انتشار ویدیو مبارزه کلیر با لیکرها از بازی Resident Evil 2

انتشار ویدیو مبارزه کلیر با لیکرها از بازی Resident Evil 2 PS4

شاید شما هم از ان دسته کاربرانی هستید که بازی Resident Evil را تمام کرده اند.شاید بارها این بازی جذاب را زیر و کرده اید و از صحنه های وحشتناک و مهیج ان لذت برده اید. شاید هم ریمسترهای فراوانی از این بازی را دیده یا حتی تجربه کرده باشید. اما خبر دیگر این است که ریمیک این بازی ترسناک هم عالمی دارد. سازندگان این بازی پلی استیشن خبر از متفاوت بودن و جذاب تر بودن آن داده اند.

آن ها معتقدند کاربران تجربه ای جدید را ریمیک این بازی خواهند داشت. یک بازی سراسر ترس، هیجان و البته مدرن با تغییرات فراوان در همه ی جوانب بازی، از شخصیت ها گرفته تا موسیقی، که سعی دارد کاربرانش تجربه ای متفاوت از قبل داشته باشند.وجود ترس و وحشت همیشگی، اتفاقات هولناکی که در همه ی محیط ها و فضاهای دنیای Resident Evil 2 ، از راهروهای اداره ی پلیس گرفته تا خیابان های شهر،گریبان گیر گیمرها می شود.

این بازی را به اثری خارق العاده تبدیل کرده است. تمامی این حس های مختلف را با چاشنی اکشن اگر مخلوط کنیم به بازی Resident Evil 2 می رسیم. البته مدرن بودن فضای دنیای داستان، گرافیک فوق العاده ی این بازی را تایید می کند. اتفاقاتی که در شهر راکون سیتی می افتد، شخصیت های آشنای بازی و البته شخصیت پردازی های فوق العاده، ارتباط شخصیت ها و دیالوگ های آن ها کاربران را دلبسته ی آن می کند تا این داستان را تا انتها دنبال کنند.

انتشار ویدیو مبارزه کلیر با لیکرها از بازی Resident Evil 2 PS4
انتشار ویدیو مبارزه کلیر با لیکرها از بازی Resident Evil 2 PS4

با تمام این مواردی که گفته شد، به راحتی می توان آیتم ها و المان های قدیمی را در آن مشاهده و با آن ها خاطره بازی کرد. همین طور مبارزه با زامبی ها و عبور از فضاهای وحشتناک و پازل هایی که برای حل شان باید خلاقیت به خرج داد، از دیگر جاذبه های بازی Resident Evil 2 است. وجود سلاح های مختلف اسلحه ی برقی یا سلاح های نارنجک انداز حس و حال خاص خود را دارد البته با ید توجه داشته باشید که این سلاح ها بی حساب و کتاب در اختیار شما نیست.

با از دست دادن مهمات و حتی چاقوی خود متوجه می شوید که تنها کاری که می توانید برای نجات خود انجام دهید دویدن و فرار کردن است تا جایی شکار شوید. لحظه های ترسناک وقتی گیمرها را چون باتلاق در خود فرو می برد که زامبی ها وارد می شوند. زامبی هایی که بی وقفه پیش می روند و با آن قیافه های وحشتناک و لزج شان در پی شکار گوشت شخصیت اصلی هستند. هیجان زمانی زیاد تر می شود که شما می فهمید به راحتی نمی توانید زامبی ها را از بین ببرید.

خلق فضا های بی نظیر که حس وحشت و اضطراب را چند برابر می کند، از نقاط قوت این بازی است. صحنه ی تاریکی شب و استفاده از نور چراغ قوه را تصورکنید تا عمق ترس را در لحظه حس کنید. در کل می توان گفت گرافیک و نورپردازی بازی Resident Evil 2 در کنار موسیقی و صداگذاری، شاهکار کرده است. اگر بخواهیم این بازی پلی استیشن ۴ را به بهترین نحو توصیف کنیم این است که شاهکاری در باز آفرینی با بهترین صحنه های ترسناک که حس وحشت و هیجان را بی وقفه در جان کاربران می ریزد.

انتشار ویدیو مبارزه کلیر با لیکرها از بازی Resident Evil 2 PS4
انتشار ویدیو مبارزه کلیر با لیکرها از بازی Resident Evil 2 PS4

تایید این صحبت، انتشار تریلری است که به تازگی منتشر شده است، مهر تاییدی است بر این موضوع که با وجود صحنه های پر از وحشت و اضطراب، کاربران توقعات بیشتری برای دیدن صحنه هایی از این دست دارند. در این تریلر که متفاوت از دیگر صحنه های بازی Resident Evil 2 است، صحنه ی مبارزه ی کلیر نشان داده شده استو در این صحنه، نمایی از یک منطقه ی آلوده به تصویر کشیده شده که در آن کلیر لیکرهای وحشتناک مواجه شده و با آن ها مبارزه می کند.

صحنه سازی و گرافیک فوق العاده ی این صحنه که به کمک تکنولوژی های جدید انجام شده است، ترش و خشونت واقعی را القاء می کند. بازی Resident Evil 2 آنقدر ریشه های عمیق و جنبه های مدرن و ویژه دارد که به یکی از برترین آثار ژانر ترسناک تبدیل شده است. استفاده از لباس های قدیمی، مواجهه های زمان بندی شده، موقعیت های ترسناک و پر اضطراب که تا انتهای داستان ادامه دارد، حتی استفاده از روش های خلاق در انهدام زامبی ها و کیفیت بصری فوق العاده دست به دست هم داده تا این بازی را فریبنده ای ترسناک جلوه دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − نه =