انتشار بازی Sunless Sea Zubmariner Edition

انتشار بازی Sunless Sea Zubmariner Edition

بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition بازی ای است که خودتان ماجراجویی هایتان را انتخاب می کنید. این بازی Playstation 4 در لندن آغاز می شود و شما به دنبال ماجراجویی هایی باید zee را بگردید. جهان بازی دارای وحشت سلطنتی با قسمت هایی از ترکیب steampunk (یک زیر سبک از ژانر علمی تخیلی) و گوتیک است.

بازی Sunless Sea Zubmariner Edition
بازی Sunless Sea Zubmariner Edition

Sunless Sea Zubmariner یکی از بازی های سبک ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Failbetter Games طراحی و ساخته شده و ابتدا برای پلتفرم PC روانه بازار شده است. اکنون این بازی برای پلی استیشن ۴ ساخته شده است. اولین بسته الحاقی برای نسخه اصلی Sunless Sea است که منتشر شده و قرار است تجربه ای عمیق تر، تیره تر و شگفت انگیزتری برای شما رقم زند.

تمام قدرت های Neath در یک جهت قرار گرفته است. دیگر هیچ جنبنده ای بر روی Zee وجود ندارد. آنها دروغ می گویند. هنوز هم برای کسانی که کمی شجاعت در درونشان وجود دارد، امیدی هست. اگر تنها یک موضوع وجود داشته باشد که بازی های ویدیویی دوست دارند درباره آن به کشف و بررسی بپردازند، آن مرگ است.

موضوعی بسیار معروف، که به عنوان جنبه های مثبت و منفی در بازی مورد استفاده قرار می گیرد. مکانیسم بازی طوری ساخته شده که برای موفقیت جایزه تعیین شده به جای اینکه تنبیهی برای شکست ها در نظر گرفته شود. این همان سبکی است که مرگ به معنای پایان نیست، همان چیزی که در بازی پلی استیشن Sunless Sea: Zubmariner Edition رخ داده است. این بازی نسبتاً منحصر به فرد است و محتوای مشخصی دارد، و در درجه اول رمانی بصری است. قسمت وسیعی از گیم پلی بازی شامل بلوک های بزرگ متنی می شود. تصاویر بسیار زیادی وجود دارد و بازی شامل مشخصات مبارزاتی در سبک جنگ کشتی ها می شود، اما تمرکز اصلی همچنان روی نوشتار بازی است.

تغییرات کلمات در بازی Sunless Sea Zubmariner Edition

یکی از چیزهایی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که بازی از عبارات غول پیکر بسیار وسیع و تغییرات کلمات شناخته شده استفاده می کند. برای مثال، آبی که در آن به جستجو می پردازید به عنوان “zee” به جای “sea” شناخته شده است. اگر در حالت درستی معرفی شوند، همه این ها برای دوره ای مناسب خواهند بود. نبود قدرت، یا هیچ نوع آموزش، چیزی است که مانع بزرگی برای ورود است. مشکل زمانی ایجاد می شود که شما عباراتی مانند “heart”، “iron” و “pages” را به عنوان کارهای اجرایی اصلی تشخیص دهید. به عنوان بازی مبتنی بر داستان، شما خود را هنگام سفر در بنادر مختلف می بینید، محلی که به جای نشان دادن، تنها توضیح داده می شود.

چالش های مشخصی بر اساس چندین عامل مختلف باز شده اند، رویدادهای مشخص نیز دارای سطوح مختلفی از سختی هستند. اگر امتیاز بالایی در یکی از ایالت ها داشته باشید، شانس موفقیت افزایش می یابد، که به شما اجازه پیشرفت در داستان را می دهد. این بندر همچنین رویدادهایی که قفل یا خارج از دسترس هستند را نشان می دهند.

مقادیر وسیعی از یک نوع از غیر قابل قفل شونده ها در هر دو موارد و قطعات اسطوره ای وجود دارند، و برای کشف لایه منطقی پشت آن ها می کنند که ممکن است موجب سردرگمی شوند. مکان هایی که می توانید از آن ها بازدید کنید به اندازه کافی خوب و مناسب طراحی شده اند و داستان ها می توانند بسیار فریبنده باشند.

“می توانند” نه اینکه “هستند”، این یعنی همه چیز به سرمایه گذاری ذهنی شما در جهان بستگی دارد. درک نادرست یا گم کردن یک دنیا یا عبارت واحد می تواند کل چشم انداز ظاهری موجود در داستان را تغییر دهد. از نظر طرح داستان، بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition “بازی ای است که خودتان ماجراجویی هایتان را انتخاب می کنید”.

انتشار بازی Sunless Sea Zubmariner Edition
بازی Sunless Sea

این بازی پلی استیشن ۴ در لندن آغاز می شود، و شما به دنبال ماجراجویی هایی باید zee را بگردید. جهان بازی دارای وحشت سلطنتی با قسمت هایی از ترکیب steampunk (یک زیر سبک از ژانر علمی تخیلی) و گوتیک است. طراحی کاپیتانی نسبتاً ساده است، چرا که شما پس زمینه و انگیزه خود را انتخاب می کنید. آن ها می توانند دنیا را تغییر دهند و در نتیجه شما به اهداف شخصی خود دست خواهید یافت.

با این حال، کاپیتان شما می تواند در نهایت به عمق تاریک zee رفته و سرنوشت خود را پیدا کند. مرگ پایان بازی نیست. هنگامی که شما می میرید، کاپیتان بعدی با حمایت حیوانات پاداش گرفته و یا آمارهای خاصی افزایش می یایند، این به شما کمک می کند تا موفقیت خود را بسازید. این بازی با کشتی متناسب و خوبی آغاز می شود که مدتی طول می کشد تا به آن عادت کنید.

