افزودن قابلیت تغییر مدل مو و ریش به بازی Assassin’s Creed: Origins PS4

قابلیت جدید بازی Assassin's Creed: Origins

شرکت سازنده بازی Assassin’s Creed Origins ، یوبی سافت، در آینده ای نزدیک این امکان را در بازی خود قرار خواهد داد که بتوان در طی آن ریش و همچنین مدل موی کارکتر اصلی این بازی یعنی بایک را تغییر داد و به آن گونه که بازیکنان می خواهند تغییر شکل دهد. در طی این بازی PS4 ، ما کشور پر رمز و راز مصر را در پیش خود خواهیم داشت

بازی Assassin's Creed: Origins
بازی Assassin’s Creed: Origins

شرکت سازنده بازی Assassin’s Creed Origins ، یوبی سافت، در آینده ای نزدیک این امکان را در بازی خود قرار خواهد داد که بتوان در طی آن ریش و همچنین مدل موی کارکتر اصلی این بازی یعنی بایک را تغییر داد و به آن گونه که بازیکنان می خواهند تغییر شکل دهد.در اوایل ماه آبان بود که، جدیدترین عنوان از مجموعه بازی های Assassin’s Creed به اسم Origins به انتشار رسید که توانست نظرات و انتقادات مثبت و خوبی را از سایت ها و منابع و همچنین منتقدان رسمی به خود اختصاص دهد و همچنین در مقایسه با عناوین قبل از خود توانسته بود که فروش بسیار خوبی از خود به نمایش گذارد.
در طی این بازی PS4 ، ما کشور پر رمز و راز مصر را در پیش خود خواهیم داشت که بازیکنان باید در قالب شخصیت اصلی این بازی، بایک، ماجراجویی ها و اتفاقات مهیجی را در این کشور وسیع و مرموز رقم بزنند و در ادامه بازی این کاراکتر مصمم است که به گونه ای با خدایان یا همان فراعین این سرزمین وسیع، مصر، به مبارزه و جنگ بپردازد.
بعد از آن که برخی از بازیکنان و کاربران آن گزینه ای که برای تغییر ریش و مدل مو در بازی به صورت مخفی و پنهانی برای کارکتر اصلی بازی Assassin’s Creed Origins ، بایک، گنجانده شده بود را در کنسول های بازی خود یافتند، شرکت ارائه دهنده این بازی، یوبی سافت، این گونه اعلام داشت که این ویژگی در آینده به صورتی رسمی و واضح به این بازی اضافه می گردد.

قابلیت جدید بازی Assassin's Creed: Origins
قابلیت جدید بازی Assassin’s Creed: Origins

قابلیت جدید بازی Assassin’s Creed: Origins

این شرکت سازنده به اطلاع رسانده است که در جریان بروزرسانی ای که بعدا ارائه خواهد شد شاهد این قابلیت و امکان برای بازیکنان خود خواهیم بود. قطعا این طور است که این خبر و اطلاع رسانی برای آن دسته از بازیکنانی که ترجیح می دادند که کارکتر اصلی بازیشان با مو و ریش بلند باشد، همانطور که در اوایل بازی حاضر است، تا اینکه سر و ریشی تراشیده داشته باشد مانند حضور این شخصیت در ادامه بازی، بسیار خوشایند و باب میل است. در این راستا طرفداران و هواداران این بازی که توانسته بودند این آیتم تغییرات را در بازی بیابند یک انجمن را به صورتی رسمی برای این سازندگان و بازی دایر کرده بودند که در جریان پست های آن، شرکت یوبیسافت، این ویژگی و آیتم را تأیید کرده و از آن نام برده است.
البته باید اضافه کرد که آن دسته از بازیکنانی که در حال حاضر به واسطه کنسول‌های بازی خود در حال پرداختن به این بازی Playstation هستند می توانند که ظاهر و شکل و شمایل این کارکتر اصلی، بایک، را تغییر داده و به دلخواه خود در آورند. محل دقیق این آیتم به این صورت است که در ابتدا باید وارد قسمت تجهیزات یا همان Gear در منو بازی شد پس از آن با انتخاب گزینه L2 و /Y مثلت این امکان را برای تغییر ریش و با انتخاب گزینه R2 و /Y مثلث نیز امکان برای تغییرات در مدل مو فراهم می گردد.
باید گفت که این قابلیت به صورتی رسمی و دقیق در بازی گنجانده نشده است و توسط بازیکنان کنجکاو و به صورتی تصادفی به آن دست یافته و آن را کشف کرده اند.
از این رو اگر بازی را حذف کرده و باری دیگر آن را پیاده سازی کنیم و یا آن که در جریان بازی کاراکتر اصلی ، بایک، مرده و ریسپاون گردد و بعد از آن وارد بازی شود، در هر دو این صورت با ظاهر و قیافه اولیه بایک روبرو خواهیم شد. کارگردان این مجموعه و بازی نیز، آقای اشرف اسماعیل، خود به تازگی متوجه این موضوع گشته است و از آن رو در صفحه توییتر خود به این قضیه واکنش نشان داده و برخورد داشته است. باید به دارند گان پلتفرم های رایانه های شخصی این نوید را داد که در آینده ای نزدیک آنان نیز این امکان را خواهند داشت که در پلتفرم های خود، تغییرات ریش و مو را برای کارکتر اصلی بازی اعمال کنند.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =