انتشار یافتن تصاویر های Keyblade بازی Kingdom Hearts III PS4

انتشار یافتن تصاویر های Keyblade بازی Kingdom Hearts III PS4

شرکت اسکوئر انیکس تحت عنوان یک پستی در صفحه رسمی بازی Kingdom Hearts III یک سری تصاویری را تحت عنوان Keyblade های این بازی منتشر نموده است. بازی Kingdom Hearts III تحت عنوان دوازدهمین بازی در نمایشگاه E3 2013 رونمایی شد.
بعد از سال‌ها انتظار در اواخر ماه میلادی جاری این بازی در اختیار مخاطبین و علاقه‌مندان به این بازی قرار می‌گیرد. در این بازی شرکت اسکوئر انیکس به همراه یک شخصیتی به نام سورا به دنیاهای متفاوتی از جمله آثار مشهوری شرکت دیزنی که کمپانی Disney همچون Tangled،Big Hero 6،Toy Story و Monsters, Inc الهام گرفته است و با استفاده از Keyblade هایی که این بازی دارد با دشمنان این بازی پلی استیشن ۴ وارد جنگ خواهیم شد.

انتشار یافتن تصاویر های Keyblade بازی Kingdom Hearts III PS4
انتشار یافتن تصاویر های Keyblade بازی Kingdom Hearts III PS4

بر اساس آخرین اخباری این بازی شرکت اسکوئر انیکس یک سری تصاویر جدیدی از این بازی را انتشار داده است که این تصاویر منتشر شده در صفحه رسمی این بازی در شبکه‌های اجتماعی و جاری مانند تویتر از هرگونه اسپویل داستانی به دور هستند. در ضمن درمجموع تعداد ۱۰ کی بلید را به نمایش گذاشته شده است که از این تعداد در حدود ۹ عدد از این کی بلید‌ها کاملاً جدید می‌باشد و یا اینکه طراحی بسیار جدیدی از این بازی ارائه شده است.
در ضمن تنها کی بلیدی که در این مجموعه بدون تغییر مانده است فقط و فقط کی بلید اصلی مجموعه می‌باشد که نام این کی بلید نیز Kingdom Key می‌باشد.
تمامی این کی بلید‌ها مربوط به دنیاهای تائید شده این بازی Kingdom Hearts 3 هستند که این امر را می‌توان به معنای نبود دنیاهایی که در این بازی معرفی نشده‌اند دانست.
در ضمن علاوه بر این، بازی Kingdom Hearts 3 که در مرکز خرید دیزنی اسپرینگز واقع در شهر اورلندو و در ایالت فلوریدا می‌باشد که به صورت موقت، خرده‌فروشی از این بازی صورت می‌گیرد. در ضمن مثال‌هایی از این کی بلیدهای از نمای نزدیک برای شما کاملاً قابل تماشا می‌باشد. همچنین از اخباری که از این کمپانی ارائه شده است این است که اگر از پیش‌تر نیت این را دارید که این سلاح‌ها را خریداری نمایید ولی تابه‌حال نتوانسته‌اید که این کی بلید‌ها را تهیه نمایید.
این امکان برای شما از طریق این شرکت فراهم شده است.
بر اساس اخبار اعلام شده از این شرکت و بر اساس آمار جدیدی که این شرکت بیان داشته که کمپانی اسکوئر انیکس در حال حاضر می‌تواند پیش‌خرید سلاح‌های این مجموعه را در فروشگاه‌های مایکروسافت به وجود بیاورد.
در ضمن بر اساس آخرین تصویری که از یکی از کاربران این بازی و از کاربران توییتر ارائه نموده است از نسخه فیزیکی این بازی Kingdom Hearts III برای عرضه این بازی آماده نموده است و هم‌چنین برای اولین بار این بازی در فضای کشور ژاپن قابل‌عرضه می‌باشد. فضایی که برای تولید این بازی Playstation 4 ارائه شده است در حدود ۴۰ گیگابایت می‌باشد و این بدین معنی است که افرادی که دارای پلی‌استیشن ۴ هستند.
برای انجام این بازی نیاز به فضای در حدود ۴.۲ گیگابایت فضای خالی می‌باشند. که داشتن این فضای خالی بیشتر نسبت به کاربران کنسول Xbox One نیاز دارند.
در ضمن با توجه به این امر بازی Kingdom Hearts 3 در حدود ۸۰ ساعت گیم پلی دارد و فضایی که برای این بازی موردنیاز است بسیار غیرمنطقی می‌باشد. چراکه در مقابل اینکه این بازی نسبت به سایر بازی‌ها Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX چیزی در حدود ۵۶ گیگابایت فضا اشغال می‌نماید.

انتشار یافتن تصاویر های Keyblade بازی Kingdom Hearts III PS4
انتشار یافتن تصاویر های Keyblade بازی Kingdom Hearts III PS4

در ضمن نکته دیگری که باید عنوان کرد این است که این بازی در تاریخ ۲۵ ژانویه در کشور ژاپن به فاصله ۴ روز در دیگر مناطق دنیا بر روی سایر پلت‌فرم‌های پلی‌استیشن ۴ و هم‌چنین ایکس باکس وان نیز قابل‌عرضه می‌باشد ولی به علت سرقت نسخه فیزیکی این بازی این بازی هم‌اکنون به صورت آنلاین به فروش می‌رسد و این نوع فروش این مفهوم را می‌رساند که ممکن است بخش‌هایی از بازی فاش گردد و در اینترنت منتشر گردد.
ولی با این تفاسیر نسخه فیزیکی بازی توسط شرکت اسکوئر انیکس مانع از فاش شدن این بخش مهم از بازی شده است.

از دیگر نکاتی که باید در مورد این بازی بیان کرد این است که حجم موردنیاز این بازی بر روی کنسول ایکس باکس وان اعلام شده است که بر اساس آن بازی مذکور ۳۵.۸ گیگابایت از یک هارد کنسول نسل هشتمی از یک مایکروسافت را اشغال می‌نماید.
ولی بر اساس آخرین اخباری که از این بازی اعلام شده است بازی Kingdom Hearts 3 بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز مشخص شده است. پس بنا به آخرین اطلاعاتی که از این بازی ارائه شده است بازی Kingdom Hearts 3 بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ نیز قابل‌ارائه می‌باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =