اعلام تاریخ انتشار بازی The Hong Kong Massacre PS4 کمپانی VRESKI

اعلام تاریخ انتشار بازی The Hong Kong Massacre PS4 کمپانی VRESKI

اعلام تاریخ انتشار بازی The Hong Kong Massacre PS4 کمپانی VRESKI

بدون شک بازی کردن از بهترین سرگرمی های افراد به حساب می آید و با رشد علم و تکنولوژی ابزار این بازی ها به مرور زمان تغییر کرده است .محبوب ترین ابزار بازی که در این برهه ی زمانی دارای طرفداران بی شماری در سراسر جهان است دستگاه پلی استیشن است ، که جدیدترین نسخه آن پلی استیشن ۴ می باشد که بازی های زیادی برای این نسخه ارائه شده و ما میخواهیم درباره ی (تاریخ انتشار بازی پلی استیشن ۴ The Hong Kong Massacre) صحبت کنیم .
The Hong Kong Massacre یک نام در قالب اکشن به حساب می آید وبه عنوان یکی بازی هیجان انگیز با فضای کاملا کاربر پسندی طراحی شده است این بازی توسط دو استودیوم کاملا مستقل از هم با نام های vreski و caption rogue production در دست تولید است و نوع این بازی را شوتر بشمار می آورند شوتر به معنی اول شخص است که در گروه بازی هایی با ژانر اکشن و تیراندازی مورد استفاده است.

اعلام تاریخ انتشار بازی The Hong Kong Massacre PS4 کمپانی VRESKI
اعلام تاریخ انتشار بازی The Hong Kong Massacre PS4 کمپانی VRESKI

محیط این سبک از بازی ها به این صورت طراحی و تولید شده است که شخصی که مشغول بازی است فقط دست ها و اسلحه ی شخصیتی بازی را می تواند مشاهده کند که البته در نسخه های جدیدی که ارائه شده فرد میتواند پاهای شخصیت بازی خود را نیز ببیند . که نحوه فیلم برداری این بازی به صورت بالا به پایین می باشد.
قابلیت دیگر این بازی این است که هنگ کنگ هالیوودی را به بهترین شکل ممکن به نمایش در می آورد این بازی مملو از هیجان بالا و درگیری وزد وخورد است افرادی که مشغول بازی میشوند به خوبی به یاد فیلم های اکشن وخشن می افتند و برای اولین بار در زمان برقراری کنفرانس شرکت سونی در مناسبت هفته ی بازی های پاریس سال ۲۰۱۷ به عموم مردم این بازی معرفی و ارائه گردید ولی بعد از این کنفرانس برای یک مدت زمان مشخص وارد یک سکوت خبری خاصی شد .
طبق جدید ترین اخبار که از سایت های خبری مخصوص نشات میگیرد سازندگان این بازی جدید ترین تریلر آن را به نمایش درمی آورند و به همراه آن تاریخ انتشار را نیز اعلام کرده اند تاریخ ارائه این بازی را ۲۲ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی که به تاریخ شمسی برابر با ۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ است اعلام شد .
این بازی در تاریخ اعلام شده قرار است که برای playstation 4 و همچنین پی سی منتشر شود که در ابتدای ساخت این بازی سازندگانش قصد این را نداشتند که این بازی را برای پی سی نیز ارائه دهند ولی طی خبر خوشحال کننده ای که از سوی طراحان اعلام شد صاحبان پلت فرم های پی سی نیز قادر به این هستند که بر روی دستگاه های خود با The hog kong massacre بازی کنند , این موضوع خود جزء یکی از نقاط قوت این بازی یه شمار می رود .
حال درباره ی محیط این بازی اگر بخواهیم توضیح بدهیم همان طور که از نام آن پیداست می توان فهمید که این بازی درباره ی درگیری وجنگ ما بین دزدان وخلافکاران کشور هنگ کنگ را توصیف می کند و آنچه که می شود از این بازی فهمید این است که پای ما را به یک رفاقت و قتل و انتقام و خیانت باز می کند.
سرگذشت داستان این بازی به این صورت است که یک نیروی سابق پلیس را دنبال خواهیم کرد که پس از کشته شدن بهترین وصمیمی ترین دوست وهمکارش به دست تعداد زیادی خلافکار هنگ کنگی ،حالا این فرد به دنبال این است تا انتقام مرگ دوست خود را بگیرد و البته اینکه داستان اصلی چیز دیگری است که باید تمرکز خود را برای کشتن خلافکاران و دزدان هنگ کنگی بگذاریم و شما برای اینکه بتوانید بازی کنید باید با در دست داشتن انواع اسلحه ها و فنون ومهارت های مختلف وگوناگون به رقابت ومبارزه با دشمنان خود بپردازید.
شخصی که بازی می کند در قالب شخصیت اصلی این بازی است که در هر مرحله ای که سپری می کند قرار است با تعداد شخصیت های زیادی که در قالب دشمن او هستند رو به رو شوند و مبارزه کند و از دیگر قابلیت های محبوب این بازی این است که شخص مشغول بازی توانایی این را خواهد داشت که زمان بازی را آهسته کند که این خود قابلیتی بسیار کاربردی در بازی ومقابله با دشمنان خود به شمار می رود .

اعلام تاریخ انتشار بازی The Hong Kong Massacre PS4 کمپانی VRESKI
اعلام تاریخ انتشار بازی The Hong Kong Massacre PS4 کمپانی VRESKI

و اگر بخواهیم از نقطه ضعف این بازی صحبت کنیم می توانیم بگوییم که این داستان درباره ی انتقام است با توجه به اینکه انتقام موضوع جذابی برای بازی هایی با ژانر اکشن به حساب می آید اما متاسفانه در همین جا است که با اولین نقطه ضعف این بازی مواجه می شویم .
مشکل این است که داستان خیلی کوتاه و مختصر بیان گردیده وهمین داستان کوتاه نیز با چند کات سین بی کلام که ما بین مراحل بازی پدیدار می شود بیان شده وقصد این کات سین ها این است که داستان کلی بازی را روایت کنند ولی به دلیل این که بی کلام وهمچنین در لوکیشن تنوعی ندارد به سرعت جذابیت اولیه خود را از دست می دهد و شخص انگیزه ای برای دنبال کردن سرگذشت شخص اول داستان را نخواهد داشت.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =