جزئیات و بررسی عرضه تریلر جدید و زیبا از گیم‌پلی بازی Trailblazers PS4

جزئیات و بررسی عرضه تریلر جدید و زیبا از گیم‌پلی بازی Trailblazers PS4

جزئیات و بررسی عرضه تریلر جدید و زیبا از گیم‌پلی بازی Trailblazers PS4

جدیدا استودیو سازنده بازی Trailblazers تریلری از این بازی منتشر کرده که بسیار جدید و مهیج می باشد و بازیکن را شگفت زده خواهد کرد.

اطلاعات مربوط به تریلر بازی Trailblazers
در هفته های اخیر تریلری جدید از مسابقات بازی Trailblazers انتشار یافته است که این بازی زیبا و چشم نواز را معرفی می کند. این بازی قرار است در فصل بهار برای ایکس باکس ۱، Pc، نینتندوسوییچ و کامپیوتر عرضه گردد. در این بازی گیمران با محدود کردن مسیر شما اجازه رد شدن را به شما نخواهند داد و در مسابقات بازی باید سرعت بگیرید و از بقیه جلو بزنید. در بازی چالش های زیادی هست که باعث ایجاد هیجان در بازی شده است مثلا گیمر می بایست مسیر خود را رنگ آمیزی کند و با از بین بردن خطوط رنگی مسیر حریف اش را پاک کند.تمامی موارد گفته شده مربوط به گیم پلی بازی بوده که البته در تریلر آن نمایش داده می شود.

حالت های بازی Trailblazers
بازی Trailblazers دارای حالت های گوناگونی در بازی می باشد. از حالات این بازی بخش تک نفره را می توان نام برد که در آن مسابقات با همکاری انجام می شود و می توان تجربه لذت بخشی از آن داشته باشید. به جزء بخش تک نفره یا حالت تک نفره بازی باید به حالت چند نفره آن اشاره کرد که به صورت آنلاین و آفلاین قابل استفاده می باشد و می توانید با دوستان خود از بازی لذت ببرید. یک نکته که در این میان لازم است بدانید این است که استودیو سازنده بازی از پشتیبانی کراس پلتفرم بازی خبر داده است که گیمر می تواند به صورت دسته جمعی با دوستانش بازی و رقابت کند.

تاریخ منتشر شدن بازی Trailblazers
استودیو Supergohk از تاریخ منتشر شدن بازی Trailblazers خبر داده است و جالب است بدانید این بازی برای پلتفرم های x box ine، Pc و Playstation پشتیبانی می شود. در جدیدترین اخبار در مورد انتشار بازی Trailblazers که مربوط به ۱۸ ماه گذشته می باشد این بازی برای پلتفرم Ps4 و Pc و یک روز بعد برای پلتفرم x box one منتشر گردید. همچنین باید بگوییم که این بازی از بازی های مسابقه ای سرعت می باشد که البته با تخیل آمیخته می باشد. این بازی دارای بخش تک نفره و چند نفره است که از Split- Screen پشتیبانی می کند. این استودیو تریلری از بازی انتشار داده که در آن گیم پلی بازی به نمایش گذاشته شده است. بازی Trailblazers در کنار پلتفرم های گفته شده برای نینتندوسوییچ منتشر گشته که البته تاریخ دقیقی وجود ندارد.

جزئیات و بررسی عرضه تریلر جدید و زیبا از گیم‌پلی بازی Trailblazers PS4
جزئیات و بررسی عرضه تریلر جدید و زیبا از گیم‌پلی بازی Trailblazers PS4

بازی Trailblazersبرای پلی استیشن ۴
از بازی های که برای کنسول های پلی استیشن ۴ عرضه شد بازی Trailblazers می باشد. این بازی در تاریخ نامشخصی از فصل بهار منتشر شد. این بازی ساخته شده استودیو Rising Star Game بوده که گیمران باید برای برد در مسابقات سعی کنند و برای برنده شدن مسیرشان را رنگ آمیزی کنند. هر گیمر مسیر خود را با رنگی مشخص دنبال می کند که این رنگ ها باعث جدا شدن مسیر هر کدام می شود.
بازیکن با دنبال کردن مسیر خود و کمک به گیمران خود از تیم اش سرعت می گیرد.
بازی Trailblazers شما را وارد جنگ خشونت آمیز سرعت می کند و باعث تجربه کردن ریسینگ ویژه می شود. این بازی به صورت رایگان در درون سایت ها قرار داده شده است که می توانید آن را داشته باشید. بهتر است در این بازی سریع تصمیم بگیرید و سرعت را چاشنی اقداماتتان قرار دهید تا پیروز بازی باشید.

ویژگی های بازی Trailblazers

  • از گرافیک بالایی برخوردار است.
  • بازی سبک مسابقات ماشین رانی و هیجانی می باشد.
  • بازی دارای خودروهای گوناگون و متعددی است.
  • در بازی نقشه و راهنمای بازی در گوشه تصاویر بازی دیده می شود.
  • صدا و موسیقی بازی بی نظیر می باشد.
  • محیط مسابقه و پیست آن باعث جذاب تر شدن بازی شده است.

لیگ مسابقات خودرو رانی در بازی Trailblazers
از بازی های لیگ قهرمانی بازی Trailblazers می باشد که باید برای مسابقات سرعت با ماشین های متنوع آماده شوید. این بازی دارای حجم کمی برای رایانه های شخصی است و وجود رنگ های بازی باعث بیشتر شدن راندمان بازی و بالا رفتن گرافیک و سرعت می شود. این بازی از رنگ آمیزی های زیادی برخوردار است که کافیست بنا به سلیقه خودتان ماشین مورد نظرتان را رنگ کنید و یا حتی با رنگ کردن مسیرتان، راه تان را مشخص کنید و در آخر اینکه بازی trailblazers از بازی های است که عرضه شده شرکت Supergonk می باشد.

جزئیات و بررسی عرضه تریلر جدید و زیبا از گیم‌پلی بازی Trailblazers PS4
جزئیات و بررسی عرضه تریلر جدید و زیبا از گیم‌پلی بازی Trailblazers PS4

جزئیات محتوای تریلر منتشر شده از بازی Trailblazers
در این تریلر هیجان بازی را به بازیکن به خوبی نشان می دهد. نشان می دهد که بازیکن باید خودش را برای سرعت آماده کند و در زمینه های گوناگون این بازی منحصربه فرد را تجربه کند. گیم پلی بازی پیچیده نیست و کافی است مسیریابی کنید و سرعت بگیرید تا از رقیبان خود جلو بزنید. تریلر جدید و زیبای بازی trailblazers منتشر شده که به خوبی گیمر را با گیم پلی بازی آشنا می سازد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =