انتشار جزییات بازی لغو بازی Fade to Silence XBox One کمپانی Black Forest Games

از بازی های سبک ترس و بقا، بازی Fade to Silence می باشد که سازندگان آن دو کمپانی THQ Nordic و Black Forest Games می باشد. این بازی نخستین بار در سال 2017 برای کامپیوترهای شخصی عرضه گردید

انتشار جزییات بازی لغو بازی Fade to Silence XBox One کمپانی Black Forest Games

از بازی های سبک ترس و بقا، بازی Fade to Silence می باشد که سازندگان آن دو کمپانی THQ Nordic و Black Forest Games می باشد. این بازی نخستین بار در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوترهای شخصی عرضه گردید.امروز در این مطلب به سبک این گونه بازی ها برای نسخه های PC می پردازیم.

روند بازی Fade to Silence برای PC
روند این بازی برای کامپیوترهای شخصی و دیگر پلتفرم ها از طریق کنترل کاراکتری به اسم Ash صورت می گیرد که به عنوان رهبری در آخرالزمان می خواهد زندگی کند. همچنین گیمر باید با جانوران و بلاهای طبیعی سخت روبرو شود.بازی Fade to Silence تم Survival را دارد که گیمر در زمستان آن باید زنده بماند. به طور کلی بازی Fade to Silense سعی گیمر برای زنده ماندن در کنار هم تیمی های خودش می باشد و در زمان بازی کاراکتر Ash در موقعیت های گوناگون قرار می گیرد.

انتشار جزییات بازی لغو بازی Fade to Silence XBox One کمپانی Black Forest Games
انتشار جزییات بازی لغو بازی Fade to Silence XBox One کمپانی Black Forest Games

به جزء توضیحاتی که در مورد روند بازی گفتیم باید بدانید که بازی دارای محیط های مختلفی از جمله رودخانه و جنگل است که کمتر از ۸ کیلومتر مربع مساحت دارد و برای پیروزی در مبارزات گیمر می تواند چه از دور و چه از نزدیک مبارزه کند.

ویژگی های بازی Fade to Silence برای کامپیوترهای شخصی
• ساختن، ارتقا و دفاع کردن از پناهگاه خود
• به دست آوردن دنبال کنندگان و نجات شان
• حفظ کردن منابع برای کنترل فاصله دنبال کنندگان
• رویاروی با هیولاها و شکست آن ها
• طی کردن فاصله با سورتمه و گرگ
• جستجو کردن مسافت فضای بازی در طول شبانه روز
• تلاش برای زنده ماندن در طوفان های سخت

دانلود نسخه Pc بازی Fade to Silence
بازی Fade to Silence از بازی های سبک تلاش برای زنده ماندن و ماجراجویی است که در آخرالزمان اتفاق می افتد. شما می توانید بازی Fade to Silence را به صورت یک نفره یا چند نفره در کامپیوتر شخصی خود تجربه کنید.یخ و سرمای بازی باعث شکل گیری فضای بی رحمی شده که شما مجبورید برای نمردن خود سعی کنید.
به جزء فضا، موجودات ترسناک و البته عجیبی که در سراسر بازی هستند باید با آنها دست و پنجه نرم کنید.
این بازی ساخته شده استریو Black Forest Games است که بریا کاربران کامپیوترهای شخصی عرضه شده است که می توانید آن را دانلود کنید.

داستان بازی Fade to Silence، PC
داستان بازی نمایانگر آینده های دور است و حمله موجودات شیطانی ( Blight ) می باشد که می خواهند زمین را با هر آنچه که در آن وجود دارد از بین ببرند و حالا زمین تبدیل به یک جهنم شده و همه ی بازماندگان در تلاش برای زنده ماندن خود و نزدیکان شان می باشند.کاراکترAsh تنها کاراکتری است که می تواند بعد از مردن دوباره زنده شود و بیشتر در فضای بازی زنده بماند هر چند که تعدادش زنده ماندنش محدود می باشد.
با جلو رفتن در بازی، بازی کاملتر می شود و وقتی تمام شود دیگر نکته ی مبهمی را ندارد چون بازی مانند یک پازل می باشد.
عناصر بازی Fade to Silence برای کامپیوترهای شخصیاولین عنصری که در این بازی مورد توجه تان قرار خواهد گرفت جو منحصر به فرد بازی می باشد که نمونه آن کمیاب است.
فضای پوشیده از برف در سکوتی که صداهای کوچک هم بلند شنیده می شود و ناگهان با آمدن دشمنان خواهید ترسید. آنچه که لازم است بدانید این است که بازی آمیخته با ترس و هراس طراحی شده است و در بعضی موقعیت ها به ویژه شب ممکن است از ترس حتی نخواهید پشت سرتان را هم ببینید.

انتشار جزییات بازی لغو بازی Fade to Silence XBox One کمپانی Black Forest Games
انتشار جزییات بازی لغو بازی Fade to Silence XBox One کمپانی Black Forest Games

عناصری که باید برای زنده ماندن کاراکترتان در نظر بگیرید گرسنه نماندن، چک کردن سلامت بدنتان می باشد که تا بتوانید در بازی موفق شوید. عناصری که گفتیم مانع از لذت بردنتان در گشتم محیط و جمع کردن منابع نمی شود.
از منابع گفتیم بد نیست بدانید که منظور از منابع فیبر، گوشت و … برای خوردن و پارچه و … برای پوشیدن است که در بعضی از مراحل می توانید از تجهیزات، لباس و خوراک گوناگونی بهره ببرید که باید به آنجا برسید.

گرافیک بازی Fade to Silence
گرافیک بازی بسیار زیبا طراحی شده به طوری که رضایت گیمران را کسب نموده است. نورپردازی ها در طول شبانه روز عالی و دقیق صورت گرفته است و در بازی کمتر شاهد افت فریم هستیم.قیافه ی کاراکترها قابل قبول بوده و همچنین تکسچرها از نمای دور زیباتر بوده هر چند که در نمای نزدیک این بازی نمی تواند آن را پشتیبانی کند.

موسیقی و صدای بازی Fade to Silence
موسیقی بازی ترس و دلهره تان را بیشتر و بیشتر می کند. موسیقی و صداگذاری بازی با محیط بسیار خوب تلفیق یافته است.
صداگذاری عالی بازی باعث می شود که بازی کامل تر شود و کمبودی از این بابت حس نشود. تنها نقطه ضعف بازی صدای گفتگوی شخصیت هاست که حس خوشایندی را به گیمران القا نمی کند.

تجربه بازی Fade to Silence
اینب ازی یک تجربه فوق العاده و جالب برای گیمران است و ما آن را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر علاقمند به بازی های نقش آفرینی هستید حتما این بازی را در کنار سایر بازی هایتان داشته باشید. با وجود نقطه ضعف های گرافیکی اما یک بازی خوب از هر نظر می باشد.بازی Fade to Silence برای پلتفرم PC و ایکس باکس وان عرضه گردیده است.

مرکز خرید دات کام 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 5 =