امکان اجرا نشدن حالت Blackout بازی Call of Duty Black Ops 4

امکان اجرا نشدن حالت Blackout بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 با نرخ فریم 60

دیوید واندرهار، جزء تولید کنندگان بازی کال آف دیوتی، در طی مصاحبه‌ای که با او انجام شده بود گفت که ممکن است حالت Blackout در این بازی روی نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا نشود. از جمله مواردی که می‌تواند بازی Call Of Duty را به یک بازی مهیج و لذت‌بخش تبدیل کند، اجرا شدن این بازی بر روی نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه است. در حال حاضر هم در تازه ترین اطلا عاتی که شرکت اکتیویژن ارائه کرده است می توان گفت که شاید حالت بتل رویال Call Of Duty: Black OPS 4 یعنی Blackout روی نرخ فریم ۶۰ اجرا نشود.

دیوید واندرهار، کارگردان و طراح، در جریان یک مصاحبه‌ای که با گیم اینفورمر داشت، به حدود ۱۹۵ سوال آنها در این رابطه جواب داد که یکی از این سوال‌ها در رابطه با نرخ فریم این حالت است. او در این رابطه می گوید: که در واقع حالت Blackout امکان اجرا روی نرخ فریم ۶۰ را دارد و از ابتدا هم هدف آنها به همین شکل بوده است، اما در این بازی این احتمال وجود دارد که بازی بتواند توانایی اجرای آن را نداشته باشد. بازی Black Ops 4 بر روی پلتفرم‌ های Xbox One ،PS4 و کامپیوتر در حال توسعه می باشد، اما هنوز معلوم نیست که کدام یک از این پلتفرم‌ ها نمی تواند حالت را روی نرخ فریم ۶۰ اجرا کند.

بر اساس مصاحبه‌ انجام شده از طرف کارگردان نرخ فریم بازی مذکور روی ۳۰ فریم بر ثانیه ثابت نمی ماند، اما باز با این وجود این مسئله هنوز به طور دقیق معلوم نیست. بلک اوت یا همان Blackout یک نقشه بزرگ در بازی Black Ops 4 است. این نقشه در مجموعه بازی های Call of Duty جزء بزرگترین و پهناور ترین نقشه ها به شمار می آید. در این حالت مبارزاتی با حضور بیش از هشتاد گیمر انجام می شود و در آن تمامی بازیکنان انواع وسایل نقلیه و سلاح ها را در دسترس دارند. به احتمال زیاد وجود محتویات و برخی موارد اعلام شده از صحنه ها، در این گیم پلی است

امکان اجرا نشدن حالت Blackout بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 با نرخ فریم 60
امکان اجرا نشدن حالت Blackout بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 با نرخ فریم ۶۰

البته این مسئله در دیگر بازی‌های بزرگ بتل رویال هم وجود دارد؛ به عنوان مثال زمانی که محیط فورتنایت شلوغ شود ما افت فریم را خواهیم دید. این ورژن از بتای حالت Blackout بازی Black Ops 4، در تاریخ ۱۰ سپتامبر قبل از اینکه به دیگر پلتفرم‌ها راه پیدا کند، بر روی پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌ شود. حتما شما هم این تجربه را داشته اید که برخی بازی‌ ها چه قدر برای یک گیمر خاطره‌ انگیز و مهیج است که حتی اگر به لحاظ عملکرد، جریان پرفراز و نشیبی را هم در بازی طی کند، باز هم برای انتشار سالیانه آن‌ ها همیشه است.

در واقع مجموعه کالاف دیوتی یکی از همین مجموعه‌ ها است، یک مجموعه قدیمی که بارها، گیمر را وارد نبرد‌هایی خاطره انگیز می کند و حالا هم در سری پایانی با نام Call of Duty: Black Ops 4 در اختیار کاربران قرار می گیرد. اعمال تغییرات می تواند، نه اتفاق مثبتی باشد و نه اتفاقی منفی. اگر فقط بخواهیم بحث‌ را در مورد بازی‌های ویدیویی پیش ببریم، با یک بررسی مختصر به این نتیجه می رسیم که همواره و در سراسر تاریخ، مجموعه ای از بازی‌ها بوده‌اند که بعد از یک تغییر منفی دچار شکست شده و فراموش می شوند. برعکس آن هم، تعدادی از بازی‌ ها یا حتی استودیو‌ های بازی‌سازی توانسته اند پس از یک نگرش کلی، به تجربیاتی به یاد ماندنی تبدیل شوند.

امکان اجرا نشدن حالت Blackout بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 با نرخ فریم 60
امکان اجرا نشدن حالت Blackout بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 با نرخ فریم ۶۰

در حال حاضر استودیوی تری آرک قبل از این موارد در رابطه با تولید سه ورژن از مجموعه های black Ops و کال اف دیوتی و البته یک ورژن از World at War تجربیاتی داشته است اما باید به طور منصفانه بگوییم که در هر کدام از این بازی ها، حداقل یک میزان عملکرد قابل قبولی را ارائه داده است. در مورد بازی Black Ops 4، تصمیماتی گرفته شده است مبنی بر اینکه بخش داستانی از قالب بازی حذف شود، این تصمیم از همان ابتدای امر دارای موافقان و مخالفان زیاد بود.

شاید بهتر است بگوییم به طور کامل ماموریت‌های تک‌نفره و داستانی را ندارد و تولید کنندگان آن تنها با هدف معرفی افراد متخصص در این بازی Playstation، بخش هایی کوتاه را برای هر کدام از آن‌ها در نظر دارند که به دنبال دو هدف اصلی هستند.

اول ارائه و معرفی توانمندی ها برای این افراد متخصص و دوم، ارائه یک پیش زمینه به شکل داستان در مورد هر کدام از این شخصیت‌ها. تمامی این بخش ها، در انجام وظیفه که در هدف اول به آن اشاره شد موفق هستند و در هر کدام از این بخش ها می توان به طور کامل توانمندی های هر کدام از این کاراکتر ها را فرا بگیرید و متوجه می شوید که در چه زمانی از این موارد بهره ببرید. البته باید دانست که در چه زمانی، باید از این موارد استفاده کنید. با توجه به اینکه گاهی اوقات وجود هوش مصنوعی ضعیف و عجیب دشمنان در این بخش ها موجب به وجود آمدن لحظات خنده‌داری می شود.

کلیدواژه : حالت Blackout
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =