تخفیف فروشگاه سونی برای بازی ها Battlefield V و Devil May Cry 5

اعلام تخفیف های فروشگاه سونی برای بازی های بزرگی مثل Battlefield V و Devil May Cry 5

چندی پیش کمپانی سونی در خبری از تخفیفات محصولات خود سخن گفت. آخرین تخفیفات سونی دررویداد Golden Week sale و Ubisoft صورت گرفت. همیشه می توانید بازی های جدید را با چند درصد تخفیف از فروشگاه های PSN سونی در رویداد های مختلفی تهیه نمایید.

از جمله بازی هایی که تخفیف فوق العاده ی سونی شامل حالش شد بازی Battlefield V بود، ۵۰ درصد تخفیف برای این بازی در نظر گرفته شده بود و بازی پلی استیشن ۴ با قیمت ۲۹.۹۹ دلار به فروش رسید. بازی بعدی Devil May Cry 5 است که قیمت آن با تخفیف به ۴۰.۵۹ دلار کاهش پیدا کرده است. علاوه بر این بازی های مشهور و اکشن، سایر بازی ها از جمله بازی های فوتبالی، بازی های کمپانی EA نیز تخفیف خوردند.

اعلام تخفیف های فروشگاه سونی برای بازی های بزرگی مثل Battlefield V و Devil May Cry 5
اعلام تخفیف های فروشگاه سونی برای بازی های بزرگی مثل Battlefield V و Devil May Cry 5

معرفی بازی های Battlefield V و Devil May Cry 5

بازی Battlefield V چهار مأموریت دارد که با چهار کاراکتر متفاوت دنبال می شود. بازی توسط استودیوی دایس طراحی شده است. مبارزات کاراکترها به جنگ جهانی دوم باز می گردد. دو شخصیت اولی که داستان به آن ها پرداخته است در بیابان های افریقا به خرابکاری در مقر سری دشمن می پردازند و در آخرهم در برابر گروهی از دشمنان می جنگند و پیروز می شوند.
این دو نفر که یکی از آن ها فرمانده و دیگری سرباز است، باید با همکاری هم بازی را جلو ببرند. سرباز بازی از زندان آزاد شده است و باید کاری کند تا فرمانده به او اعتماد کند. بخش دوم بازی نیز به حضور مفید زنان در جنگ جهانی دوم اشاره دارد. بازی دریک کوهستان سرد و یخ زده جریان دارد و کاراکتر بازی دختری ست که قصد دارد جلوی ساخت اسلحه های نازی ها را بگیرد.
قسمت سوم بازی نیز به سربازی سیاه پوست اشاره دارد.
که در ارتش فرانسه خدمت می کند و می خواهد علیه تبعیض نژادی بجنگد. تنوع مأموریت در بازی می تواند جذابیت خاصی به بازی ببخشد، مثلا در یک بخش با دشمن مبارزه کنید و در بخش دیگر با یک نقشه ی بی نقص پیش بروید. می توانید بازی را از روی نقشه ها هم پیش ببرید، نقشه های موجود در این بازی ایکس باکس از حیث کیفیت بسیار عالی طراحی شده اند. این امر را می توان در طراحی مناظر کوهستانی پوشیده از برف و یا جنگل های سرسبز مشاهده نمود.
ممکن است در وهله ی اول فکر کنید که مراحل به هم شبیه هستند؛ اما با پیش روی در بازی می توان فهمید که هر مرحله ویژگی خاص خود را دارد. گرافیک بازی کیفیت بسیار خوبی دارد که با همراهی صداگذاری عالی بازی به جذابیت آن افزوده است.
بازی Devil May Cry 5 توسط کمپانی کپکام منتشر شده است و اساس بازی بر سبک هک اند اسلش ساخته شده است. داستان بازی بی نقص است و طوری در بازی قرار داده شده که ابتدای بازی هزاران سؤال برای بازی کننده پیش می آورد و همین امر می تواند کنجکاوی بازی کننده را برانگیزد، تا برای گرفتن جواب سؤال هایش تا آخر بازی پیش برود.
در قسمت هایی از بازی قسمت هایی از گذشته شخصیت ها نمایش داده می شود. گرافیک بازی فوق العاده است و می تواند این احساس را در بازی کننده ایجاد کند که در یک محیط بی روح و ترسناک گیر افتاده است. بازی Playstation 4 حال و هوای اخر دنیا را نشان می دهد، پس طراحی محیط ها باید به گونه ای باشد که بازی کننده را تحت تأثیر قرار دهد درست همان گونه که طراح محیط ها را طراحی کرده است.

اعلام تخفیف های فروشگاه سونی برای بازی های بزرگی مثل Battlefield V و Devil May Cry 5
اعلام تخفیف های فروشگاه سونی برای بازی های بزرگی مثل Battlefield V و Devil May Cry 5

در داستان سه شخصیت با سه داستان مختلف قرار دارد. نیرو یکی از این شخصیت هاست. او یک شخصیت شوخ و باهوش را دارد. دانته هم که پایه ثابت سری بازی ها Devil May Cry است و در نسخه ی جدید حضور پر رنگ تری دارد. اما شخص سوم؛ یک کاراکتر با نام وی به عنوان شخص سوم در بازی قرار گرفته است. وی در مبارزه روش متفاوتی نسبت به نیرو و دانته دارد، او قادر است تا در مبارزه با دشمن از سه کاراکتر فرا انسانی کمک بگیرد تا دشمنان را قطعه قطعه نماید.

به جز شخصیت های جدید دشمنان بیشتر و جدیدتری هم در بازی قرار گرفته اند. در بازی حالت پر طرفدار هک اند اسلش قرار دارد این ترفند در استفاده از اسلحه های مختلف و مبارزات سریع خلاصه می شود. می رسیم به بخش هیجان انگیز بازی یعنی موسیقی، موسیقی یکی از مهم ترین موفقیت های بازی Devil May Cry 5 بود. موسیقی که هنگام مبارزات پخش می شود، به جرات می توان گفت هیجان بازی را چند برابر می کند و اما جذاب تر از آن این است که هر کاراکتر موسیقی مخصوص به خودش را دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 17 =