انتشار بازی Returnal تا ۳۰ آوریل به تأخیر افتاد

بازی Returnal

با وجود مقدمه جذاب، تمرکز بر ترس و رویکرد پیشرفت بازی، بازی تیراندازی سوم شخص روگ­لایک کمپانی Housemarque یعنی Returnal همان بازی‌ای است که مردم مدت‌ها منتظرش هستند. فقط کافی است کمی بیشتر منتظر بمانیم تا به این بازی دسترسی پیدا کنیم.

سونی اخیراً در اکانت رسمی پلی ‌استیشن خود در توییتر تأیید کرد که با Housemarque تصمیم گرفته‌ اند که زمان راه ‌اندازی بازی را به تأخیر بیاندازند. بازی Returnal حدود یک ماه و نیم دیرتر از تاریخ عرضه قبلی‌اش یعنی ۱۹ مارس منتشر خواهد شد.

همچنین بازی قرار است به طور انحصاری در تاریخ ۳۰ آوریل برای پلی ‌استیشن ۵ منتشر شود. در این توییت بیان شد که Housemarque به زمان بیشتری برای ادامه توسعه بازی نیاز دارد تا بازی را به سطح کیفیتی که مورد انتظار طرفداران است برساند.

با توجه به این که هنوز در اواسط درگیری با بیماری همه‌گیر کرونا هستیم، اصلاً جای تعجب نیست که عرضه بازی به تأخیر بیافتد. امسال هیچ کوتاهی از سوی هیچکس رخ نداده است، از Hogwarts Legacy تا Riders Republic تا The Lord of the Rings: Gollum. در واقع، اگر همه ‌چیز را در نظر بگیریم متوجه می‌شویم که این تأخیر بسیار کوتاه است.

تا آن زمان، می‌توانید به مشاهده تصاویر منتشر شده از گیم پلی بازی بپردازید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =