سیستم مورد نیاز بازی Titanfall 2 و حالت Attrition

جزئیات و بررسی سیستم مورد نیاز بازی Titanfall 2 PS4 و حالت Attrition

سازندگان و طراحان بازی Titanfall 2، کنسول و سخت افزار مورد نیاز برای پرداختن به بازی را اعلام کرده و همچنین اذعان داشتند که حالت و بخش Attrition در بازی خواهد بود و در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت، به عبارتی حضور آن قسمت را در بازی به تأیید رساندند. از زمانی که عنوان و نسخه آزمایشی این بازی Titanfall 2 شروع شد، برای بازیکنان آن، نگرانی هایی را به همراه داشت که یکی از آن ها را این گونه می توان بیان کرد که، در بازی هیچ رد و نشانی از حالت و بخش Attrition به چشم نمی خورد.

همان قسمت و حالتی از بازی که در مرحله نسخه و ابتدایی و آغازی این بازی طرفداران و خواهان نسبتا زیادی را به خود اختصاص داده بود؛ و خبری از آن در جریان نسخه آزمایشی این بازی نبود. هم اکنون و در حال حاضر خالق و سازنده این بازی پلی استیشن، استودیو و کمپانی ریسپاون، با نشر و ارسال یک متن در وبلاگ رسمی و اصلی متعلق به بازی تایتان فال، این گونه اذعان داشته اند که، این بخش و این حالت از بازی که در نسخه آزمایشی آن به چشم نمی خورد، در عنوان اصلی آن گنجانده خواهد شد و خیال بازیکنان و طرفداران از این بابت راحت باشد.

جزئیات و بررسی سیستم مورد نیاز بازی Titanfall 2 PS4 و حالت Attrition
جزئیات و بررسی سیستم مورد نیاز بازی Titanfall 2 PS4 و حالت Attrition

باید گفت که این حالت و بخش پر طرفدار Attrition در سری مجموعه بازی های تایتان فال، تا حدودی و تا اندازه ای همانند همان قسمت و حالت آشنا و جذاب Death Math است. تنها با آن تفاوت که، اضافه بر رقیبان در دو طرف جنگ، نیرو ها و همچنین اشخاص دیگری نیز در آن حضور خواهند داشت. این نیرو اضافه شده شامل سرباز ها و البته ربات هایی است که در آن به مبارزه و عملکرد تعیین شده برای خود می پردازند.

باید گفت که این نیرو ها به واسطه هوش های مصنوعی راهنمایی و هدایت می شوند؛ بازیکنان در دو تیم حریف این امکان را خواهند داشت که علاوه بر آن که افراد و اعضای گروه مقابل و رقیب خود را مورد هدف قرار دهند. از اعضای این نیروی جدید نیز هدف گیری ها و وارد آوردن صدماتی را بر آن ها، داشته باشند.

نا گفته نماند که در این حالت اگر خلبان ها یعنی همان Pilot ها و ربات های جنگجوی دشمن که با نام تایتان های رقیب معروف هستند را از پای در آورند و مورد اصابت قرار دهند، نسبت به کشتن و نابود کردن سرباز های حاضر در نیروی جدید تحت نظر هوش مصنوعی، از امتیازات و پوئن های مثبت بیشتری در بازی برخوردار خواهند شد.

در این بین یک ویدئو تریلر با زمان ۱۰ دقیقه به معرض نمایش رسید و در اختیار بازیکنان قرار گرفت. در جریان این ویدئو بازیکنان شاهد آن بودند که، یک مسابقه در نقشه و در حالت Fden صورت گرفته و این تصاویری از مسابقه را نشان می داد، همچنین در کنار آن حالت و بخش Attrition که برای عنوان رایانه های شخصی ارائه شده بود را نیز، در این ویدئو شاهدش بودند. در ادامه، آن مشخصات و نیازهایی را که برای اجرای این بازی باید تدارک دیده شود، به واسطه شرکت سازنده آن یعنی ریسپاون، عرضه شده که به آن ها خواهیم پرداخت.

حداقل و پایین ترین سیستمی که برای اجرای این بازی مورد نیاز است:

سیستم عامل: عنوانی با ۶۴ بیت در ویندوز های ۷، ۸، ۸.۱ و یا حتی ۱۰

پردازنده: باید از Intel Core i3-3600 استفاده کرد و یا پردازنده ای که معادل با آن باشد همانند AMD

کارت حافظه رم: حداقل باید به هشت گیگابایت برسد

کارت گرافیک: باید از حداقل کارت های Nvidia GeForce GTX 660 استفاده کرد و یا حتی AMD Radeon 7850

اینترنت مورد نیاز: باید سرعت حداقل ۵۱۲ کیلوبیتی و یا حتی بیشتر از آن را داشته باشد

برای راحت تر شدن کار، سیستم هایی را برای اجرای این بازی پیشنهاد داده اند، که به شرح زیر می باشند:

پردازنده: می تواند که Intel Core i5-6600 باشد

کارت حافظه رم: می تواند که ۱۶ گیگابایت باشد

کارت گرافیک: در این قسمت نیز می توان از دو کارت بهره برد، یکی Nvidia GeForce GTX 1060 6GB و یکی دیگر AMD Radeon RX 480 0GB

اگر بخواهیم که این بازی ما با کیفیت و رزولوشنی معادل با ۴k و سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه به اجرا برسد، سیستم مورد نیازش عبارت است از :

پردازنده: باید Intel Core i7-6700k باشد

کارت حافظه رم: باید که ۱۶ گیگا بایت باشد

کارت گرافیک: در این بخش نیز باید از کارت Nvidia GeForce GTX 1080 8GB، استفاده کرد

جزئیات و بررسی سیستم مورد نیاز بازی Titanfall 2 PS4 و حالت Attrition
جزئیات و بررسی سیستم مورد نیاز بازی Titanfall 2 PS4 و حالت Attrition

با توجه به این اطلاعاتی که داده شده، به دست می آید که برای اجرای این بازی Playstation نیاز به رزولوشن و کیفیت ۴k است، که این موضوع به سختی ممکن است که در خانه های بازیکنان پیش بیاید. با تمام این ها در این بازی قرار است تا تغییرات و تنظیماتی در خصوص گرافیک آن به صورت های متنوع و جذابی برای رایانه های شخصی صورت بگیرد.

البته باید گفت که سازنده این بازی اینگونه اظهارداشته که، بازی تایتان فال ۲ را می توان بر روی بیشتر سیستم ها به خوبی و به درستی اجرا کرد و به تجربه پرداخت؛ به عنوان مثال، آن ها خاطر نشان کرده اند که سیستم پیشنهادی شان این امکان را خواهد داشت تا با وضوح و رزولوشنی معادل ۲k و البته به همـراه تنظیمات گرافیکی بالایی، بازی را به اجرا در آورد. بازی مذکور بر آن قرار است تا در تاریخ اواخر ماه اکتبر همین سال، برای کنسول های پلی استیشن ۴، رایانه های شخصی و همچنین ایکس باکس ۱، به نشر و ارائه برسد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =