انتشار یک تصویر مفهومی از بازی لغو شده Silent Hill PS4 توسط کارگردان آن

انتشار یک تصویر مفهومی از بازی لغو شده Silent Hill PS4 توسط کارگردان آن

انتشار یک تصویر مفهومی از بازی لغو شده Silent Hill PS4 توسط کارگردان آن

احتمالا با بازی Silent Hill آشنایی دارید. به تازگی کارگردان هنری این مجموعه تصویری را منتشر کرده است. گویا این تصویر مفهومی به یکی از بازی های لغو شده تعلق دارد. اگر تمایل دارید تا در مورد این بازی لغو شده و عملکرد کارگردان Silent Hill بیشتر بدانید، در ادامه این مقاله با ما همراه شوید. ماجرای تصویر مفهومی در Silent Hill چیست؟ حتما تا کنون با بازی هایی برخورده اید که از کیفیت و جذابیت قابل قبولی برخوردار نیستند.
بدون شک صرف نشدن وقت و عدم توجه مناسب برای ساخت این دست از عناوین موجب شکست آنها می شود. حالا کمپانی های بازی ساز نام آشنا و با تجربه به خوبی دریافته اند که برای خلق اثری ماندگار و البته پر طرفدار به انرژی، زمان، ابتکار و نیروی ماهر نیاز دارند. بدون شک اگر در ساخت بازی های ویدئویی به موارد ذکر شده توجه نشود، نمی توان امیدی به موفقیت آن پروژه داشت.
Silent Hill جزء آن بازی
های جذابی است که کارگردانی آن بر عهده “ماساهیرو ایتو” گذاشته شده است. این کارگردان پس از عرضه نسخه ابتدایی این بازی، کارش را به طور جدی آغاز کرد و سعی کرد تا محیط ها و کاراکترهای مختلفی خلق نماید. البته در این راه موفق هم شد و توانست با فضاسازی مناسب و خلق هیولاهای متنوع، دنیای Silent Hill را جذاب تر و گسترده تر از قبل کند.
خوشبختانه تلاش های بی وقفه ایتو نتیجه داد و توانست یکی از کاراکترهای معروف این بازی را به دنیا معرفی کند. نسخه دوم این بازی میزبان کاراکتری به نام “کله هرمی” بود که به عنوان یکی از محبوب ترین شخصیت های بازی پلی استیشن شناخته می شود. همه این ها را گفتیم تا به مهارت و پشتکار بالای ایتو در خلق محیط ها و کاراکترهای مختلف برسیم. به تازگی این کارگردان موفق، تصویری مفهومی را با مخاطبان به اشتراک گذاشته است که از کیفیت بالایی برخوردار نیست.
او گفته است که این تصویر به یکی از بازی های لغو شده Silent Hill تعلق دارد و اجازه ندارد تا نسخه با کیفیت آن را منتشر کند. او در ادامه گفته است که این تصویر را در سال ۲۰۱۳ خلق کرده است. تصویری که نقش به سزایی در آغاز یک ماجرا داشته است.
مخاطبان در حساب کاربری ایتو این تصویر را مشاهده کرده اند. با کمی حساب و کتاب و قرار دادن گفته های ایتو در کنار این تصویر، در می یابیم که این تصویر مفهومی به بازی Silent Hill PlayStation 4 و بخش های اولیه آن تعلق دارد.
انتشار این تصویر به شدت حس کنجکاوی مخاطبان را برانگیخت و در همین زمینه سوالاتی از ایتو پرسیدند. اما ایتو در پاسخ اکثر این سوالات گفته است که اجازه زیادی برای پاسخ دهی ندارد. زیرا این کار می تواند بخشی از داستان بازی را لو دهد.

انتشار یک تصویر مفهومی از بازی لغو شده Silent Hill PS4 توسط کارگردان آن
انتشار یک تصویر مفهومی از بازی لغو شده Silent Hill PS4 توسط کارگردان آن

