انتشار اطلاعات و تصاویری جدید از جزیره Endless War بازی Dragon Quest Builders 2 PS4

انتشار اطلاعات و تصاویری جدید از جزیره Endless War بازی Dragon Quest Builders 2 PS4

انتشار یافتن اطلاعات و تصاویری جدید از جزیره Endless War بازی Dragon Quest Builders 2 PS4

Dragon Quest Builders 2 یکی از بازی های پرطرفداری است که هر از گاهی از گوشه و کنار اطلاعات و اخبار متنوعی در موردش به گوش می رسد. به تازگی تصاویر تازه ای در مورد این بازی Playstation 4 در اختیار گیمرها قرار گرفته است که بر طبق آن به نظر می رسد اتفاقات تازه ای در انتظار Dragon Quest Builders 2 باشد. در این تصاویر جزیره تازه ای به نام Endless War به چشم می خورد که تیم سازنده اطلاعاتی در مورد آن عرضه کرده اند.

انتشار اطلاعات و تصاویری جدید از جزیره Endless War بازی Dragon Quest Builders 2 PS4
انتشار اطلاعات و تصاویری جدید از جزیره Endless War بازی Dragon Quest Builders 2 PS4

با ویژگی های جزیره Endless War بیشتر آشنا شوید
همان طور که گفته شد، شما در این بازی با جزیره ای به نام Endless War مواجه هستید که پادشاهی خود را از دست داده است. این اتفاق به خاطر حمله موجودی به نام Hargon Sect افتاده است. حالا شاید این سوال برایتان پیش بیاید که شما در این جزیره چه کاری دارید؟
باید بگوییم که کار شما بازسازی و در دست گرفتن پادشاهی جزیره Endless War است. لذا باید به فکر بازسازی قلعه باشید و استراتژی های درخوری در این باب بچینید. یادتان باشد که بازسازی قلعه کار بسیار سختی است. از آنجایی که این قلعه واقعا بزرگ است، باید برای بازسازی کردنش حسابی وقت صرف کنید. برای این کار لازم است به فکر طرح های مختلف باشید و به دنبال مواد اولیه بروید.
البته می توانید برای این کار از NPC های موجود در بازی هم کمک بگیرید. خوشبختانه این NPC ها حسابی به دردتان می خورند. آنها فقط در بازسازی قلعه کارآمد نیستند. شما می توانید از آنها برای امورات مختلف از قبیل کشاورزی، ساخت و ساز و… کمک بگیرید. حالا شاید این سوال برایتان مطرح شود که چطور می توان از این NPC ها کمک گرفت؟ در پاسخ باید بگوییم که راه بسیار آسان است.
فقط کافیست تا طرح اولیه خود را به آنها بسپارید. در ادامه کار NPC ها آغاز می شود. آنها طرح را مورد بررسی قرار می دهند و در گام بعدی به دنبال مواد اولیه می گردند. در ادامه هم به دنبال مواد اولیه در محل هایی که ذخیره کرده اید، می روند. بدین ترتیب روال ساخت و ساز بدون حضور شما اتفاق خواهد افتاد. برای اینکه بتوانید مواد اولیه لازم برای ساخت و ساز را مورد بررسی قرار دهید، می توانید به منوهایی که برای هر ساخت و سازی در نظر گرفته شده است، رجوع کنید.

البته تصور نکنید که هم چیز در جزیره Endless War به ساخت و ساز، گسترش و پیشرفت محدود شده است، اوضاع به همین زیبایی هم نیست! شما باید در طول بازی لحظاتی استرس زا را هم تجربه کنید. مثلا باید در بخش هایی هم در برابر Hargon Sect حاضر شوید. او کسی نیست به جز شخصی که جزیره Endless War را به نابودی کشانده است.
شما باید در بخش هایی از بازی به دنبال راهکارهایی برای رویارویی با این کاراکتر باشید. برای اینکه بتوانید راه را تا حد زیادی برای این کاراکتر پر دردسر سد کنید، باید استراتژی های متنوعی بچینید. مثلا باید به فکر ساخت دیوارهای بلندی در اطراف باشید و یا با ایجاد تله های آتشین راه را برای پیشرفت دشمنان سد کنید.

باز هم همه چیز به همین جا ختم نمی شود. دنیای جزیره Endless War بسیار گسترده تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید. شما باید علاوه بر ساخت و ساز و پیشرفت و دفاع از حریم خود، در برابر بلایای طبیعی هم ایستادگی کنید. این موضوع موجب شده است تا کارتان سخت تر از قبل شود. از آنجایی که تمامی بخش های جزیره آب و هوای یکسانی ندارد، شما باید از آمادگی خوبی برای مواجهه با اتفاقات طبیعی از جمله رعد و برق، سیل و… مواجه شوید.
نکت جالبی که در مورد بازی Dragon Quest Builders 2 وجود دارد، این است که این عنوان به گیمرهای پلتفمر های مختلف اجازه می دهد تا در ارتباط با یکدیگر قرار بگیرند. لذا مخاطبانی که دست به ساخت جزیره های مختلف بزنند، می توانند به طور آزادانه به آنها سر بزنند و عکس هایی را از ثمره تلاششان تهیه کنند و در نهایت آنها را با سایر دوستانشان در پلتفرمهای مختلف به اشتراک بگذارند.

انتشار اطلاعات و تصاویری جدید از جزیره Endless War بازی Dragon Quest Builders 2 PS4
انتشار اطلاعات و تصاویری جدید از جزیره Endless War بازی Dragon Quest Builders 2 PS4

آشنایی بیشتر با بازی Dragon Quest Builders 2
Dragon Quest Builders 2 جز آن دسته از بازی های جذابی است که حسابی قدرت مدیریتتان را به چالش می کشد. شما در این بازی یاد می گیرید که چطور و با چه راهکارهایی شرایط بحرانی را مدیریت کنید. برای این که بتوانید به کارها سر و سامان دهید، باید به دنبال جمع آوری کاراکترهای مختلف باشید. کاراکترهایی که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خودشان را دارند، اما می توانید با چیدمان درست آنها در کنار هم، به خواسته های خود رنگ واقعیت ببخشید.
اگر دارای کنسول پلی استیشن۴ و یا نینتندو سوییچ هستید، می توانید بازی Dragon Quest Builders 2 را امتحان کنید. همان طور که پیشتر هم گفتیم به این عنوان فقط به دید یک بازی ساده نگاه نکنید. شما می توانید پس از حضور در Dragon Quest Builders 2 فکرتان را مهندسی کنید و یاد بگیرید که چطور چندین کار مختلف را در راستای هم پیش ببرید. این بازی از ۲۰ دسامبر در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 11 =