جزئیات و بررسی بازی های آرک سیستم ورکس در Tokyo Game Show 2018

جزئیات و بررسی بازی های آرک سیستم ورکس در Tokyo Game Show 2018

جزئیات و بررسی بازی های آرک سیستم ورکس در Tokyo Game Show 2018

استودیوی آرک سیستم ورکس اخیرا پستی را در سایت رسمی Tokyo Game Show 2018، منتشر کرده و در آن فهرست نهایی‌ بازی ‌های خود را در جریان این نمایشگاه مورد تایید قرار داده است.در تازه ترین اخبار منتشره از دنیای بازی، استودیوی Arc System Works در سایت رسمی رویداد ۲۰۱۸ Tokyo Game Show بازی ‌هایی را که در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند، معرفی نمود. تولیدکنندگان در این وب سایت فهرستی را انتشار دادند که مخاطبان این نمایشگاه قادر خواهند بود در غرفه ‌های آنها این بازی ‌ها را تجربه نمایند. در ادامه اسامی آنها را می بینید:

  • بازی Daedalus: The Awakening of Golden Jazz روی پلت فرم ‌های پی سی، play station 4 و نینتندو سوییچ
  • بازی Kill la Kill the Game: IF روی پلت فرم ‌های PCو PS4
  • بازی Kunio-kun: The World Classics Collection روی پلت فرم ‌های ایکس باکس وان، PS4، Switch و پی سی
  • بازی The Missing: . Macfield and the Island of Memories روی پلت فرم ‌های ایکس باکس وان، PS4 ، Switch و پی سی

    جزئیات و بررسی لیست بازی های آرک سیستم ورکس در Tokyo Game Show 2018
    جزئیات و بررسی بازی های آرک سیستم ورکس در Tokyo Game Show 2018

طبق ادعای تولیدکنندگان، همچنین استودیوی Arc System Works رویدادی را در این نمایشگاه اجرا می کند که طی آن از کلیه افرادی که آنها را حمایت نموده اند، قدردانی خواهد کرد. ضمنا آنها به این نکته اشاره کرده اند که در طول برگزاری این نمایشگاه در رابطه با آینده‌ استودیو و همچنین سایر پروژه‌ های هم صحبت می کنند. رویداد TGS 2018 از ۲۰ سپتامبر در مرکز Makuhari Messe چیبا در مجاورت شهر توکیو شروع خواهد شد.
و در تاریخ ۲۳ سپتامپر هم مراسم پایانی این رویداد برگزار می گردد. در ادامه به معرفی یکی از بازی های قرار گرفته در فهرست خواهیم پرداخت.
قصه بازی The MISSING: . Macfield and the Island of Memories از جایی آغاز می گردد که در جزیره‌ای تحت عنوان Memoria به منظور یافتن بهترین دوست خود یعنی امیلی که پیش از آن در یک پیک نیک گم شده سرگردان می شود. به منظور نجات دادن او کل زندگی خود را وقف می کند.
این بازی یک محصول مستقل در سبک ماجراجویی، اکشن، ترسناک و نقش آفرینی است که به وسیله استودیوی White Owls توسعه پیدا کرده و توسط شرکت Arc System Works در تاریخ ۱۱ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلت فرم پی سی منتشر شده است. قصه بازی خیلی خوب مورد طراحی قرار گرفته به گونه ای که در کمتر از ۱ ساعت بازی کردن به طور کامل در قصه این اثر ویدیویی غرق خواهید شد و با اشتیاق فراوان به بازی ادامه می دهید تا در نهایت متوجه شوید که چه اتفاقی برای  و امیلی رخ خواهد داد.
گرافیک بازی The MISSING: Macfield and the Island of Memories دارای حالت کارتونی ویژه ای می باشد که موجب می گردد نظر طرفداران انیمه را به خود جلب کند. تصاویر بصری این اثر و البته پس زمینه ‌های آن فوق العاده زیبا و جذاب مورد طراحی قرار گرفته و گیمرها را از این لحاظ راضی می کند. جزیره ای که بازی در آن جریان دارد همچون یک کابوس وحشتناک می باشد و با وجود تله ‌های مرگ آسا در این جزیره‌،  می تواند بی‌ نهایت مرتبه احیا گردد.
به منظور نابود نمودن تله‌ ها تنها کافی است که اندام ‌های خود را به واسطه سوزاندن، خرد نمودن، شکستن استخوان و تجزیه قربانی نمایید.
دقت کنید که همیشه می بایست مراقب محیط پیرامون خود بوده و مسیری را جهت وارد شدن به جزیره بیابید. بازی The MISSING:  Macfield and the Island of Memories با وجود تصاویر زیبا و گرافیک جذابی که دارد موفق شده همراه با قصه ویژه اش نظرهای مثبتی را از مخاطبان گرفته و قادر است که به عنوان یک بازی مستقل ساعت های متمادی شما را سرگرم خود کند.

جزئیات و بررسی لیست بازی های آرک سیستم ورکس در Tokyo Game Show 2018
جزئیات و بررسی بازی های آرک سیستم ورکس در Tokyo Game Show 2018

حداقل سیستم مورد نیاز برای تجربه بازی در رزولوشن ۷۲۰p و نرخ فریم ۳۰:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 x64
Processor: Intel Core i-5 @ 2.4GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 520
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی برای تجربه بازی در رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ :
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 x64
Processor: Intel Core i-7 @ 3.4GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1070
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available spac

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + پنج =