انتشار بازی NASCAR Heat 3 PS4 کمپانی Monster Games

بازی NASCAR Heat 3

بازی NASCAR Heat 3 یک بازی اتومبیل رانی هیجان انگیز است که توسط استدیو Monster Games  و کمپانی ۷۰۴ games طراحی و در ۷ سپتامبر ۲۰۱۸برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس منتشر شده.راه های زیادی برای شرکت در مسابقات اتومبیل رانی ناسکار وجود دارد اما این بازی با دیگر بازی ها متفاوت است. این بازی نمونه ی پیشرفته ی نسخه ی قبلی است و گرافیک و گیم پلی آن بهبود یافته است.

بازی NASCAR Heat 3
بازی NASCAR Heat 3

بازی NASCAR Heat 3 یک بازی اتومبیل رانی هیجان انگیز است که توسط استدیو Monster Games  و کمپانی ۷۰۴ games طراحی و در ۷ سپتامبر ۲۰۱۸برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس منتشر شده.راه های زیادی برای شرکت در مسابقات اتومبیل رانی ناسکار وجود دارد اما این بازی با دیگر بازی ها متفاوت است. این بازی نمونه ی پیشرفته ی نسخه ی قبلی است و گرافیک و گیم پلی آن بهبود یافته. این بازی شما را به دنیای مسابقات حرفه ای اتومبیل رانی می برد و شما می توانید تیم خود را بسازید و در رویداد های مهم به رقابت بپردازید.
این بازی در حالت آنلاین نیز قابل اجراست و در این حالت شما یکی از قدرتمند ترین راننده های جهان هستید و باید بتوانید این عنوان را حفظ کنید.در این بازی امکان دارد هر اتفاقی بیوفتد  و این ویژگی بازی را به دنیای واقعی نزدیک تر کرده. این بازی نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت چشمگیری داشته به طوری که سایز صفحه تغییر کرده و چالش هایی که بر سر راه یک راننده گذاشته می شود به کلی مهیج شده.در حالت آنلاین شما با بیش از چهل راننده رقابت می کنید. این بازی به علت شهرت بالایش کاربران زیادی را منتظر گذاشته.
شما می توانید به صورت آنلاین و روزانه و هفتگی در رقابت های بزرگ دنیا شرکت کنید. فقط باید تلاش خود را افزایش دهید تا به یک راننده ی حرفه ای در سطح جهانی تبدیل شوید، 
مسیرهای جدیدی از جمله هشت مسیر خاکی به این بازی اضافه شده اند که مسابقات مختلفی در آن برگذار می شود. در هر مرحله قبل از نشان داده شدن پرچم شروع یک کلیپ کوتاه پخش می شود که مسیر مسابقه و حریف های جدی شما را معرفی می کند. در این بازی شما می توانید به تمرین هم بپردازید و خود را تقویت کنید ، به یاد داشته باشید که باید وقت زیادی را صرف این کار کنید ، بازی هم در انتهای تمرین میزان پیشرفت شما را نشان می دهد.
هر مرحله که پیش می روید چالش های سخت تری برای شما به وجود می آیند و گیم پلی بازی دشوار تر می شود بنابراین شما باید تمام تلاش خود را بکنید. شما می توانید خودرو خود را تقویت کنید ، کسانی هم که خودرو سریع تر می خواهند اما حوصله ی تقویت آن را ندارند می توانند از پکیج های ارائه شده استفاده کنید. نسخه های قبلی این بازی از گرافیک و گیم پلی قدرتمندی برخوردار بوده اند، دراین نسخه نیز این ویژگی های مثبت حفظ شده اند و حتی تا حدودی پیشرفت کرده اند. برای مثال می توان به توانایی کنترل خودرو در سر پیچ های تند اشاره کرد که به طرز خوبی بهبود یافته اند و از لغزش و چرخش خودرو جلوگیری شده.
در  این بازی شما علاوه بر تلاش برای سبقت از رقیبان خود مراقب خود باشید زیرا با کوچکترین برخود خودرو منحرف شده و شما از رقابت عقب می افتید. در این بازی هیجان و لذت به عالی ترین درجه ی خود رسیده و شما دنیای جالبی را در میان عاشقان سرعت تجربه خواهید کرد. سرعت ، تصارف ، رقابت و حتی دید کم در سرعت بالا باعث شده اند تا حس هیجان و جذابیت ای بازی به خوبی منتقل شوند و کاربر حس کند که خود در مسابقات ناسکار شرکت کرده.

بازی NASCAR Heat 3
بازی NASCAR Heat 3 کمپانی Monster Games

نظر کاربران در مورد بازی NASCAR Heat 3

از نظر بسیاری از کاربران این بازی همه گذشته ی خود را حفظ کرده و علاوه بر آن توانسته به خوبی خود را به روز کند در نتیجه این بازی با پشت سر گذاشتن یک جراحی اساسی به یکی از جذاب ترین بازی های سال ۲۰۱۸ تبدیل شده. این بازی هر آنچه که شما از یک بازی اتومبیل رانی مهیج انتظار دارید را به شما می دهد  و می تواند به خوبی توقعات شما را برآورد. خلاقیت طراحان در اضافه کردن یک بخش مسابقات در پیست خاکی مورد استقبال کاربران قرار گرفته و باعث جذب دیگر علاقه مندان شده زیرا در هیچ بازی دیگری مسابقات ناسکار در پیست خاکی انجام نشده بود.
این بازی Playstation در رعایت تمام جزئیات در ساخت تیم و تقویت خودرو به خوبی عمل کرده و کاربر به سادگی می تواند این کار را انجام دهد ، همین ویژگی و ارتقای گرافیک و گیم پلی توانسته اند در کنار هم یک مجموعه ی کامل و جالب را تشکیل دهند. به گفته منتقدان و کارشناسان سادگی این بازی از سردرگمی جلوگیری می کند و کاربر به جای گشتن در فضاهای مختلف می تواند در رقابت ها شرکت کند و از فضای رقابتی و جذاب آن لذت ببرد. حالت آنلاین که برای این بازی در نظر گرفته شده دارای فضای بسیار جذاب و دقیقی است و کاربر خود را در یک رقابت سرسختانه و هیجان انگیز می یابد و این خود نیاز به یک هماهنگی قوی داشته که کاربران به خوبی از پس آن بر آمده اند.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 16 =