اعلام برندگان Golden Joystick Awards 2018

جزئیات و بررسی برندگان Golden Joystick Awards 2018

جزئیات و بررسی برندگان Golden Joystick Awards 2018

هر ساله و طی مراسمی جایزه ای برای بهترین بازیهای ویدیویی در نظر گرفته می شود، در این جشنواره با رای مستقیم مخاطبین بهترین بازیها انتخاب می شوند و جایزه ی golden joystick awards 2018 به آنها تعلق می گیرد. بازی ها براساس فاکتورهای زیادی مانند بهترین داستان، بهترین صدا، بهترین جلوه های بصری، بهترین بازی سال، بهترین صداپیشه ها، بهترین بازی رقابتی و فاکتورهای دیگر از نظر مخاطبین داوری و دسته بندی می شوند.
سال ۲۰۱۸ سی و ششمین جشنواره برگزار شد که طی آن از نظر محتوا و داستان جایزه ی بهترین داستان بازی، ابتدا به بازی god of war رسید و پس از آن بازی های دیگری چون forgotton anne، gorogoa، marvels spider man به ترتیب مقام های دوم و سوم و چهارم را کسب کردند. در بخش بهترین طراحی بصری باز هم جایزه بهترین طراحی به بازی god of war رسید و بازی های chuchel، dead cells در مقام های دوم و سوم جای گرفتند.

جزئیات و بررسی برندگان Golden Joystick Awards 2018
جزئیات و بررسی برندگان Golden Joystick Awards 2018

بازی god of war در این جشنواره غوغا کرد و در بخش بهترین صداگذاری جایزه بهترین صدا این بار هم به بازی god of war رسید که بازیهای far cry 5، forza horizon 4 مقامهای دوم و سوم را از آن خود کردند. از نظر بازیهای مستقل (بازی هایی که بدون هیچ تهیه کننده ای و توسط یک تیم کوچک ساخته شده است) جایزه بهترین بازی به dead cell اختصاص یافت که بازیهای celeste  و gorogoa در مقامهای دوم و سوم جای گرفتند.
بهترین بازی PS4 رقابتی از نظر کاربران بازی fortnite battle royale در نظر گرفته شد که لازم به ذکر است که این بازی یکی از بهترین ها در این زمینه بوده است. در زمینه بازیهای co op (بازیهای چند نفره کامپیوتری) عنوان بهترین بازی به بازی monster hunter: world داده شد و بازیهای a way out، far cry 5 در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. و اما عنوان بهترین بازی با سابقه و قدیمی که هنوز طرفداران زیادی دارد، به اصطلاح به این بازیها still playing گفته می شود به بازی world of tanks داده شد و در رده بعدی عنوان دوم به بازی destiny 2 داده شد.
همینطور در این جشنواره عنوان بهترین بازی esport از نگاه مخاطب به بازی overwatch داده شد. در بحث بهترین بازی واقعیت مجازی، بازی the elder scrolls 5: skryrim vr عنوان نخست را از آن خود کرد و بازی doom VFR نتوانست مقام اول را نصیب خود کند و دوم شد. همچنین نامزد بهترین استودیو سال ۲۰۱۸ ،به استودیو سونی سانتا مونیکا رسید که این استودیو در زمینه ساخت بازی بسیار با تجربه و خبره است و این مقام شایسته این استودیو است. همچنین جایزه golden joystick awards 2018 برای بهترین بازی موبایل به بازی PUBGmobile تعلق گرفت زیرا کاملترین بازی موبایلی است که تاکنون با کمترین باگ در اختیار مخاطبین قرار گرفته است.
و اما جایزه بهترین بازی سال ۲۰۱۸ برای کنسول نینتندو را بازی octopath traveler به خود اختصاص داد و از رقبای خود پیشی گرفت. بهترین بازی سال ۲۰۱۸ برای پلی استیشن را god of war با فاصله ی زیادی از رقبا از آن خود کرد. بهترین بازی سال برای کامپیوترهای شخصی به بازی subnautica رسید که یک بازی سراسر هیجان و استرس است و شما باید سعی در زنده ماندن خود داشته باشید و در محیطهای خطرناک خود را از خطرات حفظ کنید. بهترین بازی ایکس باکس سال ۲۰۱۸ هم forza horizon 4 به خود اختصاص داد و نتیجه تلاش های خود را با گرفتن جایزه golden joystick awards 2018 دید.
و اما مورد انتظارترین بازی سال هم cyberpunk 2077 انتخاب شد. جایزه بهترین اجرا و صدا پیشگی را هم برایان دکارت بازیگر نقش کانر در بازی detroit: become human از آن خود کرد. این صدا پیشه یکی از موفقترین ها در صنعت صداپیشگی است که واقعا لایق جایزه golden joystick awards 2018 بود. بهترین بازی سال از دید منتقدین هم red dead redemption 2 معرفی شد که این بازی Playstation یکی از بهترین بازیهای جهان باز تاریخ است و یکی از بهترین بازی های نسل هشتم به حساب می آید که همه را شگفت زده کرده است.

جزئیات و بررسی برندگان Golden Joystick Awards 2018
جزئیات و بررسی برندگان Golden Joystick Awards 2018

از همه اینها که بگذریم جایزه یک عمر فعالیت در ساخت بازیها از نظر مخاطبین به هیدتاکا میازاکی که کارگردان سری بازیهای dark souls و bloodborne است اهدا شد. این شخص با ذهن جسور و زیبای خود بازی های معرکه ای را خلق کرده است و به نظر میرسد که این داوری شایسته ترین فرد را برای جایزه golden joystick awards 2018 انتخاب کرده است.
اما محصولاتی هستند که دنیای بازیها را برای همه افراد به دنیای زیبایی تبدیل کرده اند و باعث شده اند که همه از بازیهای ویدیویی لذت ببرند، جایزه این عنوان هم به دسته بازی Xbox adaptive محصول شرکت مایکروسافت تعلق گرفت که شرکت مایکروسافت این دسته بازی را برای افراد با ناتوانی جسمی طراحی کرده است. در آخر بهترین بازی سال ۲۰۱۸ fortnite battle royale معرفی شد. در این جشنواره حدود ۲۱ مقام برتر و تعدادی دیگر از عنوان ها جایزه golden joystick awards 2018 را برای خود به ارمغان آوردند. باید منتظر این جشنواره در سال ۲۰۱۹ بود و دید که چه بازی هایی برنده جشنواره خواهند شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 10 =