انتشار تصاویر جدید بازی Days Gone PS4 با موضوع شخصیت‌های دیکون و سارا

انتشار تصاویر جدید بازی Days Gone PS4 با موضوع شخصیت‌های دیکون و سارا

انتشار تصاویر جدید بازی Days Gone PS4 با موضوع شخصیت‌های دیکون و سارا

بازی Days Gone عنوان بازی جدید استودیوی SIE Bend Studio است که در سبک سوم شخص و تلاش برای بقا می باشد و به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. این بازی برای نخستین بار در جریان نمایشگاه E3 2016 در کنفرانس شرکت سونی معرفی شد و زمان انتشار آن توسط این استودیو در سال ۲۰۱۹ تخمین زده شده است و در اردیبهشت ۱۳۹۸ شاهد عرضه آن هستیم.
این بازی آخرالزمانی بوده و داستان آن دو سال پس از شیوع یک بیماری کشنده اتفاق می افتد که در این دوران، اکثر مردم مرده اند و تبدیل به موجوداتی به نام Freakers شده اند. آن هایی هم که زنده مانده اند برای رهایی از دست این موجودات به کوه ها و جنگل ها گریخته اند. فریکرزها موجوداتی شبیه زامبی می باشند که شخصیت اول داستان باید به مقابله با آنها بپردازد. این کاراکتر اصلی، دیکون نام دارد و وسیله نقلیه اش یک موتور سیکلت است.

انتشار تصاویر جدید بازی Days Gone PS4 با موضوع شخصیت‌های دیکون و سارا
انتشار تصاویر جدید بازی Days Gone PS4 با موضوع شخصیت‌های دیکون و سارا

این موتور سیکلت دارای قابلیت های متفاوتی است که در ضمن بازی هم با استفاده از آیتم های کسب کرده و قطعاتی که پیدا می کنید، می توانید آن را ارتقا داده و سرعت یا دیگر قابلیت های آن را افزایش دهید. چالش های مختلفی در انتظار این شخصیت است که از جمله آنها می توان به اتمام سوخت موتور و یا حتی رو به رو شدن با حیوانات آلوده اشاره کرد که در برخی اوقات، باید به جای مبارزه، فرار را انتخاب کند چرا که در غیر این صورت، شکست او حتمی خواهد بود.
شخصیت پردازی دیکون نیز به عالی ترین نحو صورت گرفته و ایراد خاصی در آن به چشم نمی خورد. اتفاقات بازی در پسفیک و در سرزمین های مرتفع شمال غربی آن روی می دهد و شما در قالب کاراکتر دیکون به بازی در آن می پردازید و در طول بازی ، از موتور او استفاده های فراوانی خواهید کرد.
به تازگی، اخباری منتشر شده است که به اقدام استودیوی سونی بند در انتشار تصاویری جدید از این بازی اشاره دارد.
این اخبار حکایت از این امر دارد که تصاویر جدید منتشر شده از بازی Days Gone در مورد ارتباط دیکون و نامزدش سارا می باشد و رابطه آن ها را مورد اشاره و توجه قرار می دهد. با انتشار این تصاویر، جزئیات بیشتری از این بازی منتشر شده و می تواند اطلاعات دیگری را در مورد رابطه این دو کاراکتر، در اختیار کاربر قرار دهد. در سایت رسمی پلی استیشن نیز شاهد انتشار جزئیات دیگری در مورد دیکون و سارا بودیم که برخی نکات مهم را در مورد آن ها بیان می کند.
در این سایت اینگونه اعلام شده است که دیکون سنت جان و نامزدش سارا ویتارک، دارای ارتباطی عجیب با هم می باشند. دیکون که از اهالی “اورگان” و البته از حومه آن می باشد، در یک گروه موتور سوار خلاف کار، عضویت دارد و به کارهای نادرستی دست می زد اما نامزدش سارا که از اهالی سیاتل می باشد، یک گیاه شناس است که دارای مدرک بیوشیمی می باشد.
هیچ ارتباطی بین این دو نمی توانست قابل تصور باشد اما موقعی که این دو به طور تصادفی همدیگر را در یکی از جاده های “فرول اورگان” دیدار کردند، نتوانستند از هم جدا شوند و پیوندی عمیق بین آن ها برقرار شد. آن ها اکنون تصمیم به ترک شهر گرفته اند تا مرحله جدید زندگی خود را به عنوان همسر یکدیگر، شروع کنند. این تصاویر جدید، گویای عشق این دو به هم و جدایی ناپذیری آن ها اشاره دارد.
انتشار این تصاویر از آن جهت حائز اهمیت بود که نگرانی کاربران را در مورد اینکه این بازی چیزی جز مبارزه با موجودات عجیب نمی باشد و به همین خاطر تکراری خواهد بود، را از میان برده و به آن ها نشان داد که علاوه بر مبارزه، داستان بازی مفاهیمی مانند عشق، غم و حتی ترس از دست دادن شخص مورد علاقه را در خود جای داده است.
در طول این مدت که شاهد انتشار اخباری از این بازی Playstation ۴ بودیم، این اولین بار است که این اخبار در مورد فریکرها نبوده و به دو کاراکتر دیگر داستان پرداخته است.

انتشار تصاویر جدید بازی Days Gone PS4 با موضوع شخصیت‌های دیکون و سارا
انتشار تصاویر جدید بازی Days Gone PS4 با موضوع شخصیت‌های دیکون و سارا

البته این تصاویر مربوط به زمانی است که هنوز دنیا، درگیر آن بیماری خطرناک نشده و هرج و مرجی به وجود نیامده است. کاربران این بازی که بی صبرانه منتظر ارائه آن هستند، مسلما می خواستند تا اطلاعاتی در مورد این دو شخصیت و این که چگونه داستان آن ها در روند بازی تاثیر می گذارد و کی این رابطه خاتمه می یابد؛کسب کنند و با انتشار این تصاویر و اخبار از برخی اطلاعات ان،مطلع شدند. البته انتظار می رود که در چند روز آینده نیز اطلاعات و جزئیات بیشتری از طریق دیگر شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و فیس بوک، منتشر شود.
این بازی جدید را می توان با بازی The Last Of Us که توسط استودیو ناتی داگ عرضه شده بود، مقایسه کرد. البته این امر به معنای شباهت کامل این دو بازی نبوده و تفاوت های بسیاری بین آن ها وجود دارد. در ماه گذشته، شاهد رونمایی از نسخه Collector’s Edition این بازی بودیم و هم چنین شرکت سونی، برای افرادی که این بازی را پیش خرید می کنند، هدایای مختلفی در نظر گرفته است که در روز اول عرضه این بازی ، این هدایا به این افراد تعلق خواهد گرفت. شما می توانید نسخه اورجینال این بازی را از سایت ما بخواهید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =