انتشار نسخه بازسازی شده بازی XIII PS4 کمپانی Ubisoft

انتشار نسخه بازسازی شده بازی XIII PS4 کمپانی Ubisoft

انتشار نسخه بازسازی شده بازی XIII PS4 کمپانی Ubisoft

ریمستر بازی XIII برای کنسول‌ها معرفی شد.
همه ی ما خوب می دانیم که بازی هایی که جدیدا دارند برای کنسول های خانگی عرضه می شوند هر روز با گرافیک بهتر و زیبا تر به بازار می ایند و کار را سخت تر می کنند ، امروزه حتی سعی می کنند حس شخصیت های بازی رو هم به درستی به گیمر القا کنند به نحوی که گیمر میتواند حس بازی پلی استیشن ۴ رو بهتر درک کند ، و این پیشرفت ها روز به روز بیشتر هم می شوند.
حالا باید گفت که در این بین شرکت هایی هم هستند که دست به کار هایی میزنند که بدون اینکه بخواهند بازی جدیدی خلق کنند بازی ای زیبا عرضه می کنند و نظر خیلی ها رو هم جلب می کنند ، انها بازی های قدیمی که همه ی کاربردان با ان خاطره دارند رو دوباره از نو می سازند و عرضه می کنند ، این باز سازی ها شامل داستان نمی شود و فقط گرافیک و جلوه های بازی رو بهتر می کنند .

انتشار نسخه بازسازی شده بازی XIII PS4 کمپانی Ubisoft
انتشار نسخه بازسازی شده بازی XIII PS4 کمپانی Ubisoft

برای فهمیدن این نکته توجه شما رو به چند بازی که جدیدا هم ریمستر شده اند جلب می کنیم ، برای مثال می توان بازی رزیدنت اویل ۲ رو نام برد ، وقتی که سازندگان این بازی زیبا متوجه شدند که این بازی چقدرطرفتار دارد و نسخه های زیادی از ان ساخته شده است تصمیم گرفتند یکی از قدیمی ترین نسخه ها رو بازسازی کنند که اتفاقا فروش خوبی رو هم داره تجربه میکنه ، یا مثال دیگر بازی ای هست که خیلی از ما ان رو در گیم نت ها سال ها پیش تجربه کرده .
این و با ان خاطره داریم یعنی بازی ژنرال ! که بسیار محبوب است حالا شرکت سازنده این بازی نسخه ریمستر اون رو داره می سازه و می شود انتظار داشت که این بازی هم به خوبی فروش برود ، البته این بازسازی ممکن هم هست به خوبی اتفاق نی افتد و این حس نوستالژیک را برای گیمر از بین ببرد و به نوعی ریسک است، حالا به سراغ یکی از بازی هایی می رویم که برای گیمر های قدیمی خاطره انگیر است.
یعنی بازی XIII که برای اولین بار برای ps2 عرضه شد و استقبال خوبی هم از این بازی شد ، حالا شرکت سازنده این بازی یعنی یوبی سافت که البته شرکت بزرگی هم هست و کمتر از این شرکت تصمیم اشتباه می بینیم تصمیم گرفته است این بازی رو بازسازی کند ، البته این یک نکته مهم دارد و ان هم این است که این شرکت متوجه شده است بازی های قدیمی رو بازسازی کند که این خیلی خوب است چون بازی های قدیمی خوبی رو یوبی سافت دارد .
برای گیمر های جدید بهتر است داستان این عنوان رو بیان کنیم ، بازی Playstation 4 درباره یک سرباز بسیار حرفه ای است که حافظه خود را از دست داده است و همچنین متوجه می شود که ظاهرا رییس جمهور رو به قتل رسانده است و باید در طول بازی شما به این پی ببرید که چطور حافظه خود را از دست داده است و ایا رییس جمهور رو به قتل رسانده است یا نه، داستان بازی خوب طراحی شده است و باعث شده این داستان زیبای بازی به خوبی در این محیط بازگو شود .

انتشار نسخه بازسازی شده بازی XIII PS4 کمپانی Ubisoft
انتشار نسخه بازسازی شده بازی XIII PS4 کمپانی Ubisoft

در نسخه ریمستر سعی شده گرافیک بازی و همچنین مکانیک ها به خوبی ساخته شود ، و باید گفت که یوبی سافت به خوبی توانسته این باز سازی رو انجام دهد ، و این بازی که در سال ۲۰۰۳ ساخته شده رو برای کنسول های نسل جدید بسازد ، البته بازی هنوز عرضه نشده است و باید دید که ایا می تواند به خوبی نسخه قبل ریمستر بفروشد یا نه ، فرانسوا کولون رییس بخش تولیدات هم گفته است که :
هدف ما همواره تهیه بهترین ماجراجویی‌ها برای بازیکن‌ها بوده است و بازی XIII هم به استراتژی‌های ما نزدیک است. ما قصد داریم داستان پیچیده XIII را برای بازیکن‌های نسل جدید عرضه کنیم و این کار را با بهترین گرافیک و انیمیشن‌های ممکن انجام دهیم.
از صحبت های ایشون میشه متوجه شد همان طور که گفتیم بازی در بهترین حالت گرافیکی خودش عرضه شده است وهمچنین گرافیک های بازی هم بهبود خوبی داشته است.در پایان برای کسانی که می خواهند این بازی رو تجربه کنند باید بگویم بازی در ۲۲ آبان ۱۳۹۸ عرضه می شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + نه =