جزئیات و بررسی نسخه کنسولی بازی Hungry Shark World PS4

جزئیات و بررسی نسخه کنسولی بازی Hungry Shark World PS4

جزئیات و بررسی نسخه کنسولی بازی Hungry Shark World PS4

بعضی از بازی ها هستند با اینکه گرافیک و داستان خاص و پر جزئاتی ندارند انا انقدر جذاب هستند که می توانند ساعت ها گیمر هارا پای خود میخکوب کنند. این بازی ها معمولا خیلی برای ساختشان زمان خرج نمی شود و بودجه ساختشان نیز بسیار کم است اما به قدری می توانند معروف شوند که سود عظیمی برای سازندگانشان به همرا داشته باشند. همه ما از چندین سال پیش تا به حال بازی های مختلفی را بر روی تلفن های همراهمان بازی کرده ایم. اما یکسری از بازی ها از همان ابتدای عرضه نیز موفق بودند.
اگر پیگیر این بازی ها بوده باشید قطعا Hungry Shark World را به خاطر دارید. بازی ای که شما در آن برای اولین بار در تاریخ بازی های ویدیویی نقش یک کوسه را بازی میکردید و باید آدم های لب ساحل ، ماهی های کوچک تر و موجودات دریایی را می خورید تا زنده بمانید و لولتان بالا تر برود.
اولین نسخه این بازی برای سیستم عامل ios و آندروید ۲ به بیرون آمد. سیستم عامل اندروید که آن زمان تازه توانسته بود معروف شود بستر مناسبی برای این بازی بود و توانست این بازی را به موفقیت بالایی برساند.

جزئیات و بررسی نسخه کنسولی بازی Hungry Shark World PS4
جزئیات و بررسی نسخه کنسولی بازی Hungry Shark World PS4

در اولین نسخه این بازی که برای سیستم عامل اندروید و ios منتشر شد شما آنقدر گیم پلی پر محتوایی نمی دید و فقط می توانستید در دریا راه بروید و آدم هایی که در حال شنا کردن بودند را بخورید و با خوردن و کشتن هر بار یک آدم زمان و جونتان بیشتر می شد. رفته رفته در اپدیت های بعدی این بازی موجودات جدیدی نظیر ماهی ها اضافه شدند و شما علاوه بر خوردن انسان ها می توانستید ماهی هارا نیز بخورید. مدتی بعد کوسه های هم اندازه شما وارد بازی شدند و شما باید آدم می خوردید و نمیزاشتید کوسه های دیگر سهم شما را بخورند و همچنین سعی می کردید که کوسه های دیگر را بخورید.
در اپدیت های بعدی نیزقابلیت شخصی سازی به بازی اضافه شد و شما میتوانستید کوسه تان را خودتان بسازید و از بین مدل های مختلف با کسب امتیاز یکی را اانتخاب کنید.
این بازی رفته رفته بین گیمر ها جای خود را سفت کرد و توانست تبدیل به یک بازی جذاب و جالب برای گیمر ها شود. اما این بازی تا مدتی قبل فقط بر روی دو پلتفرم Ios و Android موجود بود و گیمرها علاقه داشتند که این بازی را بر روی کنسول های خود بازی کنند.
با توجه به اینکه مدتی قبل بازی های این پلتفرم ها نظیر Inside وLimbo توانسته بودند با ریلیز شدن برای کنسول play station و xbox موفقیت خوبی کسب کنند انتظار میرفت که پروژه های دیگری مثل این بازی ها کلید بخورد و برای کنسول های نسل هشتمی منتشر شود تا اینکه سر انجام کمپانی بزرگ Ubisoft تصمیم به عرضه این بازی برای کنسول های نسل هشتمی گرفت. این خبر توانست گیمر ها را خوشحال کند زیرا حالا میتوانستند این بازی محبوب را بر روی کنسول هایشان بازی کنند و قطعا کیفیت مطلوب تری نیز دریافت می کردند.
حال پس از مدت ها که از معرفی این نسخه گذشته است از امروز دارندگان پلی استیشن و ایکس باکس می توانند این بازی را به صورت دیجیتالی و به قیمت ۹٫۹۹ دلار از استور تهیه کنند و اقدام بازی کردن آنها کنند. همچنین یک خبرخوشحال کننده ای که کمپانی مایکروسافت با خبر انتشار این بازی برای کنسول اعلام کرد نبود پرداخت درون برنامه این برای این نسخه بود. در نسخه های موجود بر روی تلفن همراه شما باید بیشتر آیتم های موجود در بازی را با پول واقعی خریداری میکردید که در این نسخه این گونه نیست و نیازی نیست که شما پولی برای آیتم های اضافی بپردازید.

جزئیات و بررسی نسخه کنسولی بازی Hungry Shark World PS4
جزئیات و بررسی نسخه کنسولی بازی Hungry Shark World PS4

با خرید بازی همه آیتم ها برای شما رایگان است که با انجام چالش های موجود در بازی رفته رفته آنهارا دریافت خواهید کرد. با توجه به اینکه بازی هایی قبلا از سیستم عامل های موبایلی به روی کنسول ها آنده است و موفق بوده اند انتظار میرود که این بازی نیز موفق ظاهر شود و حداقل بتواند طرفدارانش را راضی کند و سود خوبی را برای کمپانی یوبیسافت به همراه داشته باشد. نظرات خود را راجبه این بازی با ما در میان بگذارید و بگویید که به نظرتان آیا عرضه این بازی برای کنسول ها عقلانی بوده است یا خیر.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 9 =