انتشار نسخه نهایی بازی DayZ برای PS4 and XBox One از کمپانی Bohemia Interactive

انتشار نسخه نهایی بازی DayZ برای PS4 and XBox One از کمپانی Bohemia Interactive

انتشار نسخه نهایی بازی DayZ برای PS4 and XBox One از کمپانی Bohemia Interactiv

بازی محبوب DayZ از جمله تولیدات ویدیویی عالی در سبک مبارزه با خون آشام ها و همچنین حفظ بقا می باشد که در سال ۲۰۱۳ میلادی به شکل Early Access یا دسترسی زودهنگام به وسیله استودیوی «بوهمیا اینتراکتیو» بر روی پلت فرم کامپیوتر انتشار یافت. قسمت آنلاین چند نفره این بازی و ضرورت کار تیمی باعث افزایش هیجان این بازی پلی استیشن ۴ شده به طوری که به تدریج تعداد مخاطبان این بازی بیشتر و بیشتر شد.
هم اکنون این بازی جزو پرطرفدارترین بازی های شبکه استیم می باشد.
اکنون که بیشتر از ۵ سال از منتشر شدن نسخه Early Access بازی DayZ گذشته و گزارش ‌ها نشـان می دهد که بوهمیا اینتراکتیو در این مدت حدودا ۱,۳۰۰ آپدیت گوناگون را برای این بازی ویدیویی منتشر ساخته و در کل چیزی بالغ بر ۱۹ هزار ایراد و باگ مختلـف را از این بازی جـذاب رفع نمـوده است.

انتشار نسخه نهایی بازی DayZ برای PS4 and XBox One از کمپانی Bohemia Interactive
انتشار نسخه نهایی بازی DayZ برای PS4 and XBox One از کمپانی Bohemia Interactive

البته دقت داشته باشید که وجود داشتن این میزان زیاد از مشکل و باگ برای یک بازی در حالت Early Access خیلی هم عجیب نیست. با این وجود مشخص است که منتشر شدن چیزی بیشتر از ۱۳۰۰ به روزرسانی گوناگون موجب گشته تا بازی ویدیویی DayZ از یک بازی تقریبا ناقص تبدیل به یک بازی کم نقص شده است. در ادامه در مـورد تاریخ انتشار این بازی صحبت خواهد شد.
کمپانی مایکروسافت زمان منتشر شدن نسخه پایانی بازی DayZ را برای Xbox One از طریق یک تریلر داستانی تازه اعلام نمود. تریلر جدید DayZ «هر روز یک داستان جدید است» نام دارد که در آن شخصیت‌های بازی را می‌بینیم که باهم درگیر می‌شوند و از یکدیگر انتقام می‌گیرد تا بازیکن به خوبی دریابد در دنیای بازی تنها نیست و هر لحظه خطری ناگهانی او را تهدید می‌کند.
بازی DayZ از شهریور به شکل Early Access به دارندگان Xbox One ارائه شد و در نهایت در تاریخ ۷ فروردین سال ۱۳۹۸ نسخه پایانی این اثر برای کنسول نسل ۸ شرکت مایکروسافت انتشار خواهد یافت. این بازی نوعی ماد زمان ‌دار برای ARMA 2 است اما سناریوهای جالبی که در آن به وقوع می پیوندد باعث افزایش محبوبیت بازی شده و اکنون از DayZ به عنوان اثری مستقل یاد می ‌شود.
همکاری فوق العاده مایکروسافت و استودیوی بوهمیا موجب شده تا نسخه ایکس باکس وان بازی DayZ از جلوه ‌های بصری جذابی برخوردار باشد. از جمله ویژگی های بصری مهم آن‌ باید به پشتیبانی از ۴K و همچنین نورپردازی تقویت شده اشاره داشته باشیم.
از طرف دیگر تولیدکنندگان بازی DayZ اعلام کردند که این اثر جذاب برای Playstation ۴ نیز انتشار خواهد یافت ولی کاربران این کنسول محبوب می بایست زمان بیشتری را انتظار بکشند. در روزهای گذشته تولید کنندگان DayZ در استودیو Bohemia اعلام نمودند که در سال آینده میلادی این بازی از وضعیت Early Access خارج می شود و به شکل نهایی انتشار پیدا می کند.
با این وجود سوالی که ذهن هواداران این بازی را به خود مشغول کرده بود این است که آیا بازی DayZ برای play station 4 هم انتشار پیدا خواهد کرد یا اینکه نسخه کنسولی این بازی جذاب، فقط در انحصار ایکس باکس وان است. در تازه ترین اخباری که در رابطه با بازی منتشر شده است.

انتشار نسخه نهایی بازی DayZ برای PS4 and XBox One از کمپانی Bohemia Interactive
انتشار نسخه نهایی بازی DayZ برای PS4 and XBox One از کمپانی Bohemia Interactive

یکی از کارمندان استودیو Bohemia به وب سایت گیم‌اسپات توضیحاتی داده و تایید نموده است که DayZ به طور حتم برای کنسول PS4 هم انتشار پیدا می کند، ولی دسترسی کاربران ایکس باکس وان به آن زودتر اتفاق خواهد افتاد.وی همچنین اعلام کرده است با توجه به اینکه ایکس‌ باکس وان دارای نوعی سرویس Game Preview به منظور منتشر نمودن بازی ‌ها قبل از عرضه شدن نسخه پایانی می باشد، آن‌ ها بدین تصمیم رسیده اند که بازی DayZ را اول روی این کنسول انتشار دهند:
به علت اینکه ایکس‌باکس وان از سیستم Game Preview پشتیبانی می کند و در ضمن همکاری بسیار مناسبی که با شرکت مایکروسافت داریم، تصمیم ما بر این شد تا بازی DayZ را اول برای استفاده کنندگان از کنسول محبوب ایکس‌باکس وان انتشار دهیم.
نسخه پایانی DayZ در سال ۲۰۱۸ میلادی برای رایانه انتشار پیدا می کند و مخاطبان کنسول ایکس ‌باکس وان نیز هم زمان می توانند به نسخه Early Access این بازی دسترسی پیدا نمایند. نسخه‌ی پلی استیشن ۴ این بازی به احتمال فراوان در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۹ میلادی انتشار پیدا می کند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =