عملیات بازی Ghost Recon Wildlands

انتشار اطلاعاتی از عملیات بازی Ghost Recon Wildlands PS4 با حضور سم فیشر

با توجه به اطلاعاتی که از بازی Ghost Recon: Wildlandsاعلام شد، متوجه شدیم که سم فیشر هم حضور دارد و ما را از زمان ملاقات دوباره با او، آگاه کرده است. سازنده ی بازی Ghost Recon: Wildlands، تاریخ یکی از چهار عملیات ویژه ای که با حضور شخصیت دوست داشتنی Splinter Cell، یعنی سم فیشر؛ را اعلام کرد که بدین ترتیب تمامی کاربران خود را در انتظار توزیع این بازی قرار داد. به گفته ی کمپانی یوبیسافت، زمان آغاز اولین عملیات ویژه ی این بازی در تاریخ ۱۰ آوریل در سال ۲۰۱۸ می باشد که در این رابطه، جزئیاتی از آنچه که به این بازی افزوده می شود را منتشر می کند.

با توجه به این اطلاعات مفید، از کاراکترهای بازی، تجهیزاتی که وجود دارد، توضیح ماموریت ها و همچنین انواع چالش هایی که در این بازی پلی استیشن ۴ با آن روبه رو می شوید، توضیحات کاربردی ارائه می شود. همچنین این کمپانی فرانسوی در مورد زمان رایگان شدن این بازی خاطر نشان کرد که کاربران می توانند در تاریخ ۱۲ تا ۱۵ آوریل، از این بازی به صورت رایگان بهره ببرند. کاربران این بازی از تاریخ ۱۰ آوریل، که زمان آغاز این عملیات می باشد، به هنگامی که پس از اتصال اینترنت به بازی وارد شوند، شاهد جزئیاتی هستند که در قسمت Ghost War PvP و در بخش اصلی ارائه شده است.

انتشار اطلاعاتی از عملیات بازی Ghost Recon Wildlands PS4 با حضور سم فیشر
انتشار اطلاعاتی از عملیات بازی Ghost Recon Wildlands PS4 با حضور سم فیشر

اگر بخواهم جزئیاتی از این محتوا را در اختیارتان قرار دهم، می توان به این نکته اشاره کرد که با اضافه شدن مرحله ی جدیدی به بخش Players VS Enemies، بازیکنان به صورت تک نفره و نهایت چهارنفره می توانند در کنار سم فیشر به بولیوی اعزام شوند و یک عملیات سری را در شب هنگام آغاز کنند و کاربران و هواداران اسپلینترسل از تجربه ی هیجان انگیز آن بهره ببرند.

در این بازی، در صورتی که کاربران بتوانند ماموریتی را که در تاریخ ۱۵ آوریل به پایان می رسد را با موفقیت به اتمام برسانند، پاداشی را دریافت می کنند. این پاداش همان دوربین های دید در شب معروف است که فیشر به آن ها اعطا می کند. البته در کنار این پاداش، مجموعه ای از سلاح های گرم و سرد از مجموعه اسپلینترسل به قسمت تک نفره ی این بازی افزوده می شود.

خبر خوش دیگری که برای هواداران وجود دارد این است که مایکل آیرون ساید، صداگذار شخصیت سم فیشر، دوباره به این کاراکتر بازگشته است و البته شایعاتی مبنی بر همکاری او با شرکت یوبیسافت در مورد پروژه ای که اطلاعاتی ازش در دسترس نیست، شنیده می شود. این به معنی این است که حضور آیرون ساید در بازی Ghost Recon: Wildlands آخرین همکاری اش نیست و پروژه ی بزرگتری که احتمالا مجموعه جدیدی از اسپلینترسل است، در راه است.

از دیگر افزوده های این بسته، حضور تیپ جدیدی از سربازان است که سم فیشر در قسمت Ghost Wars، با کمک این سربازان که نامشان Echelon Assault Class است ، به تجهیزات و ابزار پیشرفته تری دسترسی دارد. دارندگان کنسول های  ایکس باکس One، پلی استیشن ۴ و PC می توانند در تاریخ ۱۲ تا ۱۵ آوریل به صورت رایگان، به تمامی بخش های Special Operation ،Ghost War و Predator Mission دسترسی داشته باشند و اگر تاکنون موفق به خرید این بازی نشده اند، نگرانی از این حیث نداشته باشند.

انتشار اطلاعاتی از عملیات بازی Ghost Recon Wildlands PS4 با حضور سم فیشر
انتشار اطلاعاتی از عملیات بازی Ghost Recon Wildlands PS4 با حضور سم فیشر

بازی Ghost Recon: Wildlands

اکنون دو سالی از انتشار این بازی می گذرد که برای دستگاه های “ایکس باکس وان” ، “پی اس ۴” و “پی سی” معرفی شده و توانسته نمره ی بالایی در میان رقیبان خود کسب کند. کمپانی یوبیسافت در این بازی با استفاده از مناظر زیبای کشور بولیوی، توانسته طبق دیگر نسخه ها از مجموعه ی گاست ریکان، یک بازی تاکتیکی و زیبا را در یک پلان وسیع پیاده سازی کند که این حیث بسیار فوق العاده بوده است.

البته با این وجود که این بازی اصلا بازی ضعیفی به حساب نمی آید و از کیفیت خوبی برخوردار است، اما برای کاربران خود همه چی تمام و رویایی هم به نظر نمی رسد. در کنار داستان این بازی، معرفی شخصیت های بازی و پرده برداری از اهدافی که اشخاص منفی دارند و همچنین درگیری های داخلی یک باند مواد مخدر، در محیط وایدلنز بسیار به جذابیت آن کمک کرده است. اما از نقاط ضعف این بازی می توان به ماموریت های جانبی تکراری، باگ های گرافیکی و سیستم محافظت آن اشاره کرد که احتمالا سازندگان این بازی در این موارد کمی سهل انگار بوده اند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + نه =