افشاء دو حالت جدید بازی Red Dead Online

افشاء دو حالت جدید بازی Red Dead Online PS4 درلابی حریف یابی

در قسمت آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 دو حالت گان راش اضافه شود. جدیدترین اخبار ها نشان دهنده در لابی حریف یابی Red dead Online باگی وجود دارد. برخی از بازیکنان که دقت بالایی دارند متوجه وجود دو بخش معرفی نشده با نام های Gun Rush و Gun Rush Team شده اند.

افشاء دو حالت جدید بازی Red Dead Online PS4 درلابی حریف یابی
افشاء دو حالت جدید بازی Red Dead Online PS4 درلابی حریف یابی

در مورد این باگ اطلاعات لازم وجود دارد، چرا که یکی از بازیکنان توانسته تصویری از این لحظه ها ثبت کند. این گیمر در این باره می گوید: هنگام شروع بازی در بخش showdown series این دو گزینه برای چند لحظه دیده می شود. او حدس می زند که دو حالت جدید بازی باشند که در هفته های جاری با آپدیت به بازی اضافه شده است.
اگر فرض کنیم این دو حالت در نهایت قرار است به بازی Red Dead Redemption 2 اضافه شوند می توان حدس هایی درباره اینکه دقیقا چه هستند زد، در حالی که هنوز در حال سپری کردن سال ۲۰۱۸ هستیم می توان حدس زد که سبک بتل رویال بازی باشند.

بتل رویال چیست؟

بتل رویال به حالتی از بازی گفته می شود که عده ای در نقشه فرود می آیند و پس از لوت کردن و کشتن دشمنان آخرین نفر یا تیمی که زنده بماند برنده بازی است. در این حالت معمولا نقشه رفته رفته کوچک می شود و امکان پنهان شدن تا پایان بازی را از بازیکنان می گیرد و از جذابیت و هیجان بسیار بالایی برخوردار است.

در این حالت ۲ تا ۴ تیم شانزده نفره وجود دارد که به آن ها تجهیزات مختلفی اختصاص داده می شود، معمولا شش نوع اسلحه در دسترس است که یکی از آن ها قابل استفاده و پس از به دست آوردن امتیازات دسترسی به اسلحه های دیگر هم ایجاد می شود و اولین تیمی که موفق به استفاده از همه ی اسلحه ها شود، برنده بازی خواهد بود.

کمپانی راک استار گیمز، پیش از این تمام تلاشش را برای رفع مشکلات اصلی Red Dead Online آغاز کرد آن ها برای شروع به سراغ حل مشکلات اقتصادی بازی رفتند، برای رعایت توازن و همگانی در بازی اشاره شد که یک قوطی لوبیای پخته نسبت به حلقه های طلا ارزش بیشتری دارد. کماکان انجام تغییرات در بازی برای حل این مشکلات ادامه دارد.

شخصیت پردازی خلاقانه بازی

این بازی بیشترین محبوبیت خود را مدیون شخصیت پردازی منحصر به فرد و خلاقانه ی خود است. جایی که داچ شاهد تغییرات و جزئیات بسیار جذابی است، نباید از ماموریت های درگیر کننده و جذاب بازی غافل شد. این بازی دارای گرافیک خوبی است و در اکثر بررسی ها توانسته نمره ی کامل را از آن خود کند.
در ادامه به بررسی مختصری از این بازی می پردازیم.قبل از بررسی هر بازی ای باید دانست که نوع بازی و انتخاب ها در دست بازیکنان است و اگر چیزی خواندید که آن را تجربه نکرده بودید جای تعجب ندارد، یک بازیکن می تواند انتخاب کند شرورانه یا شرافت مندانه بازی کند.

افشاء دو حالت جدید بازی Red Dead Online PS4 درلابی حریف یابی
افشاء دو حالت جدید بازی Red Dead Online PS4 درلابی حریف یابی

چرا یک داستان جذاب در غرب وحشی نباید محبوب شود؟ همین که محل اتفاقات غرب وحشی و سازنده راک استار است خود جذابیت را به همراه می آورد. شرکتی که ۸ سال پیش هم توانسته بود روایتی جذاب ارائه کند. کسانی که بازی های داستان محور زیادی را تجربه کرده اند به خوبی تایید کننده نبود مشکلی در بازی هستند و یکی از بهترین روایت ها را شاهد خواهیم بود.
فراز و نشیب های هنرمندانه و جذاب داستان یکی از عواملی باشد که بازیکنان را در دو راهی لذت بردن از گیم پلی یا پیش برد داستان قرار می دهد. در داستان سرایی وقت شناسی با وسواس زیادی رعایت شده است و شاهد اتفاقات زیادی در داستان هستیم که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با خط اصلی داستان ارتباط دارند.
میزان خشونت در بازی بالاست و کمتر محیط شادی در آن پیدا می شود. اما سازندگان بازی به خوبی متوجه این موضوع بوده اند که اگر خشونت به صورت بی حد و حصر ادامه پیدا کند بازیکنان کسل خواهند شد. به همین دلیل استفاده از تاکتیک صعودی و نزولی در میزان خشونت داستان را چاره ی کار دانسته‌ اند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =