بررسی آپدیت جدید Aquatic بازی Minecraft

جزئیات و بررسی آپدیت جدید Aquatic بازی Minecraft PS4 کمپانی Mojang

در زمینه بازی کمپانی های بزرگ به سمت گرافیک پیشرفته و واقع گرایانه تر می روند و همیشه سعی می کنند گرافیک بازی هایشان را به واقعیت نزدیک تر کنند. به هر حال با پیشرفت تکنولوژی گیمر ها انتظارشان بابت گرافیک از کمپانی ها بالاتر می رود و انتظار واقع گرایانه تر شدن بازی ها را دارند.
گرافیک امروزه حرف اول را در بازی های ویدیویی می زند و بعضی گیمر ها نیز هستند که اپل به گرافیک بازی پلی استیشن نگاه می کنند و سپس به سراغ بقیه معیار ها می روند. اما در این بین کمپانی هایی نیز هستند که ریسک را دوست دارند،کمپانی هایی که ضررات ریسک را می پذیرند ولی ایده شان را عملی می کنند و در بیشتر اوقات موفق نیز می شوند .کمپانی مایکروسافت یکبار دست به یک ریسک بزرگ زد و موفق شد و تا به امروز نیز بازی اش در حال فروش است و جزو پر فروش ترین بازی های جهان نیز قرار گرفته است.

جزئیات و بررسی آپدیت جدید Aquatic بازی Minecraft PS4 کمپانی Mojang
جزئیات و بررسی آپدیت جدید Aquatic بازی Minecraft PS4 کمپانی Mojang

بازی ماینکرافت به سراغ گرافیک امروزی نرفته بلکه یک گرافیک قدیمی را با ترکیب کردن با گیم پلی جذاب تبدیل به یک بازی فوق العاده کرده است. در این بازی همه چی با مکعب های مختلف ساخته شده است و کاراکترتان نیز از این مسئله جا نمانده است. دور و برتان پر از اشیا و کاراکتر های مکعبی وجود دارد. اگر با این بازی آشنایی ندارید و برایتان غرببه است کمی برای راجبش توضیح می دهیم.
در این بازی شما در یک مپ بسیار بررگ که جزو بزرگترین مپ های بازی های ویدیویی است قرار میگیرید. همه وسایل موجود در نقشه را می توانید تخریب کنید و هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما با خراب کردن محیط و جمع کردن ابزار و پیش نیاز ها باید برای خودتان هر چیزی که نیاز است را بسازید و از خودتان در مقابل دیگران دفاع کنید. با دوستانتان به گشت وگذار بروید و حیواناته مکعبی را شکار کنید.
در نقشه شما می توانید شهر بازی، شهر واقعی و هرچیزی که به ذهنتان می رسد را بسازید .همچنین می توانید وارد نقشه هایی که دیگر بازیکنان ساخته اند بشوید و با آن ها بازی کنید. این بازی ابتدا برای پلتفرم های ایکس باکس و pc عرضه شد اما بعد از مدتی یک نسخه اختصاصی برای playstation نیز عرضه شد که البته نتوانست مانند نسخه های اصلی اش موفق باشد.
یکی از ویژگی هایی که این بازی را موفق کرده است نقشه بسیار بزرگ آن است. در این نقشه شما کوه و دریا و خشکی و سر سبزی دارید و همه این ها با گرافیک جالب ماینکرافتی اش تولید شده و توانسته بازی را جذاب کند. بعد از موفقیت این بازی، بسیاری از بازی هی دیگر نیز با گرافیک ماینکرافتی و سبک این بازی منتشر شدند. برای مثال بازی roboplox که سبک ماینکرافت‌ است و برای گوشی های همراه عرضه شده است.
ماینکرافت نسخه مخصوصی را برای موبایل نیز عرضه کرد که تبدیل به بازی موفقی نیز شد. >اما با وجود بزرگ بودن مپ دریا در نقشه این بازی فقط اب بود و وقتی به زیر آن می رفتید ویژگی ها و چیزی جز اب زیره آن نمی دید. همین باعث شده بود که پلیر ها درخواست کنند تا به دریای ماینکرافت ماهی و حیوانات اضافه شود و کمی پویا شود. حال به تازگی Dlc جدیدی با نام Aquatic برای کاربران xbox و pc منتشر شده است و آبزیان را به دریا اضافه کرده است.

جزئیات و بررسی آپدیت جدید Aquatic بازی Minecraft PS4 کمپانی Mojang
جزئیات و بررسی آپدیت جدید Aquatic بازی Minecraft PS4 کمپانی Mojang

با تهیه این بسته دیگر در اعماق دریا ها فقط ابی بودن آب را نمی بینید بلکه موجوداتی مانند دلفین ها، جلبک ها، ماهی ها و حیوانات دریایی را مشاهده می کنید. علاوه بر این ها در این بسته الحاقی به اعماق دریا ها گنجینه های بزرگی اضافه شده است که با یافتن ان ها می توانید آیتم هایی را بدست بیاورید. هنوز تاریخ انتشار این بسته الحاقی برای کنسول های Playstation 4 و نینتندو سوییچ مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید که جه زمانی مایکروسافت تصمیم به عرضه این بسته الحاقی برای این دو کنسول می گیرد. البته این بسته های الحاقی برای کنسول های VR منتشر شده اند و در دسترس دارندگان آنان است .قطعا این dlc یکی از مهمترین dlc های بازی است و نظرات مولت طرفداران را به همراه دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + دو =