواند opt را به دست آورد و آسیب نبیند. البته در یک مهلت ده دقیقه ای می تواند این کار را انجام دهد.

علاوه بر این بازیکنانی که به طور تهاجمی بازی می کنند بر روی نقشه و راهنمای نقشه به صورت قرمز نشان داده می شوند در حالی که بازیکنانی که به صورت مسالمت آمیز بازی می کنند تنها هنگامی که در نزدیک بازیکن باشند نمایش داده می شوند. این خصوصیت به کسانی که بازی را به صورت تهاجمی انجام می دهند امکان کسب اسلحه NPC را می دهد.

به صورت تئوریک همه این تغییرات باید کمکی باشند، اما متاسفانه برخی از جنبه های به روز رسانی به طور مستقیم این تغییرات را تضعیف می نماید و امیدواریم استودیو در به روزرسانی های آتی خود بتواند مشکلاتی که ارسال شده است را بر طرف نماید و شاهد بازی جذاب تر و مهیج تری باشیم.هم اکنون بازی Red Dead Online بر روی کنسول های پلی استیش ۴ و ایکس باکس وان در دسترس می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 19 =