انتشار تصاویر جدید بازی BlazBlue Cross Tag Battle PS4

انتشار تصاویر جدید بازی BlazBlue Cross Tag Battle PS4

اگر همیشه از بازی های تازه استقبال می کنید و می خواهید تا در مورد آنها بیشتر بدانید، در این مقاله با ما همراه باشید تا در ادامه در مورد بازی جدید BlazBlue Cross Tag Battle با شما صحبت کنیم. بازی که وظیفه ساخت و نشر آن به عهده “استودیوی آرک سیستم ورکس” قرار دارد و در بازه های زمانی مختلف اطلاعات مختلفی در خصوص آن به دست علاقمندان و مخاطبان می رسد.

به تازگی صحنه های مختلفی از بازی به انتشار در آمده است که تا حدودی کاربران را در جریان گیم پلی بازی قرار می دهد. در این تصاویر اطلاعاتی در خصوص مبارزات و کاراکترهای مختلف بازی به دست علاقمندان رسیده است. شما می توانید در خصوص بازی BlazBlue Cross Tag Battle تصاویری را ببینید که مبارزات شخصیت های مختلف بازی Playstation را نشان می دهد.

انتشار تصاویر جدید بازی BlazBlue Cross Tag Battle PS4
انتشار تصاویر جدید بازی BlazBlue Cross Tag Battle PS4

آزرائل، ماکوتو نانایا، جین کیساراگی و… از جمله کاراکترهای مختلفی هستند که در BlazBlue Cross Tag Battle به چشم می خورند. اگر جز علاقمندان به بازی BlazBlue Cross Tag Battle هستید، می توانید از تاریخ ۳۱ می یا ۱۰ خرداد به ان دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که استودیوی آرک سیستم ورکس اعلام کرده است که در سال ۲۰۱۸ تدارک های بیشتری برای این بازی دارد و تصمیم دارد تا تعداد کاراکترهای فعال در بازی را افزایش دهد و بدین ترتیب علاقمندان به BlazBlue Cross Tag Battle را بیشتر از قبل خوشحال و راضی کند.

بررسی بازی BlazBlue Cross Tag Battle

آرک سیستم ورکس یکی از استودیوهای نام آشنا و دوست داشتنی برای علاقمندان به بازی های مبارزه ای است. این مجموعه تاکنون بازی های زیادی را با سبک و سیاق مبارزه ای روانه بازار کرده است که اکثر آنها به مذاق کاربران خوش آمده اند. این کمپانی سال هاست که بازی فایتینگ BlazBlue را روانه بازار کرده است.

به طور کلی برای اینکه یک بازی فایتیگ بتواند نظر مخاطب را به خود جلب کند، باید از گیم پلی قدرتمند و گرافیک فوق العاده ای برخوردار باشد. البته در این میان بازی هایی مثل مورتال کامبت هم وجود دارند که سعی کرده اند با در بر گرفتن یک بخش داستانی، اوضاع را بهتر کنند. اما حقیقت این است که بخش داستانی در بازی هایی نظیر مورتال کامبت به قدری ضعیف است که مخاطب نمی تواند به درک درستی در خصوص آن برسد. اما در این میان شرایط برای بازی های BlazBlue بهتر است.

این بازی داستان غنی تری دارد و پیچیدگی و تو در تو بودن بخش داستانی آن به خوبی توسط گیمرها احساس می شود. بازی BlazBlue Cross Tag Battle را می توان یک ریسک بزرگ دانست. کمپانی سازنده سعی کرده است تا با تلفیق چندین بازی رزمی موفق دست به ارائه عنوانی تازه بزند. خوشبختانه این تلفیق چندان هم بد از آب در نیامده است. به نظر می رسد که کاراکترهای بازی به خوبی روی کار نشسته اند.

البته باید اعتراف کرد که آرک سیستم ورکس چنین اتفاق بزرگی را مدیون تبحر و مهارت بالای تیم نویسنده اش است. شما در BlazBlue Cross Tag Battle شاهد یک بازی کراس آور هستید. اگر پیش تر بازی هایی با این سبک و سیاق را دنبال کرده باشید، حتما می دانید که این بازی ها عموما بخش داستانی ندارند. اما آرک سیستم ورکس تمام تلاشش را به کار گرفته است که پایش را از چارچوب کلی و قانون نانوشته مجموعه خودش فراتر نگذارد.

به همین دلیل سعی کرده است تا برای BlazBlue Cross Tag Battle یک داستان قابل قبول تعریف کند. البته به احتمال زیاد در ابتدای بازی حسابی گیج شوید و نتوانید با بخش داستانی به خوبی ارتباط بگیرید. اما پیشنهاد می کنیم این بخش را در کنار تمامی گنگی هایش دنبال کنید. زیرا در ادامه روال بازی، شرایط بهتر می شود و داستان بازی به یک پختگی قابل قبول می رسد.

انتشار تصاویر جدید بازی BlazBlue Cross Tag Battle PS4
انتشار تصاویر جدید بازی BlazBlue Cross Tag Battle PS4

در واقع شرایط به گونه ای می شود که بدون اراده به سمت داستان بازی کشیده می شوید و تمایل دارید تا آن را دنبال کنید. اگر به مبارزات دو به دو علاقمند باشید، BlazBlue Cross Tag Battle برایتان تجربه ای لذت بخش خواهد بود. زیرا در این بازی پلی استیشن شاهد مبارزات نفس گیری هستید که احتمالا تاکنون در هیچ بازی فایتینگی تجربه نکرده اید. BlazBlue Cross Tag Battle نسبت به نسخه های گذشته از پیچیدگی بیشتری برخوردار شده است و گیم پلی قدرتمندتری هم پیدا کرده است.

اگر می خواهید تا به مهارت بالایی در دنیای این بازی برسید، پیشنهاد می کنیم از همان ابتدا به بخش تمرینی بازی مراجعه کنید تا فوت و فن های مبارزات را به خوبی یاد بگیرید. در BlazBlue Cross Tag Battle دستتان برای ضربه فنی کردن رقیب حسابی باز است. در واقع در این بازی حرکات زیادی برای گیمر طراحی شده است که با استفاده از برخی از آنها می توانید حرکات سنگینی روی دشمنتان پیاده کنید.

گرافیک بازی در وضعیت قابل قبولی قرار دارد و شرایط به گونه ای است که می توانید به خوبی با صحنه های اکشن و شلوغ بازی ارتباط برقرار کنید. خوشبختانه در این بخش نقاط منفی وجود ندارد که توی ذوقتان بزند. استفاده از صداپیشگان کار بلد موجب شده است تا بتوانید بهتر شرایط کاراکترهای مختلف بازی را درک کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 14 =