انتشار نسخه Gears of War 4 کنسول Xbox One S

انتشار نسخه Gears of War 4 کنسول Xbox One S

انتشار نسخه Gears of War 4 کنسول Xbox One S

انتشار نسخه Gears of War 4 کنسول Xbox One S

پس از چهار سال انتظار بعد از پخش gear of war 3 بالاخره مایکروسافت در جولای از زمان پخش Gear of war 4 ایکس باکس وان اس خبر داد و در سال ۲۰۱۵ از آن رو نمایی شد. تعجبی ندارد که چرا مایکروسافت Gear of war را به عنوان اولین مجموعه برای نمایش ایکس باکس وان اس که سفارشی طراحی شده، انتخاب کرده است. اکنون میخواهیم نگاهی به gear of war 4 بیاندازیم تا ببینم چگونه است.
بنا بر گفته ی خود مایکروسافت gear of war 4 کوچک ترین و فشرده ترین عضو خانواده ی ایکس باکس تا کنون است. البته در کنار آن دو دسته ی اصلاح شده ی ویژه هم رو نمایی خواهد شد: یک دسته ی جدا که همراه کنسول عرضه می شود و هم چنین یک دسته ی custom JD fenix limited edition.

کریمسون اومن به نسخه ی Gear of war 4 limited edition Xbox One S باز می گردد.Game transfers خبر داد که قرار است کنسول در ۷ اکتبر عرضه شود که دسترسی زود تر از موقع به Gear of war 4 می دهد. البته عرضه ی جهانی آن در ۱۱ اکتبر است.

انتشار نسخه Gears of War 4 کنسول Xbox One S
انتشار نسخه Gears of War 4 کنسول Xbox One S
این نسخه شامل موارد زیر است:

کنسول ایکس باکس وان اس نسخه ی gritty battle-weathered به همراه دو هارد درایو عظیم ، نسخه ی کریمسون اومن،
نسخه ی gear of war 4 ultimate ، نسخه ی geaf of war 4 season pass و هم چنین مجموعه ی gear of war شامل gear of war قفل نشده، gear of war 2, gear of war 3
دسته های بی سیم کاملا جدید ایکس باکس Gear of war 4 نسخه ی کریمسون اومن با دسته هایی با طراحی خاص برای راحتی بیش تر و به همراه بلوتوث که ارتباط بی سیم راحت تری به ویندوز ۱۰ PCs شما فراهم می کند.فیلم با کیفیت ۴K و پخش کننده ی بلوری و سیستم صوتی و یک پایه ی عمودی ، دامنه تغییرات متحرک بالا که از فیلم و بازی پشتیبانی می کند.

دسترسی سریع تر به بازی در ۷ اکتبر
این مجموعه ی دو گیگابایتی شامل شش gear و دسته ای با طراحی کریمسون اومن است. هم چنین، گروه تکنولوژی دو مجموعه ی ایکس باکس وان اس بیش تر برای نفر سوم در قسمت اصلی بازی، طراحی و عرضه کرده است‌. گفته می شود که یکی از مجموعه های Gear of war4 برای ایکس باکس وان اس، طرحی با رنگ سفید دارد. این مجموعه به همراه یک نسخه ی دیجیتالی از بازی عرضه خواهد شد.
اما دسته ی بی سیم جداگانه باید خریداری شود. این نسخه ی دیجیتالی به کاربران ایکس باکس این امکان را می دهد که بر روی دو کنسول و ویندوز ۱۰ PC بازی کنند.
اگر چه آن گونه که مایکروسافت اعلام کرده است، پیشرفت بازی ، شامل جایگاه بازیکنان و دست آوردهایشان ذخیره شده و بر خلاف رویه ی معمول در xbox live قابل دسترسی خواهد بود.
دومین نسخه ی سفارشی طراحی شده ی gear of war 4 پانصد گیگابایت نسخه های ایکس باکس وان اس را در بردارد. و البته دستگاه و دسته ی بازی این نسخه به جای سفید به رنگ آبی تیره است.Gear of war 4هم اکنون بر روی PC با حجمی بیش تر از ۷۳ گیگابایت قابل استفاده است. هم چنین کسانی که نسخه ی فیزیکی بازی برای ایکس باکس وان اس را خریداری کرده اند، باید فایلی به حجم یازده گیگابایت دانلود کنند.
این در حالی است که گفته می شود که کسانی که بازی را از سایت ایکس باکس وان دانلود کنند، مجموعه ی کامل را در فایلی ۵۵ گیگابایتی خواهند داشت.
در همین حال گزارش شده است که بعضی از کاربران به خاطر یک خطا در سایت آمازون اجازه پیدا کرده اند که کد Gear of war 4 را بدون این که پولی برای آن پرداخت کنند خریداری کرده اند. و این موجب سوء استفاده آنان شده است و انتظار می رود که مایکروسافت در این مورد اقداماتی انجام دهد.

انتشار نسخه Gears of War 4 کنسول Xbox One S
انتشار نسخه Gears of War 4 کنسول Xbox One S

مدیر استودیوی ایکس باکس این خبر را تایید و اعلام کرد که آن افرادی که جزوی از این سوء استفاده بوده اند، به زوی دسترسی شان به بازی را از دست خواهند داد چرا که قرار است خیی سریع آن کد ها لغو شوند. مایکروسافت اعلام کرده است که برای طراحی سخت افزار از این ایده الهام گرفته بودند که باید چیزی بسازند که انگار از داخل بازی بیرون آمده است. کنسولی که بر روی آن علامت های نجات یافتن از جنگی سخت کشیده شده است.
و با کمک پیشرفت های تکنولوژی و خراش های لیزری مانند و اثر انگشست خونین روی دسته ی بازی، توانستند ایده ی خود را به واقعیت پیوند بزنند. و از طراحی این کنسول به همراه دسته ی هم رنگش، حسی از واقعی بودن بازی به انسان دست می دهد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =