انتشار چهار تریلر آموزشی از بازی PuyoPuyo Tetris S PS4

انتشار چهار تریلر آموزشی از بازی PuyoPuyo Tetris S PS4

Puyo puyo tetris یا puyopuyo tetorisu که از دسته بازی های جورچین و ویدیویی است که توسط شرکت sonic برنامه ریزی و به وسیله ی شرکت sega به بازار راه یافت. این بازی توانسته دربازار رقابت از بازی های هم رده خود سبقت گرفته و توجه خیلی ها را به خود جلب کند. طراح بازی پویو پویو، هیروکی یامازورا و برنامه نویس آن هیروکی هامی و با نویسنگی یوتاکو یوشینو میباشد.
این بازی تا به حال برای کنسول های ۳DS، WII U، Playstation 3، نینتندو و playstation vita درکشور ژاپن تولید شده است.

پویو پویو در سال ۲۰۱۴ برای سیستم ایکس باکس وان و در سال ۲۰۱۷ برای مایکروسافت ویندوز و نینتندو سوئیچ عرضه شد.
لازم به ذکر است که سگا طی یک تریلر تائید کرد که نسخه ی pc بازی پویو پویو را راهی بازار کرد ه و خبر نسخه ی کامپیوتری بازی پویو پویو را رسما اعلام کرد.
این خبر رضایت بیشتری از علاقه مندان به بازی های به سبک بازی پویوپویو را به همراه داشته و این نسخه برای کاربران قابلیت تغییر تنظیمات به همراه صداگذاری به زبان های ژاپنی و انگلیسی را فراهم کرده است.
یکی از روش این بازی به این گونه است که بازیکن باید تکه هایی با رنگ یکسان را در ردیف هایی کنار یک دیگر قرار داده و با حذف آنها اجازه ندهد که سقف بازی پر شود و بلوک ها به سقف برسند در صورتی که رنگ های مشابه در مجاورت یکدیگر قرار نگیرند بلوک ها تمام صفحه ی بازی را پر کرده و بازی تمام میشود.
این بازی به شدت سرگرم کننده و اعتیاد آور است و نیاز به دقت، تمرکز، هوش و سرعت بالایی دارد. بازی که هیجان زیادی ندارد و طی یک روال طبیعی با شیوه ای خاص مخاطبش را مجذوب خود کرده به گونه که اگر نسخه ای از این بازی بر روی گوشی همراه کاربر نصب شود کاربر در زمان هایی که به تلفن خود دسترسی داشته باشد بی شک چندین بار به سراغ آن رفته و وقت های آزاد خود را با این بازی PS4 پر میکند.

از جذاب ترین و مهمترین ویژگی های پویو پویو:

  • موسیقی جالبی که هنگام بازی گیمر را همراهی میکند.
  • گرافیک رنگی و پر تنوع صفحه بازی.
  • مراحل بازی که با گذشت زمان کم کم سخت تر می شوند.
  • هیجانی که در بازی های چند نفره وجود دارد

و ترفند های اضافه شده به بازی که برای پیروزی و غلبه بر حریفان طراحی شده است. با اینکه ممکن است این ذهنیت پیش بیاید که این بازی تنوع زیادی ندارد و خسته کننده است، شرکت سازنده برای این بازی تنوع کاراکتر محیط بازی و تکه های پازل و ترفند های گوناگون در مراحل مختلف و همان طور که گفته شد امکان بازی در حالت گروهی را ایجاد کرده.
ازطرفی گرافیک و طراحی این بازی به گونه ای است که بلوک ها و تکه های رنگی پازل به هیچ عنوان چشم مخاطب را خسته نمیکند و باعث میشود مخاطب زمان بیشتری را صرف بازی کند و در تمام مدت با آرامش و بدون دغدغه در محیط بازی خود را مشغول کند. حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی سیستمی با پردازنده ی core i 3، ۳. ۲ گیگا هرتز، فضای هارد دیسک ۷ گیگا بایتی، رم ۶ گیگا بایت وبا کارت گرافیک ۱ گیگا بایتی میباشد.
پویو پویو حالت های تک نفره خاص رمز و راز گونه و چند نفره هیجان انگیز تا تعداد چهار بازیکن را شامل میشود. در حالت تک نفره بازی که طی ده مرحله انجام میشود کاربر با کاراکتر های متفاوت و فعالیت های ویژه ی هر مرحله بازی را به پایان میرساند. شما میتوانید جذابیت این بازی را با تغییر صدای شخصیت های مورد علاقه خود که این صداها را می توانید از فروشگاه بازی برای آن ها تهیه کنید برای خودتان بیشتر کنید و سهم خود را در طراحی و حضور در بازی پر رنگ تر نشان دهید.
حتی بازی در هر مرحله تجربه ها و مهارت های گیمر را به خوبی محک میزند و بازیکن را تحریک به طی کردن تمام مراحل بازی میکند اما پیروز شدن در تمام این مراحل کار آسانی نیست و نیاز به مهارت بالایی دارد.
شخصیت های این بازی بعد از هفت مرحله مدل سازی شده، که دارای تکه هایی از یک جورچین با رنگ هایی متفاوت و زیبا هستند، هرکدام با تکه هایی از بلوک ها شکل هایی متفاوت را میسازند.
پویو پویو نخستین کالکشن از تتریس است که در سال ۲۰۰۶ به واسطه ی سگا در سری sega ages راهی بازار شد. الگوی عملکرد پویو پویو همان الگویی است که در بازی های tetris استفاده میشود. سلسه مراتب چرخش و قرار گرفتن بلوک ها در تتراموینوس ها با ورژن های قبلی سگا شباهت ندارد.
پویو پویو تتریس که از ترکیبی از شیوه های بازی های تتریس و پویو است ودر واقع یک بازی فکری که محدودیت آن جور کردن بلوک ها و مچ کردن آنها با یکدیگر میباشد که به صورت حباب های رنگارنگ هستند که با فرود امدن در صفحه ی بازی، کاربر میتواند با پرخاندن این حباب رنگی آن را با زاویه ی دلخواه خود بر سر بلوک های دیگر بنشاند.
و اما امروز شرکت سگا با انتشار چند تریلر جدید از بازی جورچینی و معمایی پویو پویو ویژگی هایی جدید از این بازی را در اختیار کاربران خود قرار داد که به آموزش ترفند هایی جدید از این بازی پی اس۴ میپردازد که جذابیت و هیجان این بازی را زیاد میکند و راهکار هایی برای پیروزی و لذت آفرینی برای مخاطبان خود است.
سگا در تریلر اول، هدف آموزش یک کمبو متشکل از چهار ردیف را دارد به این صورت که به بازیکنان این امتیاز را میدهد که توانایی حذف چند ردیف را باهم داشته باشند که به امتیاز های بیشتری دست یابند و نتیجه ی این امر کمک به بازیکنان در بازی های آنلاین برای رسیدن به پیروزی و کسب امتیاز بیشتراست. تریلر دوم و سوم مربوط به تتراموینوس های( تی ) شکل میباشد.
گیمر زمانی که در حال بازی است به تکه هایی از پازل برخورد میکند که مناسب برای جایگزینی و کامل کردن پازل نمیباشد در این حالت نیاز به تغییر حالت و چرخش تتراموینوس ها است این تریلر به آموزش کاربران برای تغییر حالت و رسیدن به حالت مطلوب میپردازد تا کاربر بتواند بهترین چرخش را برای حفره هایی که در پازل وجود دارد پیدا کند.

تریلر چهارم و یا به عبارتی آخرین تریلر با نام perfect clear که به معنای پاکسازی کامل است با این هدف که به کاربران آموزش دهد که چگونه با تنها یک حرکت بتوانند ردیف های خود را پاکسازی کنند تا بتوانند امتیاز بیشتری کسب کنند و به بازی ادامه دهند این کار نه تنها به کمک گیمرها میشتابد بلکه با پرت کردن تکه هایی به نام زباله به پازل حریف در بازی او مشکلاتی ایجاد کند و بازی را برای گیمر مقابل سخت تر کند.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی PuyoPuyo Tetris S PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =