جزئیات و بررسی آپدیت فصل ۶ بازی For Honor PS4 کمپانی Ubisoft

جزئیات و بررسی آپدیت فصل 6 بازی For Honor PS4 کمپانی Ubisoft

جزئیات و بررسی آپدیت فصل ۶ بازی For Honor PS4 کمپانی Ubisoft

بعضی از کمپانی های بازی سازی وجود دارند که همیشه ایده های ناب و تازه ای دارند . هرچند بعضی از مواقع بازی هایشان با مشکلاتی مواجه می شوند و نمی توانند آن بازی ای که دلشان میخواست را دقیقا بسازند ولی همیشه بازی هایشان از نظر ایده و داستان یک سر و کردن از بقیه بازی ها بالاتر است .این کمپانی ها قبلا از ساخت بازی به دنبال سود نمی روند و اول از همه ساخت یک بازی PS4 جذاب رادر نظر می گیرند ، تحقیق می کنند ، از گیمر ها نظراتشان را می پرسند و سپس اقدام به ساخت یک بازی جذاب می کنند.
کمپانی Ubisoft یکی از این کمپانی ها است. کمپانی ای که همیشه ایده بازی هایش جذاب بوده است. برای مثال سری watch dogs این کمپانی که برای اولین بار در زمینه هکینگ یک بازی بسیار جذاب ساخته شد. هرچند این بازی مشکلات فروانی داشت و گیمر ها راعصبانی می کرد اما داستان و نوع روایتش و ایده های موجود در بازی به تنهایی خودشان بازی را جذاب می کردند. همچنین در نسخه دومی که از این مجموعه منتشر شد یک بازی تقریبا بی نقص راتحویل ما دادند و انصافا بازی جذاب و خوبی برای هر علاقه مند به سبک هک و هکر ها بود.

جزئیات و بررسی آپدیت فصل 6 بازی For Honor PS4 کمپانی Ubisoft
جزئیات و بررسی آپدیت فصل ۶ بازی For Honor PS4 کمپانی Ubisoft

اما این کمپانی بسیاری بازی دیگری نیز دارد که آن ها نیز برای اولین بار توسط این کمپانی ایده پردازی شد و تا به امروز نیز بازی مشابه به آن ها ندیده ایم .مجموعه ای مانند مجموعه Assasins Creed که در سبک مخفی کاری و روایت داستان های تاریخی که توانسته است تا به امروز بسیار موفق ظاهر شود .اما این کمپانی مدتی قبل یک بازی جذاب با محوریت جنگ های تن به تن و قدیمی منتشر کرد .نام این بازی For Honor است. بازی ای که توانست گیمر هارا بسیار راضی کند و تبدیل به یکی از بازی های آنلاین جذاب این روز ها شود .
در این بازی شما به نبرد تن به تن با دیگر بازبکن ها می روید و با سلاح هایی نظیر گرز و شمشیر باید آنها را از پا در بیاورید. همچنین می توانید با دوستانتان به صورت دو نفری این بازی را بازی کنید .سرور های این بازی در اویایل عرضه به خاطر شلوغی بیش اندازه کاربران را بسیار اشفته می کرد که در آخر کمپانی یوبیسافت تصمیم به تغییر سرور ها کرفت و توانست دوباره نظر گیمر هارا به این بازی موفق جلب کند. گرافیک این بازی بسیار خوب است و شمارا راضی نگه می دارد. نمی توان گفت این بازی هیچ مشکلی نداردو آنقدر نقاط قوتش زیاد است که شما را به کلی بی خیال مشکلاتش می کند.
این کمپانی همیشه از بازی های آنلاینش به خوبی حمایت و سرویس دهی می کند. برای مثال به صورت مداوم برای بازی آنلاین محبوب Rainbow six siege آپدیت عرضه می کند و محتوای جدید تولید می کند و گیمر ها را راضی نگه می دارد . در این بازی نیز همانگونه که گفتیم ساپورت خودش را همیشه داشته است .هر ماه اپدیت های جدید برای بازی متشر می کند و مشکلاتش را رفع می کند. طبق رسم بازی های آنلاین هر فصل یک اپدیت کلی عرضه می شود و تغییرات زیادی را با خود به همراه می آورد.

جزئیات و بررسی آپدیت فصل 6 بازی For Honor PS4 کمپانی Ubisoft
جزئیات و بررسی آپدیت فصل ۶ بازی For Honor PS4 کمپانی Ubisoft

حال که به فصل ششم این بازی میرسیم اپدیت جدید این بازی Playstation 4 منتشر شد. در این فصل تغییرات زیادی برروی کاراکتر های بازی اعمال شده است و آن هارا از قبل بهتر کرده است. همچنین یک نقشه جدید نیز به بازی اضافه شده است که سبک قلعه ای دارد و طبق گفته های این کمپانی بدلیل نبود راه های زمینی و فقط وجود راه های ابی بهترین نقشه دفاعی این بازی است.
همچنین کاراکتر Peacekeeper از این به بعد بهتر در حرکت  اینور آنور می شود و راحت تر می توانید با آن مبارزه کنید کاراکتر Orochi راحت تر ضربات و حمله های دشمنانتان را دفع می کند و از آنها به نفع خودش استفاده می کند. این‌ اپدیت گرافیک بازی را نیز بهبود یافته و تقریبا همه قسمت ها از نظر گرافیکی ارتقا یافته اند. همچنین در کنار این بازی یک مرحله جدید که قابلیت ۴ نفر در مقابل ۴ نفر را دارد انتشار پیدا کرده که بسیار جذاب به نظر می آید .نظرات خود را پیرامون این اپدیت و این بازی جذاب با ما در میان بگذارید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =