بازی The Division 2 منتشر شد

بازی The Division

بازی The Division منتشر شد و یک بازی معرفی نشده از Ubisoft که در سال ۲۰۱۶ توسط این شرکت ساخته شد توانست مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند ولی مخاطبان بازی The Division ادعا می کنند که این بازی آن چه که از آن انتظار داشتند نبود و یک سری کاستی هایی داشت که البته چنین ضعف هایی در هر بازی طبیعی می باشد و آنچه که اهمیت دارد این است که در نسخه های بعدی این بازی، ضعف ها تا چه حد جبران می شوند و در واقع تا چه حد جای خود را به نکات مثبت و جذاب می دهند.

بازی The Division
The Division

شرکت یوبیسافت که از سال ۱۹۸۶ در کشور فرانسه تاسیس شده است طی کم تر از ۳۰ سال توانست به یک شرکت موفق در زمینه ی تولید بازی های ویدیوئی تبدیل بشود و از جمله بازی هایی توسط این شرکت ساخته شده است میتوان به بازی الدراسکولورز که نخستین بازی تولید شده توسط این شرکت می باشد، شاهزاده ی ایران، سگ های نگهبان، تام کلنسیز دی دیویژن و … اشاره کرد.

آنچه که مخاطبان بازی The Division پلی استیشن ۴ بیشتر از آن شکایت داشتند این بود که داستان این بازی با وجود این که داستان قشنگی میباشد اما آن طور که باید کشش ندارد و در واقع بازیی نمی باشد که مخاطب بار ها و بار ها ترجیح بدهد که خود را با آن سرگرم کند و نهایت استفاده را از آن ببرد که در واقع این ضعف بازی در نسخه ی بعدی آن یعنی در بازی The Division 2 جبران شد و آن قدر جذابیت ها و چالش های جدید در طی مراحل بازی The Division 2 اعمال شد که دیگر هیچ جای شکایتی از عدم جذابیت داستان بازی به گوش نمی رسد.

انتشار ویروسی مرگ بار در شهری به وسعت نیویورک و تمام مشکلات ناشی از این آشفتگی در نسخه ی یک بازی The Division پشت سر گذاشته شد. در چنین شرایطی که اوضاع به شدت آشفته شده است و دیگر خبری از زندگی شهر نشینی و هنجار های اجتماعی و حتی رفتار های انسانی نمیباشد و دیگر جایی وجود ندارد که بتوان نام آن را شهر گذاشت و همه فقط به دنبال زنده ماندن هستند و حاضرند برای زندگی خود دست به هر کار نا خوشایندی بزنند و با ویروسی کشنده که مشخص نیست منشا آن از کجا میباشد دست و پنجه نرم کنند.

بی شک اوضاع خوبی نمیباشد و در این میان و از همین بین باید افرادی پیدا بشوند که اوضاع را اندکی سر و سامان بدهند و آبی بر روی آتش بشوند که در واقع کار آسانی هم نیست چرا که مردم چنین شهری دیگر انگیزه ای برای رعایت چنین هنجار هایی ندارند و در واقع با خود می گویند رعایت کنم که چه بشود.

حال در این بین اگر بخواهیم از بی نظمی های پیش آمده و این که کسانی باید باشند که اوضاع و شرایط را آرام کنند، چشم پوشی کنیم در واقع افراد این شهر نیاز های اولیه ای مانند خوراک و پوشاک دارند که تهیه ی آن ها در چنین اوضاع آشفته و نا به سامانی کار آسانی نمی باشد.

بازی The Division
The Division

بازی The Division 2

حال در نسخه ی جدید بازی The Division پلی استیشن ۴ گویا اوضاع بد تر شده و این ویروس پیشرفت کرده و به ایالت واشنگتن رسیده است که در واقع در حال پیشرفت هم می باشد و ممکن است کل کشور آمریکا را درگیر خود کند و سربازانی در این بین باید به یاری مردم بشتابند و ابتدا سعی در آرام کردن اوضاع داشته باشند و پس از آن به تامین نیاز های اولیه ی آن ها بپردازند.

نکته ی بسیار جذاب بازی The Division 2 این است که در طی بازی اگر امتیاز بازیکن به حد کافی نرسد امکان راه یابی به مرحله ی بعد ی را ندارد و در واقع باید یک سری مراحل فرعی را طی کند که این مراحل جذابیت های بسیار زیادی دارد و در بسیاری از مواقع بازیکن این مراحل فرعی را به مراحل اصلی ترجیح می دهد.

در ارتباط با بازی The Division 2 باید گفت: به هر حال شرکت ubisoft قرار است که تا تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۹ سه بازی که بازی The Division 2 نیز جزء آن میباشد را منتشر کند که یکی از این بازی ها هنوز مشخص نیست که چه بازی میباشد و در واقع این شرکت این بازی را به عنوان سوپرایز برای طرفداران بازی های خود نگه داشته است که البته برخی افراد فکر میکنند که این بازی Assassin’s Creed می باشد و برخی دیگر نیز معتقدند که در واقع این بازی نسخه ی جدید بازی watch dogs می باشد ما نیز چاره ای جز صبر نداریم تا با سوپرایز این شرکت مواجه بشویم تا ببینیم که چه بازی برای عرضه کردن به مخاطبین خود در نظر گرفته است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + چهارده =