انتشار آپدیت جام جهانی بازی FIFA 18 کمپانی Electronic Arts

انتشار آپدیت جام جهانی بازی FIFA 18 PS4 کمپانی Electronic Arts

هر چقدر هم بازی های پر رنگ و لعاب در سبک های مختلف به مخاطبان معرفی شود، هنوز هم بازی های شبیه ساز ورزشی جایگاه و محبوبیت خاص خودشان را در نزد علاقمندان به این صنعت دارند. سال های زیادی از حضور بازی های شبیه ساز در کنار گیمرها می گذرد و هنوز استقبال بی نظیر از این بازی ها موجب شده است تا بستری مناسب برای پیشرفت این سبک از بازی ها فراهم شود.
بازی فیفا نمونه ای دوست داشتنی و شناخته شده در نزد علاقمندان به بازی های شبیه ساز است که هر سال بهتر از سال گذشته می شود. اگر به بازی playstation 4 فیفا علاقمند باشید، قطعا می دانید این بازی فوق العاده توسط شرکت الکترونیک آرتز منتشر شده است که بدون شک هرگاه صحبت از الکترونیک آرتز به میان می آید، می توان به آثار این مجموعه امیدوار شد.

انتشار آپدیت جام جهانی بازی FIFA 18 PS4 کمپانی Electronic Arts
انتشار آپدیت جام جهانی بازی FIFA 18 PS4 کمپانی Electronic Arts

این کمپانی تا کنون آپدیت های مختلفی را برای فیفا منتشر کرده است. در حال حاضر فیفا ۱۸ در دست مخاطبان قرار دارد و بر طبق اخباری که از گوشه و کنار به گوش می رسد، نشانه ای از آپدیت جدید تری از الکترونیک آرتز با توجه به جام جهانی به گوش می رسد. این کمپانی قدرتمند اعلام کرده که این به روزرسانی جدید به صورت رایگان به دست علاقمندان خواهد رسید.

اطلاعات بیشتر در مورد آپدیت تازه فیفا ۱۸

در دنباله خبر آپدیت تازه، فیفا ۱۸ به بازار معرفی شد و علاقمندان و طرفداران این بازی می توانند به صورت رایگان به آن دسترسی داشته باشند. اگر از دارندگان پلی استیشن ۴ هستید و قصد بروز رسانی را دارید، باید بدانید که حجم آن بر روی کنسولتان حدودا ۵ گیگابایت است. البته انتظار می رود که حجم این آپدیت در سایر پلتفرم های دیگر هم همین اندازه باشد.
به طور کلی افرادی که دارای ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، ویندوز و پلی استیشن ۴ هستند، می توانند از آپدیت تازه این بازی بهره مند شوند. در صورتی که این آپدیت را تهیه کنید، فیفا ۱۸ را در فضای جام جهانی تجربه کنید. در این فضا ۳۲ تیم ملی حضور خواهند دارند که یکی از آن ها تیم ملی ایران است. خوشبختانه شبیه سازی در این آپدیت به خوبی انجام شده است.
این موضوع از طراحی دقیق و شباهت بالایی استودیوم های روسیه با واقعیت مشخص می شود. کاربران در این به روزرسانی تجربه ای با کیفیت و به شدت شبیه به واقعیت را خواهند داشت. علاوه بر شبیه سازی دقیق در فیفا ۱۸، می توان به محتویات خاص این آپدیت هم اشاره کرد. در این آپدیت آلتیمیت تیم هم قرار دارد.

آشنایی بیشتر با بازی فیفا ۱۸

پیش از اینکه فیفا ۱۸ به بازار معرفی شود، صحبت های زیادی در مورد آن زده می شد. نسخه قبلی این بازی یعنی فیفا ۱۷ با نواقص و کمبود هایی مواجه بود. همین موضوع موجب شد تا تیم الکترونیک آرتز با دقت بیشتری مشغول به ساخت نسخه بعدی این بازی شود. در هنگام منتشر بازی فیفا ۱۸ به دست مخاطبان، گیمر ها نسخه ای جذاب و با کیفیت را مشاهده کردند که نسبت به گذشته به شدت قدرتمند تر و قوی تر ساخته شده بود.
یکی از مواردی که موجب شده است فیفا ۱۸ از نسخه قبلی خود خیلی قوی تر و بهتر ظاهر شود گرافیک آن است. فیفا ۱۸ از لحاظ گرافیکی فوق العاده و پیشرفت چشمگیری نسبت به نسخه قبلی داشته است. از این پیشرفت ها می توان به سیستم نور پردازی دوگانه ای اشاره کرد.

انتشار آپدیت جام جهانی بازی FIFA 18 PS4 کمپانی Electronic Arts
انتشار آپدیت جام جهانی بازی FIFA 18 PS4 کمپانی Electronic Arts

نورپردازی و گرافیک به کار رفته در فیفا ۱۸ به شدت هوشمندانه است. برای مثال تصور کنید که شما برای برپایی مسابقات تان استادیومی را انتخاب می کنید که در آفریقا قرار گرفته است. این انتخاب شما موجب تغییر در نحوه تابش نور خورشید و نور کلی استادیوم می شود. در این شرایط نور پردازی به شدت قوی خواهد شد. در صورتی که اگر یک استادیوم اروپایی را برای برپایی مسابقه انتخاب کنید، متوجه نورپردازی خفیف تر نسبت به قبل شده است.
فیفا ۱۸ در بخش انیمیشن های موجود هم به شدت ارتقا داشته است. شما در این بازی انیمیشن هایی را مشاهده خواهید کرد که تازه هستند و بر کیفیت بصری بازی اثر گذاشته اند. بازیکنان در این نسخه از بازی حرکاتی بسیار شبیه به واقعیت دارند. برای این کار از سیستمی بسیار پیچیده استفاده شده تا تیم سازنده بتواند با تکیه به این سیستم، این حرکات را در بازی پیاده سازی کند. به این ترتیب شما در طول بازی با بازیکنانی کاملا شخصی سازی شده مواجه خواهید بود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =