داستان بازی Beyond Good and Evil 2 PS4

 جزئیات و بررسی داستان بازی Beyond Good and Evil 2 PS4

چندی پیش کمپانی یوبی سافت یکی لایو استریم برگزار کرد و در خلال آن درباره یکی از بازی های در دست ساخت خود اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار داد این بازی در واقع Beyond Good and Evil 2 می باشد.گفته می شود اطلاعاتی که درباره این بازی منتشر شده است شامل برخی توضیحات درباره داستان و ویژگی هایی که در این بازی شاهد آن خواهیم بود می شود. اطلاعاتی در دست است که نشان می دهد کسانی که روی این بازی PS4 کار می کنند حدود ۱۲۰ نفر هستند و تیم توسعه دهنده این بازی دارد به شدت تلاش می کند تا یک نمایش بسیار جذاب را برای نمایشگاه E3 2018 آماده کند.

گفته می شود در خلال این لایو استریم سازندگان بازی از یک خط زمانی صحبت کردند که بسیاری از اتفاقات بازی قرار است بر اساس این خط زمانی پیش برود گویا این خط زمانی در سال ۲۰۴۰ شروع خواهد شد و در آن انسان ها توانسته اند با پیشرفت در تکنولوژی به ساخت موتوری دست بزنند که گفته می شود این موتور مقدمات ساکن شدن در فضا را برای انسان ها فراهم می کند.

 جزئیات و بررسی داستان بازی Beyond Good and Evil 2 PS4
جزئیات و بررسی داستان بازی Beyond Good and Evil 2 PS4

سپس پس از چندین سال در سال ۲۰۶۳ یک اختلال به وجود می آید و هوش مصنوعی به دشمن انسان تبدیل می شود که این داستان را در بسیاری از فیلم ها، سریال ها و بازی های ویدیویی دیده‌ایم و داستان جذابی به نظر می رسد، پس از اینکه این اتفاق می‌افتد در سال ۲۰۸۶ یک نمونه از هایبرید ها تولید می شود، آنها در واقع موجوداتی هستند که برای کار در فضا ساخته می شوند و در وجود آنها علاوه بر DNA انسان، DNA حیوانات نیز وجود دارد.

در ادامه این خط زمانی که تا همین جا هم بسیار جذاب به نظر می رسد انسان ها شروع به ترک زمین می کنند در واقع گروه‌هایی تشکیل می‌شود و گروه گروه از زمین خارج می‌شوند و پس از اینکه خروج آنها تمام شد ارتباط آنها با زمین دچار مشکل می‌شود و دیگر ارتباطی با زمین ندارند. یکی از این گروه ها داستان بازی را در خود جای داده است که این گروه Expedition 3 نام دارد روایت داستان بازی به یک سیستم که سیستم سه نام خواهد داشت و توسط این گروه کشف خواهد شد مربوط می شود.

پس از پشت سر گذاشتن همه این اتفاق‌ها بالاخره در سال ۲۲۲۳ یک شهر در این سیستم ساخته می‌شود که با نام گانشا شناخته خواهد شد. گفته می شود دلیل انتخاب این اسم برای این منطقه این می باشد که محیط هایی که در این شهر وجود دارد به شهرهایی که در کشور هندوستان وجود دارد شبیه است.در نهایت در سال ۲۳۱۴ یک سفینه بسیار بزرگ در یک حمله نابود می شود و تمام خدمه آن نیز می میرند. پس از این اتفاق است که بسیاری از اتفاقات مرموز و عجیب و غریب در این دنیا پیش می آید.

کمی جلوتر می رویم و در سال ۲۳۶۰ سیستم ۳ به شرایط بحرانی نزدیک می شود به طوری که به جولانگاه دزدان تبدیل شده و شرایط مناسبی ندارد. در نهایت بعد از این اتفاقات در یک تاریخ که مشخص نیست دقیقاً چه زمانی می باشد شخصیت جید متولد می شود ولی هنوز وقایع بازی شروع نشده اند.کارگردان این بازی این اطلاعات را در اختیار کاربران قرار داد و بدون اینکه به ادامه این بحث بپردازد شروع به صحبت درباره اطلاعاتی که به گیم پلی بازی ربط داشت کرد به گفته سازندگان این بازی، آنها دنبال این نیستند که سیاره های زیادی به وجود بیاورند که خیلی از آنها در بازی استفاده نشود.

و به جای آن سعی می کنند سیاره هایی بسازند که در داستان اهمیت خوبی داشته باشد. این کارگردان که میشل انسل نام دارد او در ادامه گفت دنیای این بازی به شکلی ساخته شده که برای کسانی که دوست دارند به صورت تک نفره بازی کنند جذاب باشد و در عین حال برای کسانی که می خواهند به صورت چند نفره بازی کنند دارای جذابیت هایی باشد. در ادامه این بحث درباره شخصیت پردازی در این سیستم صحبت‌ هایی شد، گیمرها می توانند شخصیت مورد نظر خود را بسازند و انتخاب کنند که مذکر یا مونث باشد و یا حتی هایبرید باشد.

 جزئیات و بررسی داستان بازی Beyond Good and Evil 2 PS4
جزئیات و بررسی داستان بازی Beyond Good and Evil 2 PS4

گفته می‌شود در این بازی Playstation 4 این امکان وجود دارد که در جهان بزرگ بازی بگردید و بسیاری از شخصیت ها را برای اینکه به گروه شما بپیوندند راضی کنید. این شخصیت ها می توانند نقش بسیار مهمی را برای تیم شما ایفا کنند برای مثال می توانند جاسوس یا دکتر باشند شما با کمک این شخصیت می توانید محیط ها و مکان های جدیدی را کشف کنید.

همچنین شما در این بازی صاحب یک صفحه بزرگ خواهید بود که در واقع خانه و مرکز اصلی کارهای شما خواهد بود اعضای گروه هم در این خانه جمع می شوند و می توانید فعالیت هایی داشته باشید.در بخش پایانی این توضیحات مطرح شد که این بازی دارای مکان های تاریکی می باشد که در آنها اتفاق های جالبی در انتظار کاربران خواهد بود. همچنین تنوع مبارزات زیاد خواهد بود و علاوه بر مبارزه های بین شخصیت ها، مبارزه هایی بین سفینه ها صورت خواهد گرفت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 4 =