انتشار نسخه دمو بازی WipEout Omega Collection PS4

نسخه دمو بازی WipEout Omega Collection

شرکت سونی در خبری اعلام کرد که نسخه دموی بازی WipEout Omega Collection را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است. کاربران هم اکنون می توانند این نسخه را از فروشگاه پلی استیشن استور دانلود کنند تا قبل از خریدن بازی بتوانند تجربه کوتاهی از بازی داشته باشند و نظرات خود را اعلام کنند.

بازی WipEout Omega Collection
بازی WipEout Omega Collection

شرکت سونی در خبری اعلام کرد که نسخه دموی بازی WipEout Omega Collection را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است. کاربران هم اکنون می توانند این نسخه را از فروشگاه پلی استیشن استور دانلود کنند تا قبل از خریدن بازی بتوانند تجربه کوتاهی از بازی داشته باشند و نظرات خود را اعلام کنند. کاربران در این نسخه دمو به مواردی همچون تجربه بازی در دو حالت VR و معمولی و کنترل فضاپیمای Feisar در هر دو مسیر مسابقه دسترسی خواهند داشت.
در این نسخه دمو بازیکنان قادر خواهند بود با استفاده از سفینه Feisar در دو جاده طوفانی Vineta K Track و ریزشی Altima به مسابقه بپردازند. این بازی به طور کامل از نسخه VR پلی استیشن حمایت می کند و گفتنی است در آینده ای نزدیک روی پلی استیشن ۴ پرو نیز قابل اجرا خواهد بود. کاربرانی که از کنسول VR استفاده می کنند از مزایای ویژه آن مانند وضوح ۴K و HDR نهایت استفاده را ببرند.
از طرف دیگر دارنگان کنسول VR از سایر ویژگی ها از جمله انتخاب زوایه دید بین دو حالت Lock Camera To Cocpit (کابین خلبان) و Lock Camera To Pilot (دیدگاه خلبان لذت خواهند برد. به کابران تازه وارد پیشنهاد شده است که با انتخاب حالت Lock Camera To Cocpit به راحتی از پس کنترل فضاپیما بربیایند. از سوی دیگر برای القا کردن یک تجربه عالی از بازی پیش از عرضه آن، یک سیستم صوتی سه بعدی در بازی گنجانده شده که با بخش جدیدی به نام Shake It همراه گشته است.

بازی WipEout Omega Collection در تاریخ ۷ و ۸ ژوئن سال ۲۰۱۷، با اختلاف یک روز به ترتیب برای قاره اروپا و آمریکا عرضه شد. بازی به سبک مسابقه ای بوده که وظیفه ساخت آن به عهده استودیوهای XDev, Clever Beans, EPOS Game Studios بود و شرکت سرگرمی های تعاملی سونی آن را منتشر کرد. بازی WipEout Omega Collection به عنوان دهمین عنوان از مجموعه بازی های این زمینه در سال ۲۱۰۷ برای پلتفرم پلی استیشن ۴ عرضه شد.
این بازی الهام گرفته از دو نسخه Wipeout HD و Wipeout 2048 بوده که به ترتیب در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۲ به بازار عرضه شدند. روند بازی به این صورت است که کاربر کنترل یک فضاپیما یا سفینه را به عهده دارد که از خصوصیت ضد جاذبه برخوردار می باشد. بازیکن با استفاده از همین سفینه به مسابقه با حرکات خود می پردازد. هر کدام از این فضاپیماها ویژگی منحصر به فرد خود را دارند.

نسخه دمو بازی WipEout Omega Collection
نسخه دمو بازی WipEout Omega Collection

سفینه ها در بازی WipEout Omega Collection

برخی از این سفینه ها دارای سپر محافظ بوده، برخی از سرعت بالایی برخوردارند و تعدادی نیز که مدل ۲۰۴۸ هستند توانایی شلیک دارند. در صورتی که بازیکن سپر محافظ خود را از دست دهد، سفینه او منفجر شده و از دور بازی خارج می شود. تنها در صورتی می توانید زند بمانید که با جمع کردن یکسری اسلحه انرژی از دست رفته خود را به حالت اول برگردانید.

در این بازی ۲۶ مسیر مختلف و ۴۶ سفینه متنوع وجود دارد و می توان بازی را به صورت آنلاین و چند نفره نیز برگزار کرد. بازی WipEout Omega Collection در ۹ حالت مختلف گنجانده شده است که شامل منطقه، مسابقات، سرعت، به دام انداختن زمان و تک مسابقه از HD، نبرد منطقه ای، انهدام و انفجار حاصل از خشم و حامل مدل ۲۰۴۸ می باشد. کیفیت اجرای این بازی روی کنسول های مختلف متفاوت است به طوری که روی کنسول Playstation ۴ کیفیت ۱۰۸۰ را داشته و با کیفیت ۴k روی کنسول پلی استیشن پرو اجرا می شود.
در مجموعه امگا بازیکن به گزینه Split screen یا قابلیت تقسیم صفحه در مسابقات خود دسترسی دارند. بازی در مجموع دارای ۲۹ موزیک است که با کیفیت مناسبی طراحی شده است. سه هنرمند به نام های Swedish House Mafia، Chemical Brothers و The Prodigy در اجرای موسیقی این بازی ایفای نقش کرده اند. این بازی در حالت چند نفره آنلاین قادر به پشتیبانی هشت نفر در مسابقه می باشد.
یک سال پیش در مراسم PlayStation Experience، از نسخه واقعیت مجازی بازی WipEout Omega Collectio رونمایی شد. در آن سال تاریخ انتشار مشخصی برای آن ارائه ندادند اما آن را برای اوایل سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته بودند.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =