انیمیشن سریال Resident Evil معرفی شد

سریال انیمیشن رزیدنت اویل

کمپانی Capcom در طول رویداد جدید خود از انیمیشن سریال بازی رزیدنت اویل ( Resident Evil ) با محوریت دو شخصیت کلیر و لیان رونمایی کرد.

در طول برنامه زنده کمپانی Capcom در Twitch، فیلم Resident Evil: Infinite Darkness با تریلر تبلیغاتی رسماً رونمایی شد. این تریلر در ابتدا Claire Redfield را به‌عنوان کسی که خانه متروک و تاریخی را جستجو می‌کند، به ما معرفی می‌کند. این تیزر تبلیغاتی با مردی تمام می‌شود که اسلحه‌ای در دست دارد، و سپس فرد آموزش دیده  همان مرد شلیک نهایی را به Leon Kennedy وارد کرد. این تیزر را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

این فیلم، دومین پروژه از Resident Evil است که به سمت Netflix می‌رود. متأسفانه هیچ اطلاعات دیگری از Infinite Darkness فاش نشده است اما امیدواریم که این اطلاعات خیلی زود ارائه شوند.

همچنین یک مجموعه اکشن-زنده قرار است وارد سرویس استریم شود، که شامل هشت قسمت یک ساعته است و Andrew Dabb، که به خاطر کارش در فیلم Supernatural معروف شده، بر آن نظارت دارد. دو قسمت اول توسط Bronwen Hughes که بیشتر برای فیلم The Walking Dead معتبر شده، کارگردانی می‌شود. این مجموعه به دو بازه زمانی تقسیم شده و کودکان Wesker را دنبال می‌کند.

در سال‌های اخیر، فشار زیادی از سوی رسانه‌ها بر اساس ویژگی‌های بازی‌های ویدیویی وجود داشت مربوط به سرویس‌های مختلف استریم بود. سال گذشته شاهد مجموعه موفق The Witcher در Netflix بودیم و قبل از آن شاهد انیمیشن‌های نمایشی مانند Castlevania بوده‌ایم. اوایل ماه ژوئیه، اعلامیه‌ای از مجموعه انحصاری Fallout  کمپانی Amazon دریافت کردیم، در ماه مارس The Last of Us کمپانی HBO رونمایی شد و شاهد مواردی مانند Cuphead خواهیم بود. و البته دو پروژه تأیید شده Resident Evil هم در دست ساخت هستند.

به‌طورکلی، در مورد بازی‌های ویدیویی، بازی Resident Evil: Village را داریم که برای اولین بار در رویداد پلی‌استیشن ۵ ظاهر شد. در ادامه از جایی که REVII تمام شد، به نظر می‌رسد هدف Village این است که بازیکنان را با تجربه Resident Evil آشنا کند، این بار بازی به جای زامبی‌های همیشگی، بر جنگل‌ها و کوه‌های اروپایی و حضور گرگینه­‌ها تمرکز کرده است.

منبع: DualShockers

کلیدواژه : رزیدنت اویل
کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =