انتشار بازی Battlefield 6 در ماه ژوئن

بازی Battlefield 6

کمپانی EA تایید کرده است که بازی Battlefield 6 در ماه ژوئن عرضه خواهد شد. البته درست یک روز پس از آنکه کمپانی ناشر تمام شایعات قبلی درباره این بازی را رد کرده بود.

طبق خبرهای Battlefield News، اندرو ویلسون، مدیر عامل کمپانی EA، در جلسه مالی روز سه‌ شنبه فاش کرده است که این بازی در ماه ژوئن عرضه خواهد شد. البته هیچ تاریخ دقیقی ذکر نشده و اطلاعات بیشتر در فصل تابستان منتشر خواهد شد.

با اینکه اطلاعات بیشتری درباره خبری که در ادامه گزارش کرده‌ ایم نداریم، اما خوب است که می‌دانیم دیگر لازم نیست زمان زیادی را در انتظار معرفی بازی Battlefield 6 باشیم. براساس خبری که از حساب رسمی توییتر بازی‌های Battlefield منتشر شده است، رویداد معرفی بازی Battlefield 6 در ماه ژوئن رخ خواهد داد.

کمپانی‌های EA و DICE در ماه آوریل اعلام کردند که بازی بعدی Battlefield که مدت زمان زیادی منتظر انتشارش بودید، «به‌ زودی» عرضه خواهد شد. همچنین تایید کردند که این بازی امسال به کامپیوتر و کنسول‌های نسل جدید نیز راه خواهد یافت. امروز آن‌ها توییت جدیدی با محتوای «کلمات «ژوئن» و «ترکاندن» با کلمه «به‌ زودی» هم‌قافیه‌ اند»، منتشر کردند.

کمپانی EA هنوز زمان رویداد رسمی E3 سال ۲۰۲۱ خود را اعلام نکرده است اما به هر حال این موضوع تعجب‌آور نیست. زیرا این کمپانی در سال‌های اخیر علاوه بر رویداد EA Play، رویدادهای مجاور دیگری نیز برگزار کرده است. با اینکه کمپانی EA هنوز تاریخ دقیق رویداد جدید EA Play امسال را اعلام نکرده، اما با توجه به این خبر اخیر، احتمال برنامه‌ ریزی یک رویداد جدید بیشتر شده و ممکن است انتشار بازی Battlefield 6 یکی از بخش‌های اصلی این رویداد باشد.

با اینکه کمپانی EA تایید کرده است که نسخه جدید Battlefield امسال منتشر خواهد شد (و اسپین‌ آف نسخه موبایل آن در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد)، اما جزئیات رسمی اندکی درباره آن ارائه شده است. باتوجه به تصاویری که از تریلر این بازی لو رفته است می‌توان گفت که این بازی پس از گشت و گذار در هر دو جنگ جهانی در نسخه‌های Battlefield 1 و Battlefield 5، در دوران مدرن و آینده اجرا خواهد شد. آخرین نسخه غیر تاریخی این سری بازی‌ها «Battlefield Hardline» نام دارد که در سال ۲۰۱۵ منتشر شده است.

 

منبع: GamesRadar

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 10 =