انتشار یافتن آپدیت بزرگ بازی Fallout 76 PS4 به بزرگی ۴۷ گیگابایت

انتشار یافتن آپدیت بزرگ بازی Fallout 76 PS4 به بزرگی ۴۷ گیگابایت

انتشار یافتن آپدیت بزرگ بازی Fallout 76 PS4 به بزرگی ۴۷ گیگابایت

برای تمامی انسان‌ها در عصر حاضر این موضوع روشن است که بیان مفاهیم و عقاید، دیگر در ظاهر مطلب قابل ارائه نیست. مفاهیم برای القای بهتر و تاثیرگذاری بیشتر وارد یک کالبدی شده‌اند که تنها با تمرکز و دقت در آن می‌توان به عمق و معنای آن‌ها دست یافت.
جلوه موضوع بیان شده در طراحی و ساخت بازی‌های ویدئویی به شدت خود را نشان می‌دهد. جایی که با پیشرفت روزافزون علم و تکنولوژی به شدت بر ظاهر آن تاثیر گذاشته و معنا و محتوای آن در زیر این ظاهر شگفت‌انگیز قرار گرفته‌اند. شرکت‌های بزرگ و کوچک حاضر در این صنعت مهیج، همواره در رقابت با یکدیگر در بعد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هستند. بعد سخت‌افزاری این عرصه جایی برای شکوفایی شرکت‌های کوچک و نوپا نیست.
چرا که این امر مستلزم سرمایه‌گذاری‌های هنگفتی است که از هر شرکتی ساخته نیست. وجود کنسول‌های بازی پلی استیشن ۴ شرکت سونی و کنسول ایکس باکس وان شرکت مایکروسافت این ادعا را تایید می‌کند. اما در طرف مقابل طراحی بازی رایانه‌ای به نسبت ساخت یک سیستم سخت‌افزاری کاری به مراتب آسان‌تر و کم‌هزینه‌تر و در عین حال پربازده‌تر خواهد بود.

انتشار یافتن آپدیت بزرگ بازی Fallout 76 PS4 به بزرگی ۴۷ گیگابایت
انتشار یافتن آپدیت بزرگ بازی Fallout 76 PS4 به بزرگی ۴۷ گیگابایت

بسیار دیده شده که یک بازی رایانه‌ای جدید و خاص از یک شرکت کوچک از یک کشوری که در زمینه بازی‌های رایانه‌ای تبحر خاصی هم ندارد، پدید آمده و توانسته تا مدت‌های طولانی در دنیا سر زبان‌ها باشد. در ساخت بازی‌های رایانه‌ای دو جنبه مختلف وجود دارد. جنبه اول ظاهر و چیزی است که هر کاربر با نگاه اولیه از آن بازی، به آن دست پیدا می‌کند. گرافیک صدا، تصویر، جلوه‌های ویژه و … از جمله مواردی هستند که در این زمره قرار می‌گیرند.
این موارد تقریبا رابطه مستقیمی با میزان پیشرفت علم و استفاده از آن در طراحی بازی مورد نظر دارند. در حقیقت می‌توان گفت کلید اولیه جذب مخاطب به بازی هستند و اگر یک بازی ویدئویی در عصر حاضر ویژگی‌های اولیه‌ای را در زمینه‌های معرفی شده، نداشته باشد، آنگاه از دید و انتخاب اولیه مخاطب خود کنار خواهد رفت.

موضوع بعدی در جذب مخاطب و به بیانی بهتر نگهدارنده کاربر و گیمر، معنا و محتوای بازی رایانه‌ای مورد نظر است. محتوایی که گاه یک هدف ظاهری را در خود دارد و گاه مفاهیم عمیقی را در پشت پرده خود یدک می‌کشد. شرکت‌های حاضر در عرصه طراحی بازی‌های رایانه‌ای معمولا سعی می‌کنند با بهره‌گیری از هر دو مورد بتوانند یک بازی موثر و گیرا را برای یک مدت طولانی به کاربر مورد نظر خود عرضه کنند.
شرکت بتسدا یکی از شرکت‌هایی است که همواره با مورد توجه قرار دادن هر دو عامل توانسته به یک شرکت مورد تحسین کارشناسان و منتقدان عرصه طراحی بازی‌های رایانه‌ای تبدیل شود. البته در تولیدات خود اشتباهاتی هم داشته که کمی محبوبیت این شرکت بزرگ را کاهش داده است. یکی از بازی‌های خاص این شرکت، بازی Fallout 76 می‌باشد.
این بازی در آخرین نسخه خود که توسط شرکت فوق ارائه شده است دارای یک بروزرسانی به اندازه‌ای در حدود ۴۷ گیگا بایت بوده است این میزان از حجم در درجه اول نشان از تغییرات بسیار گسترده در بازی ذکر شده را دارد. این بازی دارای مشکلات متعددی در جنبه‌های ظاهری و محتوایی بوده که در این آپدیت سعی شده تا با احترام به انتقادات کاربران و گیمرهای این بازی، این مشکلات در این نسخه از بازی Playstation 4 مرتفع شود.

در این بازی شما نقش اول و اصلی در بازی هستید که در یک قالب زمان اتمام حیات انسان که در آینده اتفاق خواهد افتاد، شکل گرفته است. موضوعی که معمولا از سوی شرکت‌های غربی در محتوای بازی‌های رایانه‌ای برای القای یک‌سری مفاهیم کفرآمیز و خلاف واقعیت صورت می‌گیرد تا آینده و نهایت هستی را به شکلی که به نفع خودشان هست در ذهن افراد سراسر جهان القا کنند.

انتشار یافتن آپدیت بزرگ بازی Fallout 76 PS4 به بزرگی ۴۷ گیگابایت
انتشار یافتن آپدیت بزرگ بازی Fallout 76 PS4 به بزرگی ۴۷ گیگابایت

بازی ذکر شده در یک فضای گسترده و بزرگ که انصافا از گرافیک تصویری درخوری در ایجاد صحنه‌های آن بهره برده شده است، استفاده کرده است. درست است که این بازی یک بازی کاوشی محسوب می‌شود که شما در ابتدا به صورت تک‌نفره وارد آن می‌شوید، اما این بازی از قابلیت آنلاین بهره برده و شما در طول بازی خود با افراد مختلفی که در سراسر دنیا مشغول انجام این بازی هستند، روبه‌رو خواهید شد.
تنها عیب این بازی عدم وجود یک داستان و محتوای قوی در آن است تا با این ویژگی‌های مثبت در بازی توام شود و از آن یک بازی فوق‌العاده مهیج به ارمغان بیاورد. موضوعی که در بروزرسانی جدید این بازی بطور نه چندان آشکار سعی شده تا اصلاح شود. در هر حال باید صبر کرد تا نسخه جدید این بازی با حجم زیاد آن مورد تحلیل مجدد کارشناسان این صنعت قرار بگیرد و مشکلات آن بررسی شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 5 =