انتشار تریلر جدیدی احتمالا از بازی Death Stranding

انتشار تریلر جدیدی احتمالا از بازی Death Stranding

انتشار تریلر جدیدی احتمالا از بازی Death Stranding

انتشار تریلر جدیدی احتمالا از بازی Death Stranding

توییت تازه  “هیدئو کوجیما” موجب شده است تا گمانه زنی در مورد بازی ویدئویی Death Stranding شدت بگیرد. به نظر می رسد که کوجیما کار بر روی  تریلر تازه این عنوان را آغاز کرده است.به احتمال زیاد Death Stranding یکی از جذاب ترین بازی های نسل هشتمی باشد. گویا این عنوان از قابلیت ها و امکانات زیادی برخوردار خواهد بود. متاسفانه اطلاعات ریز و دقیقی در مورد Death Stranding در دسترس نیست.
تمامی کارشناسی ها بر روی این عنوان با توجه به ۵ تریلری که تا کنون به نمایش درامده است، انجام شده است.
“هیدئو کوجیما” با زیرکی خاصی در هر تریلر، مخاطبان این عنوان را مشتاق تر از قبل می کند. زیرا در هر تریلر ویژگی های زیادی به نمایش در می آید که شوق بازی پلی استیشن ۴ بازان را برای کشف دنیای تازه Death Stranding دو چندان می کند.

انتشار تریلر جدیدی احتمالا از بازی Death Stranding
انتشار تریلر جدیدی احتمالا از بازی Death Stranding

همان طور که پیشتر هم گفتیم، همه چیز در مورد تریلر تازه Death Stranding به توییت کوجیما بر می گردد. او در توییت تازه خود یک عکس را پست کرده است. در این تصویر دو مانیتور دیده می شود که یکی از آنها به نمایش ویدئو و دیگری به نمایش لوگوی بازی تعلق دارد. در گوشه ای از تصویر نرم افزارهایی دیده می شود که گویا کوجیما برای ساخت تریلر تازه Death Stranding از آنها استفاده کرده است.
Adobe Premiere و After Effects دو نرم افزار ذکر شده هستند که از بهترین نمونه های ادیت فیلم به شمار می روند.
همه چیز در مورد این تریلر تازه به همین جا محدود می شود. متاسفانه کوجیما از هیچ توضیحی برای این تصویر استفاده نکرده است تا همه چیز را در هاله ای از ابهام نگه دارد و باز هم مخاطبان را در فضای بی خبری تنها بگذارد.
در این میان افرادی بر این باورند که توییت تازه کوجیما اصلا به معنای عرضه تریلری تازه نیست. آنها معتقدند که کوجیما در حین ساخت پشت صحنه بازی Playstation 4 ، مخاطبان را در جریان فعالیت کاری خود قرار داده است. به همین دلیل توقع ساخت یک تریلر تازه کمی دور از ذهن است.از آنجایی که کوجیما در برابر تمامی این حدس و گمان ها سکوت اختیار کرده است، هیچ کس نمی داند که حقیقت ماجرا از چه قرار است.
اما به طور کل تعداد افرادی که این توییت را به معنای ساخت تریلری تازه می دانند، بسیار بیشتر است. این را افرادی می گویند که از گذشته با کوجیما آشنایی دارند. این دسته از افراد معتقدند که چنین رفتاری در گذشته هم از کوجیما سر زده است که در پی یک اعلان ساده و سطحی، یک اتفاق بزرگ را برای مخاطبانش در نظر گرفته باشد. البته علاوه بر احتمالاتی که در مورد تریلر تازه وجود دارد، می توان به گفته های کوجیما در رویداد ترابیکا هم رجوع کرد.
او در این رویداد اعلام کرده بود که به فکر عرضه اطلاعات بیشتر و دقیق تری از Death Stranding است و قصد دارد تا این اطلاعات را به زودی در اختیار مخاطبان قرار دهد.
اگر چه بر طبق احتمالات انتظار می رود که کوجیما به زودی تریلر تازه خود را به مخاطبان عرضه کند، اما تا وقتی  اخبار تازه ای از سوی کوجیما علام نشود، نمی توان به این احتمالات امیدوار بود.

نگاهی کلی به بازی Death Stranding
بازی Death Stranding عنوان جالبی است. در این عنوان از چهره های شناخته شده به عنوان کاراکترهای اصلی بازی استفاده شده است. اگر پیشتر با بازی های کوجیما آشنایی داشته باشید، حتما می دانید که بازی های ساخته شده از سوی او، بسیار عمیق و درگیرکننده هستند. Death Stranding هم از این قاعده کلی مستنثنی نیست.

انتشار تریلر جدیدی احتمالا از بازی Death Stranding
انتشار تریلر جدیدی احتمالا از بازی Death Stranding

بازی باز برای پیشروی در داستان Death Stranding حسابی به چالش کشیده می شود و مجبور است برای پیشروی در این عنوان خیلی زود به ذهنش مسلط شود تا راه چاره را پیدا کند.بر طبق تریلرهای به نمایش درآمده از Death Stranding و گفته هایی که از گوشه و کنار به گوش می رسد، به نظر می رسد که Death Stranding از لحاظ گرافیکی یک پروژه عمیق و گسترده است و می تواند یک اتفاق متفاوت و منحصر به فرد را بر روی کنسول های پلی استیشن۴ رقم بزند.
گویا Death Stranding از لحاظ گیم پلی هم حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. بر طبق گفته های پیشین کوجیما این طور به نظر می رسد که Death Stranding در فاصله زیادی با سایر بازی های اکشن و نقش آفرینی قرار دارد. گویا کوجیما برای این بازی تعریف های تازه ای را در نظر گرفته است. تعریف هایی که در ان به ساختار کلاسیک گیم پلی بازی های اکشن توجهی نشده است.
باید منتظر ماند و دید که کوجیما می تواند در Death Stranding به تمام بلندپروازی هایی که برای گیم پلی در نظر گرفته است، رنگ واقعیت ببخشد یا خیر؟Death Stranding
 در بر گیرنده المان های آنلاین و جذابی خواهد بود که می تواند هر گیمر علاقمند به بازی های آنلاین و چندنفره را به خود امیدوار کند. بر طبق اخباری که از Death Stranding در دسترس قرار گرفته است، مخاطبان این عنوان را تلفیقی درست و فوق العاده از گیم پلی متفاوت و روایت داستانی قدرتمند می دانند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + هشت =