با بازی Silent Hill بیشتر آشنا شوید!
اگر جزء علاقمندان به بازی های ویدئویی باشید و از خانواده قدیمی سونی هم به حساب بیایید، احتمالا با عنوان Silent Hill آشنایی خوبی دارید. این بازی در نخستین مرتبه برای پلی استیشن۱ روانه بازار شد و به خاطر جذابیت و کیفیت بالایش خیلی زود مورد استقبال قرار گرفت. در نسخه اول این بازی دوربین در جایگاه مناسبی قرار داشت و گرافیک بازی هم با کیفیت بود. افرادی که نسخه اول این بازی را امتحان کرده بودند، در هر لحظه ترس و دلهره را تجربه می کردند .
سیاست گذاری در این بازی به گونه ای بود که هر لحظه برای گیمرها اتفاقات مختلف والبته هیجان انگیزی رقم می خورد.
یکی از المان های مهم در Silent Hill شخصیت پردازی بی نظیرش بود. تیم سازنده برای ساخت هر یک از کاراکترها زمان زیادی صرف کرده بود و آنها را در ارتباط خوبی با یکدیگر قرار داده بود. همین موضوع موجب شده بود تا مخاطبان در لحظه لحظه بازی با شخصیت های آن ارتباط برقرار کنند.
هیجان بازی با استفاده ازموسیقی بی نظیری که در آن به گوش می رسید، تکمیل شده بود. خلاصه که همه چیز در Silent Hill بی نظیر بود. همین موضوع موجب شده بود تا کار ساخت نسخه های بعدی این بازی هم آغاز شود. نسخه بعدی این بازی در سال ۲۰۰۳ روانه بازار شد و از آنجایی که در ساختش از موتور گرافیکی قدرتمندی استفاده شده بود، به عنوان برترین بازی سال انتخاب شد.
حالا که پیش زمینه ای از بازی Silent Hill پیدا کرده اید، بد نیست تا به سراغ داستان بازی برویم.
شما در این بازی با کاراکتری به نام “هری میسون” مواجه هستید. او همسر خود را از دست داده است و به همراه تنها دخترش به شهر تازه ای سفر می کند. در طول بازی به هیچ عنوان به همسر هری و نحوه مردنش پرداخته نمی شود. در بخشی از بازی هری و دخترش را در جاده می بینید که به خاطر ایست یک زن در میان جاده، مجبور به ترمزگرفتن می شود. این ترمز موجب می شود تا ماشین از مسیر جاده منحرف شود و هری و دخترش به انتهای یک دره بیفتند.
در ادامه بازی می بینیم که هری به هوش آمده است و به دنبال دخترش می گردد. اما هیچ نشانه ای از دختر ۷ ساله هری باقی نیست. داستان بازی از همین جا جذاب می شود. هری پس از خروج از بیمارستان به شهر تازه ای که در آن سکونت کرده بودند، باز می گردد. اما اسرارآمیزی محیط موجب می شود تا پشتکار هری برای پیدا کردن دخترش شدت بگیرد. فضای شهر مه آلود است و رد پایی خونی در بخش هایی دیده می شود.

انتشار یک تصویر مفهومی از بازی لغو شده Silent Hill PS4 توسط کارگردان آن
انتشار یک تصویر مفهومی از بازی لغو شده Silent Hill PS4 توسط کارگردان آن

هری بیشتر احساس نا امنی می کند و احساس می کند که ممکن است هر گونه غفلتی در زمینه پیدا کردن دخترش به ضررش تمام شود. نکته ای که در طول بازی متوجه می شوید، این است که هری و همسرش هیچ گاه بچه دار نمی شدند و سال ها پیش دختری را به فرزندخواندگی انتخاب کرده اند. در واقع آنها دختری در کنار جاده می بینند که بی پناه است و تصمیم می گیرند وظیفه محافظت و نگهداری از این بچه را بر عهده بگیرند.
دوباره به داستان اصلی بازی بر می گردیم. به زمانی که هری برای پیدا کردن خود دست به کار می شود، اما به دست موجوداتی از هوش می رود. وقتی که چشم باز می کند، متوجه می شود که تمامی وسایل ارتباطی از بین رفته است و دیگر امکان استفاده از جاده ها، تلویزیون، تلفن و… وجود ندارد. اگر چه او توسط پلیس از مرگ حتمی نجات پیدا کرده است، اما به خوبی می داند که برای زنده ماندن و پیدا کردن دخترش راه سختی در پیش رو دارد.
شما می توانید در Silent Hill با هری همراه شوید و به دنبال راهی باشید تا به حقایق تلخ و سیاه بازی پی ببرید. همان طور که مطالعه کردید، Silent Hill داستان پردازی قابل قبولی دارد و به خاطر همین داستان منسجم خیلی زود نظر مخاطبان را به خود جلب می کند. به همین دلیل است که پس ازگذشت چندین سال کماکان استقبال از این بازی ادامه دارد.

مرکزخرید دات کام
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =