رده بندی سنی بازی Sekiro Shadows Die Twice

اعلام رده بندی سنی بازی Sekiro Shadows Die Twice توسط ESRB

بازی sekiro: shadow die twice یکی از معروف ترین و مشهور ترین بازی های ژانر وحشت و جنگ است . این بازی که از دیدگاه جنگجویان ژاپن ایجاد شده است می توان گفت که بخشی از فرهنگ سینمایی ژاپن را نیز در خود دارد. این بازی یک بازی جنگی است که شما را به حال و هوای دنیای سامورایی ها می برد به آن دنیای خشک و جنگی ای که هر لحظه از آن پر از لحظه های دلخراش است که می تواند هر کسی را آزرده خاطر کند.

اگر می خواهید تبدیل به یک سامورایی حرفه ای شوید که از هیچ چیزی نمی ترسد و آرمان های او در زندگی از هر چیز دیگری برای او مهم تر هستند ، ما به شما این بازی sekiro: shadow die twice را پیشنهاد می دهیم. در این بازی پلی استیشن ۴ ابتدا شما باید یک شخصیت سامورایی را انتخاب کنید تا بتوانید در ادامه ی بازی از آن استفاده کنید و حریفان خود را از میان بر دارید.

اعلام رده بندی سنی بازی Sekiro Shadows Die Twice توسط ESRB
اعلام رده بندی سنی بازی Sekiro Shadows Die Twice توسط ESRB

همان طور که اشاره شد این بازی مبتنی بر فرهنگ خشک ژاپنی است و در آن اتفاقاتی می افتد که می تواند با هر روحیه ای سازگار نباشد. در ادامه ی بازی شما باید استاد ژاپنی خود را که توسط سامورایی های اهریمنی و موجودات مخوف آن ها در بند شده است را نجات دهید. این بازی ایکس باکس به گونه ای بسیار مناسب و با کیفیت طراحی شده است که می تواند یک سرگرمی جذاب و البته خشن را برای شما به ارمغان بیاورد.

همان طور که انتظار می رفت بازی sekiro: shadow die twice به دلیل داشتن صحنه های خشن و خشونت انگیز و خون آلود توسط ESRB رده بندی سنی شد. ESRB بازی sekiro: shadow die twice را در رده بندی سنی بزرگسال قرار داد بنابراین این انتخاب و این گزینشی که توسط esrb برای sekiro: shadow die twice صورت گرفت منجر به اتفاقات عجیبی برای این بازی هیجان انگیز شده است.

قبل از این که به مواردی که منجر نتیجه ی این انتخاب از ESRB شده اند بپردازیم می خواهیم تا ابتدا در مورد دلیل ESRB برای این کار توضیح دهیم. ESRB بخشی جهانی است که باید گروه سنی مجاز برای استفاده از هر محصول از جمله بازی های رایانه ای را تعیین کند.

ESRB در مورد بازی sekiro: shadow die twice این گونه سخن می گوید که این بازی دارای لحظات خشنی است که مناسب سن بزرگسال است برای مثال لحظه ای شما باید قطعه ای از بدن حریف خود را از بدن او جدا کنید و این کار را از طریق بازی که در اختیار شماست انجام دهید. او می گوید که این لحظات که کلا متناسب با سنین کودکان نیست و برای آن ها مضر است و هم چنین وجود خون و خونریزی که در بازی Playstation 4 وجود دارد.

صحنه های دلخراش و خونینی که در قسمت های مختلف این بازی مشاهده می شود را دلیلی بر این انتخاب خود می داند. همان طور که می دانید زمانی که ESRB یک رده ی سنی خاصی را برای یک بازی رایانه ای در نظر می گیرد این می تواند دلیلی بر افزایش و یا کاهش مخاطبان اثر باشد. به طور دقیق تر اگر بخواهیم بگوییم به این صورت است که مخاطب خاص این اثر بوجود می آید.

اعلام رده بندی سنی بازی Sekiro Shadows Die Twice توسط ESRB
اعلام رده بندی سنی بازی Sekiro Shadows Die Twice توسط ESRB

این مخاطبان به نوبه ی خود مبتنی بر تصمیمی که داشته اند و این بازی را خریده اند از این بازی انتظارات مورد نظر خود را دارند و اگر این بازی نتواند انتظرات آن ها را که مبتنی بر سن خود این بازی را انتخاب کرده اند بر آورده کند بدیهی است که دیگر این بازی را انجام نخواهند داد. بنابراین پیش بینی که در مورد بازی sekiro: shadow die twice وجود داشت به حقیقت پیوست و دمو هایی که از بازی پخش می شود و ژانر وحشی گری آن را نشان می داد.

این نوید را به ما می داد که این بازی جزئ بازی های سری بزرگسال رده بندی شود. حال توسعه دهندگان بازی sekiro: shadow die twice باید به فکر این باشند که در پچ های جدیدی که برای این بازی ارائه می دهند و یا در حالت آنلاین این بازی شرایط کاربران و رده ی سنی آن ها را در نظر بگیرند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − شش =