انتشار آپدیت بازی جدید PES 2019 پلی استیشن ۴

انتشار آپدیت بازی جدید PES 2019 پلی استیشن 4

انتشار آپدیت بازی جدید PES 2019 پلی استیشن ۴

انتشار آپدیت بازی جدید PES 2019 پلی استیشن ۴

شاید بتوان گفت بازی های شبیه ساز فوتبالی از جمله PES و FIFA زمینه لازم برای رشد کنسول های بازی را پدید آورده اند. این روزها یکی از این دو بازی، به بازی پیش فرض اکثر کنسول ها تبدیل شده اند. باید اعتراف کرد که این دو بازی از قابلیت بالایی در جذب مخاطبان برخوردار هستند. اگر چه هر دوی آنها فراز و فرودهای بسیاری را در این سال ها پشت سر گذاشته اند، اما هم اینک به شرایط متعادلی رسیده اند.
به طوری که به صورت پایاپای پیش می روند. البته عده ای از گیمرها و کارشناسان فیفا را از پی اس بهتر می دانند و معتقدند که بخش های مختلف فیفا از قدرت بیشتری برخوردار است. گویا حالا “کونامی” تمام تلاش خود را کرده است که PES 2019 را به یک بازی PS4 شبیه سازی قدرتمند تبدیل کند. به همین جهت با یک نگاه کلی می توانیم PES 2019 را یک اتفاق دوست داشتنی بدانیم.
گیم پلی در PES 2019 واقعا خوب است و می تواند در مدت زمانی طولانی شما را به خود مشغول کند. اما وقتی کمی بیشتر در بازی پیش می روید، مشکلات و نواقص بازی توی ذوقتان می زند و ترجیح می دهید تا PES 2019 را به عنوان بهترین بازی شبیه ساز ورزشی از ذهنتان خط بزنید.
نخستین ویژگی منفی در مورد PES 2019 به لایسنس نشدن تیم ها مربوط است. البته در این میان می توان به مشکلات گرافیکی هم اشاره کرد.
خوشبختانه کونامی به این مشکلات بی توجه نبوده است و سعی کرده تا موارد منفی را در آپدیت های PES 2019 بر طرف کند. ما تصمیم داریم در مورد جدیدترین آپدیت PES 2019 با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

جدیدترین آپدیت PES 2019
همان طور که پیشتر هم گفته شد، PES 2019 یک بازی محبوب و دوست داشتنی برای گیمرها به حساب می آید که هر بار در بخش هایی از آن نواقصی دیده می شود. کونامی به عنوان سازنده این بازی شبیه ساز همواره موارد مختلف را مورد بررسی قرار می دهد و سعی دارد با انتشار آپدیت های تازه، کار PES 2019 را به بهترین جای ممکن برساند.

انتشار آپدیت بازی جدید PES 2019 پلی استیشن 4
انتشار آپدیت بازی جدید PES 2019 پلی استیشن ۴

این کمپانی تا کنون ۵ پچ را برای PES 2019 آماده کرده است. آخرین پچ از این بازی Pack 5 نام دارد که شما می توانید ان را برای پلتفرم های مختلف تهیه کنید. مهم نیست که دارای چه پلتفرمی هستید، زیرا این پچ برای کنسول های کمپانی سونی، مایکروسافت و کامپیوترهای شخصی مناسب است.
پس از دریافت پنجمین آپدیت PES 2019 متوجه می شوید که اوضاع گرافیکی تا حدودی فرق کرده است. در آپدیت تازه جلوه های گرافیکی بهتر از قبل شده است و بر روی برخی از چهره ها بیشتر از گذشته کار شده است. افزوده شدن چهره های تازه در لیست قبلی می تواند یک اتفاق دوست داشتنی برای گیمرهایی باشد که از کمبود چهره بازیکنان در PES 2019 ناراحت بودند.در ادامه به صورت مختصر به معرفی بازی PES 2019 می پردازیم. با ما همراه بمانید.

آشنایی بیشتر با بازی PES 2019
سری بازی های پی اس از گذشته تا کنون روند نسبتا صعودی را داشته است. این جمله به خوبی در بخش گیم پلی بازی احساس می شود. اگر چه PES در نسخه های گذشته روندی صعودی در مورد گیم پلی داشته است، اما حالا احساس می شود که همه چیز در PES 2019 بسیار بهتر از قبل شده است. بدون شک می توان گفت گیم پلی PES 2019 یکی از اصلی ترین نقاط قوت این نسخه به حساب می آید.

انتشار آپدیت بازی جدید PES 2019 پلی استیشن 4
انتشار آپدیت بازی جدید PES 2019 پلی استیشن ۴

همان طور که می دانید بازی فوتبال یک بازی هیجانی و غیر قابل پیش بینی است. همین ویژگی این ورزش را جذاب کرده است. به نظر می رسد در PES 2019 همه چیز به میزان قابل توجهی به واقعیت نزدیک شده است. به همین دلیل نمی توانید به راحتی نتیجه مسابقات را پیش بینی کنید.
در PES 2019 حالات و رفتار بازیکنان هم بسیار به واقعیت شبیه شده است. اگر به دنبال پاس دادن، دریبل زدن و سایر حرکات دلچسب و طبیعی هستید، می توانید به سراغ PES 2019 بروید. طبیعی بودن حرکات در این بازی موجب شده است تا ارتباط بهتری میان گیمر و PES 2019 به وجود آید. البته ناگفته نماند گاهی این طبیعی بودن بازی، چندان هم به ذائقه گیمر خوش نمی آید. مثلا ممکن است توپ به درستی به دست بازیکن دیگر نرسد و یا بازیکنان در کنترل توپ دچار مشکل شوند.
قطعا چنین اتفاقی خوشایند نخواهد بود. در این زمان است که کمپانی سازنده سعی دارد با ارائه آپدیت های جدید از دلزدگی گیمر جلوگیری کند. در نهایت شما می توانید با استفاده از آپدیت جدید بازی پی اس ۴ همه چیز را برای خودتان بهتر از قبل کنید. در صورت استفاده از آپدیت تازه PES 2019 می توانید یک پاسکاری منطقی و جالب داشته باشید و دیگر به خاطر به مقصد نرسیدن توپ حرص نخورید!

خوشبختانه در PES 2019 حرکات و ویژگی های منحصر به فردی برای بازیکنان مطرح در نظر گرفته شده است که این کار هم به جذاب تر شدن این بازی کمک به سزایی کرده است. مثلا در صورتی که کنترل کریستین رونالدو را در دست بگیرید، متوجه می شوید که این کاراکتر از ویژگی ها، حرکات و قابلیت های منحصر به فردی برخوردار است که در سایر بازیکنان دیده نمی شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یازده =