جزئیات و بررسی اطلاعاتی از بازی Hitman 2 PS4 کمپانی IO Interactive

جزئیات و بررسی اطلاعاتی از بازی Hitman 2 PS4 کمپانی IO Interactive

جزئیات و بررسی اطلاعاتی از بازی Hitman 2 PS4 کمپانی IO Interactive

این روز ها که صنعت گیم بسیار داغ و جذاب شده یکی از اقداماتی که باعث می شود این داغی بیشتر شود توانایی کمپانی های عرضه کننده بازی بر هر چه بیشتر تشنه کردن گیمر ها و طرفداران می باشد.یکی از این کمپانی ها که بسیار هم در کار خود حرفه ای است و همه جوره در امر تشنه کردن طرفدارانش مهارت زیادی دارد کمپانی برادران وارنر می باشد. این کمپانی در همین اواخر با به جای گذاشتن رد هایی که به طور قطع امر نا خواسته نبوده و با برنامه ریزی بوده است به تاریخ انتشار بازی پرطرفدار و محبوب و هم چنین بی نظیر هیتمن ۲ اشاره کرده است.
این مجموعه بازی Playstation که پس از انتشار نسخه ی Blood Money در سال ۲۰۰۶ چیزی نزدیک به ۶ سال هیچ نسخه ای را روانه ی بازار نکرد سر انجام در سال ۲۰۱۲ بود که با انتشار نسخه ی Absolution باعث شد تمامی گیمر ها انگشت بر دهان باقی بمانند چرا که از هر نظر این بازی به شدت ارتقا پیدا کرده بود. پس از انتشار این نسخه در سال ۲۰۱۶ بود که نسخه ی Hitman به بازار آمد که از آنجایی که در نسخه ی Absolution انتظار همگان بالاتر رفته بود توقع می رفت که این نسخه هم بیشتر از قبل توجه عموم را به خود جلب کند که مثل همیشه هم موفق واقع شد.

جزئیات و بررسی اطلاعاتی از بازی Hitman 2 PS4 کمپانی IO Interactive
جزئیات و بررسی اطلاعاتی از بازی Hitman 2 PS4 کمپانی IO Interactive

اگر این رد ها و نشانه هایی که اخیرا کمپانی برادران وارنر از خود برجای گذاشته است، در کنار هم چیده شود به تاریخ ۱۷ خرداد برای انتشار نسخه ی جدید خواهیم رسید. این نشانه ها را اگر بخواهیم به ترتیب مورد بررسی قرار دهیم از این قرار است که در ابتدا در حساب توئیتری رسمی بازی هیتمن با انتشار یک توئیت عحیب مواجه شدیم که به شکلی خاص از یک رونمایی در هفتم ژوئن که به تاریخ شمسی مصادف است با هفد هم خرداد اشاره داشته است، این تاریخ مصادف است با رویداد پیش از ای تیری شرکت برادران وارنر.
هم چنین کسانی که بازی هیتمن ۲۰۱۶ را انجام داده باشند با کمپانی نفتی خیالی Hamsun آشنایی دارند که اخیرا در حساب توئیتری برادران وارنر عکسی منتشر شد از یک ماشین مسابقه ای که روی آن لوگوی این شرکت نفتی حک شده بود.
در ادامه هم در سایت برادران وارنر لوگویی که مربوط به بازی هیتمن ۲ می باشد مشاهده می شود که تمامی این نشانه ها دلیلی بر انتشار این بازی در تاریخ ۱۷ خرداد ماه می باشد.این بازی که انتظار آن می رود که یک اثر با تجربه ای لذت بخش و هم چنین هیجان انگیز از سبک مخفی کاری را تدارک دیده باشد برای طرفدارانش صبری باقی نگذاشته است.
بازی هایی با این سبک بازی به اصطلاح بازی های پر زحمتی برای گیمر هایش می باشد چرا که در این بازی PS4 گیمر باید با تمام تمرکز و نهایت دقت وارد عمل شود در غیر این صورت در قبال یک اشتباه کوچک است که تمامی موفقیت ها و پیش برد های گیمر به فنا خواهد رفت. هم چنین اگر قرار باشد سمبل و نمادی برای این سبک از بازی ها طراحی یا انتخاب شود بدون شک در بطن این قضیه مامور ۴۷ با آن کت و شلوار یک دست مشکی و کراوات قرمز و هم چنین سر و صورت هفت تیغ شده اش که برای ما ۱۸ سال خاطره سازی کرده قرار می گیرد.
خیلی جای صحبت دارد که چگونه ۱۸ سال از ساخت یک بازی بگذرد اما هنوز از رنگ و بوی تازه اش چیزی کم نشود و هم چنان جذاب و بی نقض نیز باقی بماند.بدون شک خیلی ها حتی فکر اینکه روزی دست به قتل انسانی را بزنند نمی کنند اما این بازی در عالی ترین شکل ممکن توانسته حس یک قاتل تمام عیار را به بازی کنندگانش به خوبی القا کند که پیشنهاد انجام این بازی را می توان به کسانی که علاقه ی فراوانی به خشونت دارند نیز ارائه کرد. این مجموعه که در شُرُف انتشار هفتمین نسخه اش نیز هستیم با این که تصور نمی شود فرق چندانی با نسخه های پیشینش داشته باشد اما هم چنان طرفدارانش برای هر نسخه ی جدیدش سر و دست می شکنند.

جزئیات و بررسی اطلاعاتی از بازی Hitman 2 PS4 کمپانی IO Interactive
جزئیات و بررسی اطلاعاتی از بازی Hitman 2 PS4 کمپانی IO Interactive

استودیوی IO Interactive همیشه علاوه بر داستان بازی توجه ویژه ای نیز بر روی گیم پلی بازی نیز داشته است که این توجه ویژه باعث شده که این بازی از لحاظ گیم پلی یک سر و گردن از سایر اِلمان های دیگر بازی بالا تر نیز باشد.اما چیزی که مورد انتظار است این است که در این سری کمی بیشتر نسبت به نسخه های قبل به بخش پردازش داستان نیز توجه شود تا کمی از آن کلیشه های ساده ی نسخه های پیشین کمی فاصله گرفته شود.قطعا چیزی که باعث برتری این بازی نسبت به هم سبک هایش شده و باعث شده طی ۱۸ سال با انتشار ۷ نسخه چیزی از محبوبیتش کم نشود همین ریز کاری های بازی است که توسط استودیوی سازنده ی آن رعایت شده است و توانسته رضایت عموم را جلب کند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =