انتشار کیت ۱۳ کاره OTVO نینتندو سوییچ

انتشار کیت ۱۳ کاره OTVO نینتندو سوییچ

همه دیگر می دانیم شرکت های نینتندو، مایکروسافت و همچنین شرکت سونی مخاطبان بسیار زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کرده اند. این شرکت ها که کنسول های بازی برای گیمرهای جهان در انواع مختلف تولید می کنند، همچنین بازی های متنوع و جذاب مخصوص کنسول های خود را هم برای گیمرهای خود به بازارهای جهانی عرضه می کنند.

این شرکت همچنین هر ساله در فستیوال های مختلف از در برنامه داشتن ساخت محصولات متفاوتی برای کاربران خود تبلیغ می کنند که همین فستیوال های سالانه عده ی بسیار زیادی را به سوی محصولات این شرکت ها جذب کرده است. استفاده تقریباً اکثر نوجوانان و جوانان قاره های مختلف از این کنسول های بازی استفاده می کنند.

همچنین این پر مخاطب بودن محصولات این شرکت ها باعث ایجاد راه درآمد بسیار خوبی برای خود و دیگر شرکت‌ها اعم از شرکت های تولید کننده های لوازم جانبی، کنترلرهای جذاب راحت و سبک برای کنسول های مختلف این شرکت ها شده است.

انتشار کیت ۱۳ کاره OTVO نینتندو سوییچ
انتشار کیت ۱۳ کاره OTVO نینتندو سوییچ

حتی این شرکت ها به طور غیر مستقیم هم در فروش تلویزیونهای خانگی نقش داشته اند. به این شکل که دیگر اکثر گیمر های حرفه ای یک تلویزیون کوچکتر از تلویزیون خانوادگیشان در اتاق خود برای بازی های مورد علاقه شان قرار داده اند تا به راحتی ب‌توانند در هر زمان که می خواهند بدون آن که همه ی اعضای خانواده با خبر بشوند در اتاقشان بازی کنند.

یکی از مشاغل مرتبط با این شرکت های بازی های گرافیکی که درآمد بسیاری را سالانه از طرف مخاطبان سونی مایکروسافت و نینتندو سوییچ به خود جذب می کند، شرکت های ساخت لوازم جانبی این کنسول ها هستند. شرکت هایی که کنترلر های مخصوص و جذاب، هدست های مختلف، کابل های شارژر و حتی اپلیکیشن های مختلف را مرتبط با کنسول های شرکت مورد نظرشان ساخته و در بازار میان کاربران عرضه می کنند.

اما نکته ای که همچنان قابل توجه است، آن است که این شرکت ها خود هم دستی بر ساخت تمامی این محصولات دارند. بدین گونه که با ارائه ی کنسول های جدید دسته های بازی جدید هم توسط همان شرکت به بازار ارائه می شوند. بازی های مختلفی هم برای کنسول ها به کاربران عرضه می شوند. همچنین این شرکت ها خود لوازم جانبی بسیار خوبی را برای کنسول هایشان فراهم می کنند.

این لوازم جانبی که بسیار کاربردی هستند، بخش متوسطی از درآمد این شرکت ها را علاوه بر کنسول ها بازی هایشان تامین می ‌کنند.کیف های مخصوص این کنسول ها و لوازم جانبی شان هم چند مدتی است که به این لوازم جانبی پرطرفدار افزوده شده اند.

کاربران برای حمل آسان تر و استفاده نکردن از کیسه ها و کیف های بسیار بزرگ و بسیار کوچک برای حمل این کنسول ها و لوازم جانبیشان به کیف هایی با سایز دقیق و امکانات از پیش تعیین شده برای کنسول های بازی نیاز داشتند و شرکت‌های مختلف بیه این نیاز مصرف کنندگان پاسخ دادند.

شرکت نینتندو که کنسول ها و بازی های متفاوت تولید می کند، همچنین دست به تولید کیت های منحصر به فرد برای کنسول‌ های خود زده است. این کیت های جدید ۱۳ کاره ی نینتندو که توانسته اند مخاطبان بسیاری را در سراسر جهان به خود جذب کنند، هم اکنون در سر تیتر خبر های موجود از نینتندو قرار دارند. کاربران نینتندو که به دنبال راحتی هستند، به خوبی از این کیت های ۱۳ کاره استقبال کرده اند.

کیت های ۱۳ کاره ی نینتندو سوییچ شامل دو محفظه ی نگهدارنده کارتریج های نینتندو می باشند و همچنین دو محفظه‌ ی اس دی کارت در این کیت ها قرار داده شده است. از دیگر محتویات این کیت ها می توان به ۴ روکش آنالوگ، دو کیس سیلیکونی برای جایگاه آن، یک عدد هندزفری، دستمال مخصوص تمیز کننده ی این نمایشگر و یک کیف حمل کنسول اشاره کرد.

انتشار کیت ۱۳ کاره OTVO نینتندو سوییچ
انتشار کیت ۱۳ کاره OTVO نینتندو سوییچ

قرار دادن چندین محصول و لوازم جانبی برای یک کنسول در یک پک می تواند انتخاب بسیار خوبی برای کسانی که می خواهند لوازم جانبی کنسول خود را به روز کرده و یا کسانی که به تازگی کنسول خود را خریده اند باشد. همچنین مخاطبان می دانند که خرید جداگانه یهر یک از این محصولات در کنار یکدیگر قیمتی بسیار فراتر از این کیت ۱۳ کار خواهد داشت.

این پکیج جدید نینتندو که پکیج ۱۳ کاره معرفی شده است، بازخورد های بسیاری در فضای مجازی در میان کاربران تا به اکنون داشته است. کاربران مشتاقانه منتظر خرید این محصول می باشند، چرا که به گفته ی تولید کنندگان نینتندو سوییچ، این کیف ها و تمام لوازم جانبی داخلش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

علوه بر همه ی این ها باید به این نکته هم توجه کرد که این کیت های ۱۳ کاره توسط همان شرکتی تولید شده اند که کنسول کاربر هم و چه کسی بهتر از سازنده اصلی محصول می تواند لوازم جانبی محصول را تامین کند.

کلیدواژه : کیت ۱۳ کاره OTVO
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =