انتشار رایگان بازی Raiders of the Broken Planet با نام Spacelords

بازی Raiders of the Broken Planet

کمپانی Mercury Steam بیان کرده که بازی Raiders Of The Broken Planet که عنوان جدید Spacelords را دارا می باشد، با اعمال یک سری تغییرات بر روی نسخه ی جدید به زودی به صورت Free برای بازی بازان ارائه خواهد شد.از دیگر تغییرات اعمال شده در این بازی جدای از عنوان آن، میتوان به افزوده شدن کمپین چهارم روی Raiders Of The Broken Planet اشاره کرد

بازی Raiders of the Broken Planet با نام جدید Spacelords
بازی Raiders of the Broken Planet با نام جدید Spacelords

کمپانی Mercury Steam بیان کرده که بازی Raiders Of The Broken Planet که عنوان جدید Spacelords را دارا می باشد، با اعمال یک سری تغییرات بر روی نسخه ی جدید به زودی به صورت Free برای بازی بازان ارائه خواهد شد.از دیگر تغییرات اعمال شده در این بازی جدای از عنوان آن، میتوان به افزوده شدن کمپین چهارم روی Raiders Of The Broken Planet اشاره کرده که Council Apocalypse نام دارد. این کمپین ذکر شده خود از چهار مرحله تشکیل شده است و شامل شخصیت جدیدی با اسم Valeria می باشد که این امکانات کاملا رایگان در دسترس بازیکنان قرار می گیرند.
طبق گفته های کمپانی سازنده ی بازی Spacelords، این نسخه فقط یک بروز رسانی از بازی قبلی یعنی Raiders Of The Broken Planet نمی باشد بلکه به طور کلی تنها مواردی را از نسخه ی قبل دریافت کرده و گیم پلی تازه ای را ایجاد کرده است. برای نسخه ی جدید این بازی پلی استیشن ۴ گفته شده که دنیایی علمی تخیلی با وسعت زیادی برای بازی بازان طراحی شده و این فضا به گونه ای می باشد که هر دو گیمرهای قبلی که حرفه ای تر می باشند و هم کاربران تازه وارد بتوانند از این تغییرات استفاده ببرند.
کارگردان Spacelords ، آقایEnrick Alvarez  در رابطه با تغییرات اعمال شده طی یک بیانیه اظهارتی را بیان کرده که در ادامه به آن می پردازیم. طبق گفته ی Alvarez، زمانی که این بازی را ابتدا با قیمت پایین حدود ۹و نیم دلار برای بازیکنان منتشر کردند انتظار فروش بالایی را داشتند و گمان می کردند که باید گیمر های زیادی را جذب کنند اما برنامه هایشان آن طور که پیش بینی کرده بودند از آب در نیامد. از اهداف کمپانی مرکوری استیم این است که روزی میلیون ها کاربر از این بازی استفاده کرده و از طرفی دیگر از امکانات رایگان و بسیار گسترده ای که در اختیارشان قرار می گیرد لذت ببرند. در نتیجه پس از بررسی های زیاد در رابطه با عملکرد بازی، این کمپانی تصمیم گرفت که خدمات خود را کاملا رایگان در اختیار بازی بازان قرار دهند. همچنین Enrick Alvarez در رابطه با تغییر نام این بازی اشاره کرد که اسم Raiders فقط به قسمت هایی از جنگ های Broken Planet برمی گردد اما نباید نیروهای Antagonist را نیز فراموش کرد که در نبردها شرکت داشته اند. در نتیجه انتخاب اسم Spacelords، می تواند نشان دهنده ی هر دو نیروهای Raiders و Antagonists در بازی باشد.

بازی Raiders of the Broken Planet
داستان بازی Spacelords

داستان بازی Raiders of the Broken Planet

روایت بازی از این قرار است که چهار نفر از Raider ها به جنگ با Antagonist ها می روند و سپس جریاناتی که در ادامه پیش می آید.همچنین انریک آلوارز معتقد است که تغییرات و اصلاحات اعمال شده همان چیزی است که کاربران از این بازی انتظار داشتند و همچنین طراحی روایت طولانی با ۴ قسمت نشان دهنده ی تلاش سخت کوشانه ی این کمپانی برای جلب رضایت کاربران بوده است.
از طرفی دیگر آلوازر وعده ی افزوده شدن محتویات جدید و گسترده ای به همراه کاراکتر های جدید و اسلحه های به روز و … را در کوتاه مدت برای به روزرسانی های بعدی این بازی به کاربران می دهد. او از وفاداری بازیکنان و هواداران کمپانی خود نهایت قدردانی را کرده و معتقد است که با حمایت های کاربران بازی Spacelords توانسته جایگاه بهتر و موفق تری را پیدا کند.
کمپانی Mercury Steam برای گیمر هایی که این بازی را قبل تر خریده اند، یک سری محتویات را در نظر گرفته است. و آن طور که از سازندگان بازی خبر رسیده ، این محتویات با کیفیت بالایی آماده شده که به طور انحصاری به خریداران بازی تعلق می گیرد. طی یک اطلاعیه، سازندگان این بازی اعلام کرده اند که با گذشت زمان و رسیدن به محتوای جدید؛ محتویات انحصاری در نظر گرفته شده برای بازیکنان را نمایش خواهند داد.
از طرفی این استودیو برای آن دسته از کاربران که دوست دارند بازی را پیش از انتشار تجربه کنند، موقعیتی را قرار داده اند. تمام ماموریت ها و چالش هایی که به صورت هفتگی برای گیمر ها ارائه می شد، اکنون به حالت روزانه و کاملا رایگان در دسترس کاربران قرار می گیردهم اکنون گیم پلی Raiders of the broken planet برای کاربران کنسول های Play Station 4، X Box One و پلتفرم PC قابل دسترس می باشد.

 

 

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − دو =