بلاگ

انتشار بهترین بازی های بهار ۹۸

انتشار بهترین بازی های بهار 98

انتشار بهترین بازی های بهار ۹۸

انتشار بهترین بازی های بهار ۹۸

Sekiro shadows die twice :
این بازی که توسط استودیو فرام سافت در حال تولید است با گرافیک عالی به بازار خواهد آمد. گیمر هایی که تجربه ی بازی های دارک سولز و بلاد بورن این شرکت را داشتند، می ‌توانند به راحتی درجه سختی این بازی پی اس ۴ را حدس بزنند، اما خبر دیگر برای این گیمرها و حدسشان، آن است که این بازی به مراتب سخت ‌تر از بازی‌ های قبلی این شرکت خواهد بود. ماجرای این بازی حول شخصیتی به نام نینجا سکیرو میچرخد.
این شخصیت که دارای یک دست مصنوعی است، از قابلیت‌ های متنوع و جذابی برخوردار استکه به جذب مخاطب کمک زیادی می کند. اگر یک گیمر در طی زد و خورد های این بازی کشته شود، می تواند یک بار دیگر به زندگی برگردد؛ اما نکته ی قابل توجه این است که پس از مرگ این شخصیت بسیار بسیار ضعیف خواهد شد که این بازی را به شدت سخت تر از قبل خواهد کرد.

 

انتشار بهترین بازی های بهار 98

انتشار بهترین بازی های بهار ۹۸

Mortal kombat 11 :
این بازی که دارای طرفداران زیادی از زمان معرفی اش است، در میان بهترین بازی های بهار ۹۸ قرار گرفته است. معرفی شخصیت های این بازی که تا ماه ها پس از معرفی خود بازی ادامه داشت، طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. شخصیت کرونیکا که دارای قدرت کنترل زمان است، گذشته ی شخصیت های اصلی دیگر این بازی PS4 را به زمان حال می آورد. این یک ماجرای تازه تشکیل شده پس از نسخه قبلی این بازی می باشد.
در این بازی شاهد به جان هم افتادن دو شکل و شمایل کاملا متفاوت از هر شخصیت، یکی برای گذشته ی شخصیت و دیگر یکی برای زمان حالش خواهیم بود. همچنین، این بازی به کاربران خود این امکان را می دهد تا بتواند ظاهر شخصیت ها با توجه به علایق و سلایق خود شخصی سازی کنند.

 

انتشار بهترین بازی های بهار 98

انتشار بهترین بازی های بهار ۹۸

Days gone:
این محصول که جدید ترین بازی پلی استیشن ۴ است، تا حد زیادی مخاطب را به خود جلب کرده است. شرکت سونی زمان زیادی را برای افزایش کیفیت این بازی به شرکت سازنده تا زمان انتشار آن داده است. ماجرای این بازی تقریبا همه را به یاد سریال واکینگ دد خواهد انداخت.
با این تفاوت که در این بازی به جای زامبی ها موجوداتی به نام فریکر ها به شما حمله خواهند کرد، که از تعداد بسیار بالایی برخوردار هستند. و از طرف دیگر ، دیگر دشمنان گیمر هم برای او در حین بازی مشکلات بسیاری ایجاد خواهند کرد. این بازی و مراحلش که از داستان های طولانی برخوردار هستند، تا به اکنون به راحتی توانستند عده ی زیادی را به خود جذب کنند.

انتشار بهترین بازی های بهار 98

انتشار بهترین بازی های بهار ۹۸

Rage 2 :
بازی ریج یک، که در سال ۲۰۱۰ قرار بود به بهترین و مهیج ترین بازی تیر اندازی و اکشن تبدیل شود، اکنون با گذشت ۹ سال، با کمک نسخه ی ارتقا یافته قرار است برای بار دیگر به بازار پا گذاشته و به این هدف دیرینه ی خود دست یابد. علی رغم این که این بازی با سر و صدا و تبلیغات بسیار کمی معرفی شده است، اما پیش ‌بینی می‌ شود با صحنه های بسیار بهتر در زمینه های مختلف، مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.
این بازی در این نسخه ی ارتقا یافته ی خود نمایش حیرت انگیزی را برای مخاطبان اجرا می کند. این بازی با همکاری شرکت های آوالانچ و سافت ور در حال ساخت است و پیش ‌بینی می‌شود که بتواند پس از انتشار بازی با رقیبان معروف، هم سطح و هم نوع خود مانند، ورلد فرش تایم یا دوم به رقابت بپردازد.
در این بازی گیمر اوج هیجان را با صحنه های اکشن متنوع تجربه خواهد کرد. همچنین این بازی به دلیل نداشتن بخش آنلاین می تواند مخاطبان زیادی را که دسترسی به اینترنت محدودی دارند به خود جذب کند.

انتشار بهترین بازی های بهار 98

انتشار بهترین بازی های بهار ۹۸

Crash team racing nitro – fueled :
با توجه به نسخه ی قبلی این بازی که بسیار مورد توجه طرفداران قرار گرفت، دیگر کسی انتظار نسخه ی ارتقا یافته ی این بازی را نداشت، اما شرکت سازنده ی آن اخیرا اعلام کرد که قرار است این بازی با بازسازی متفاوت و بهبود گرافیکی بسیار شدید دوباره پا به عرصه رقابت بگذارد.

انتشار بهترین بازی های بهار 98

انتشار بهترین بازی های بهار ۹۸

را علم به این که ون بازی توسط شرکتی بسیار حرفه ای قرار است با بازسازی شرکتی بسیار حرفه‌ ای به بازار عرضه شود، پیش بینی می شود که بتواند مخاطبان زیادی را به خود جذب خود کند. همچنین که تا به اکنون عده ی بسیاری منتظر عرضه این بازی به بازار هستند. علاوه بر این تجربه ی مسابقات آنلاین و چند نفره و فضای متفاوت در این بازی می‌تواند دلیل مهمی دیگر برای جذب گیمرهای علاقه مند به رقابت های آنلاین باشد.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 1 =