البته تا زمانی که به مشکلات سوختی و ذخیره ای توجه نکنید، این مشکل هم زیاد بزرگ نخواهد بود. سوخت به سرعت کاهش می یابد، و اکثر کاپیتان ها به خاطر تلاش برای سرنگونی سرزمین پادشاهی خواهند مرد، اما این هم بهتر از تمام شدن سوخت است. کشتی شما در بهترین حالت مانند یک حلزون حرکت می کند، و مقدار زمان های زیادی بین چیزهای جالب وجود دارند.با وجود سرمایه اندک و مصرف سوخت سریع، عبور تقریباً مقابله با آغاز است. در حالی که به نظر می رسد این انگیزه ای برای ارتقاء کشتی شما خواهد بود، که هدف بازی است، این ویژگی بازی ممکن است شما را بسیار عصبانی کند. زمانی که صحبت از وحشت دریاها می شود، مبارزه بسیار لذت بخش خواهد بود.

در اطراف دریاها از موارد خرد و ضعیف تا کشتی های نیرومند، پراکنده شده اند. مبارزات دریایی، شما و دشمنانتان را در چرخه ای برای استفاده از سلاح هایتان در cooldown ها قرار می دهد. شما می توانید سلاح هایتان را به سرعت روشن کرده، اما دقت شما اگر کمی صبر نکنید، کاهش خواهد یافت.Cooldown تنها زمانی افزایش می یابد که شما در حالت شلیک قرار می گیرید، پس اگر در حفره ای گیر کنید قادر به شارژ سلاح ها نخواهید بود. ۱۱ ایستگاه در زیر دریا وجود دارد که هر کدام داستان‌ هایی برای خود دارند و فرصتی هستند برای اینکه شما آن‌ها را غارت کنید. شهر Dahut را پیدا کنید که بهشت غرق شده زیر دریا است.

Brave Wrack نیز جایی است که شاهی عادل بر نابخشودنی ها حکم می‌راند. باید دشمنانتان را وارد شیارهای گودالی کرده و آن ها را از حمله بازدارید، این در حالی است که شما در حال شکست دادن آن ها هستید و این احتمالاً زمان بسیار خوبی خواهد بود. به طور کلی، این بازی کاملاً مناسب و خوب است.

این زیبایی وحشتناک سلطنتی یک دنیای بی نظیر را ایجاد خواهد کرد. آثار هنری به نوبه خود بسیار خیره کننده اند، و حتی در بدترین حالت انسجامی و سازگاری خود قرار دارند. طراحی زیبای قوی توسط کمبود تنوع موسیقی کاهش یافته، اما به خودی خود بسیار خوب است. بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition بازی بلند پروازانه ای است که در کسب نظر نهایی ناموفق عمل کرده است.

در ابتدا ممکن است از ادامه بازی ناامید شوید. نبود آموزش یک نقص عمده است، زیرا بازی ای با زبان اصلی مسلماً نیازمند آموزش قوی برای جلب توجه است. ویژگی‌های کلیدی بازی عبارتند از: دنیایی زیبا و طرح ‌هایی که بیشتر به‌طور دستی انجام شده‌اند؛ قلعه‌ های ساخته شده با یخ درخشان، زندان‌ هایی که بر فراز بلندی‌ ها قرار گرفته‌ اند، روشنایی ‌های ترکیب شده با مه و شفق ‌های صبح ‌گاهی، نبرد‌ های Real-time فراوان با دیگر کشتی‌ ها، هیولاها، عنکبوت‌ های غول‌پیکر و قطعه یخ ‌های زنده، شهر های جدید، هیولا‌های دریایی و محیط ‌هایی که خدمه‌ شما را می‌ترساند، خدمه‌ های خاصی برای استخدام کردن وجود دارند؛ از دکترها گرفته تا توپ‌چی ‌هایی که هیچ‌ گاه خطا نمی‌زنند.

هر کدام از آن ‌ها داستان ‌هایی برای گفتن دارند که می‌توانید از زیر زبان‌شان بیرون بکشید. نج‌های زیر دریا را پیدا کنید. به سراغ خرابه‌ های باستانی بروید. از علف ‌های هرز دوری کنید. اگر بسیار کنجکاو هستید بمب هسته‌ای منفجر نشده هم وجود دارد، آن را پیدا کنید. روشنایی و تاریکی، کشتار و دیوانگی: از لامپ‌ های گازی تمدن دور شوید تا ببینید خدمه‌ی کشتی شما چگونه از ترس عقل خود را از دست می‌ دهند.

کشتی ‌بخار خود را آپگرید کنید؛ موتور‌ های قوی، توپ ‌های جنگی و اسلحه‌ های برقی در انتظار شما هستند. یا حتی اگر می‌خواهید کشتی بزرگ ‌تری بخرید. ناخدای کشتی شما خواهد مرد، اما شما می‌توانید منابع به دست آورده را از نسلی به نسل دیگر بسپارید. برای این کار یک خانه‌ی خانوادگی پیدا کنید و آن را با میراث ارزشمند خود پر کنید.داستان خود را در طی نسل‌ ها بسازید و به دریا نوردانی افسانه‌ای تبدیل شوید که دریا های زیادی پیموده‌اند و در آن برد و باخت را تجربه کرده‌اند. جوامع ناهنجاری را که در تاریکی‌ها پیشرفت می‌کنند، مختل کنید. خراب‌کاران را به مبارزه بطلبید. معماری غیر بریتانیایی را در این سرما و مکان‌های بسیار عمیق، بپذیرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 2 =