نکات بیشتری را در مورد اکانت هکی پلی استیشن ۴ بدانید!

اکانت هکی

توجه داشته باشید که اگر شما اکانت هکی دارید و با اکانت اصلی خود آنلاین بازی کنید باز هم امکان قفل شدن اکانت فرعی شما وجود دارد. در نسخه بازسازی سازی شده پلی استیشن ۴ شما قادر هستید نور دسته را کم کنید که این کم کردن نور تأثیر چشمگیری در ماندگاری باطری دسته شما دارد.

اکانت هکی
اکانت هکی

نکات بیشتری را در مورد اکانت هکی پلی استیشن ۴ بدانید!

در نسخه پلی استیشن ۴ امکانی دیگر اضافه شده است که کابر قادر است که در یک زمان از دو اکانت استفاده کند. یعنی با یک اکانت کاربری در دو دستگاه فعال باشد و بازی کند که به اصطلاح به آن اکانت ترکیبی یا اکانت هکی می گویند. این اکانت ها را می توان با استفاده از جیمیل و یک پسورد ساخت.

استفاده از اکانت هکی یا ترکیبی گاهی مشکل ساز است به این صورت که در دستگاه دومی که از اکانت هکی استفاده می شود دستگاه باید هر یک ساعت یک بار به اینترنت متصل شده تا اطلاعات اکانت چک شود.

اکانت دومی که از آن استفاده می کنید برای نفر قبلی صاحب اکانت دی اکتیو می شود. و ظرفیت اصلی شما دوبرابرخواهد شد.

البته به این نکته توجه کنید که اگر شما به صورت آنلاین بازی نکنید و بازی شما به صورت آفلاین باشد ظرفیت شما سه برابر خواهد شد که این برای کاربر بهتر است که با ظرفیت سه بازی کند.

اگر کسی که شما با اکانت او بازی می کنید اکانت خود را مجدداً اکتیو کند اکانت هکی شما دی اکتیو خواهد شد. این در صورتی است که تغییر رمز از جانب صاحب اصلی اکانت باعث دی اکتیو شدن اکانت هکی شما نخواهد شد.

لازم به ذکر است که اگر با اکانت هکی بازی می کنید به صورت آفلاین بازی کنید. اما اگر قصد این را دارید که آنلاین بازی کنید توجه کنید که در هنگام روشن کردن دستگاه اینترنت آن خاموش باشد که کنسول قابلیت چک کردن اطلاعات اکانت را نداشته باشد.

و یا قبل از شروع بازی چک کنید که اکانت هکی شما دی اکتیو نشده باشد و یا صاحب اصلی اکانت شما خود آنلاین نباشد. رمز را نیز چک کنید که تغییر نکرده باشد. موارد بالا تضمین نمی دهد که شما در هنگام آنلاین بازی کردن مشکلی نخواهید داشت. انجام یکی از کارهای فوق کفایت می کند و لازم نیست که شما هر سه را چک کنید اما به هر حال بازی آفلاین به جای آنلاین بازی کردن پیشنهاد می شود.

گاهی نیز اگر برای انلاین بازی کردن به مشکل بر می خورید می توانید با متصل شدن به VPN این مشکل را حل کنید. اگر از این روش استفاده می کنید می توانید مطمعن باشید که در صورت دی اکتیو شدن اکانت شما, باز اکتیو خواهد شد. گر چه کسانی که از اکانت هکی یا ترکیبی استفاده می کنند خود می دانند که برای اکانت هکی هیچ گارانتی وجود ندارد و اکتیو شدن دوباره اکانت هکی شما کاملاً به صاحب اصلی اکانت بستگی دارد.

باز هم تاکید می کنیم که برای استفاده بیشتر از یک اکانت هکی به صورت آفلاین بازی کنید که سیستم و صاحب اکانت قادر به دی اکتیو کردن شما نباشند.

خریدن اکانت هکی نیز ملزم توجه به نکات زیر است:

از کسی اکانت هکی بخرید که با ایمیل اصلی خود اکانت ساخته نه با ایمیلی به نام دیگر یا ایمیل فیک. بعد از خریدن اکانت حتماً به صاحب اصلی اکانت یادآوری و تاکید کنید که پسورد دو مرحله ای را فعال کند.

اکانت هکی
اکانت هکی

هیچوقت با اکانت هکی خود وارد قسمت تنظیمات اکانت نشوید.

توجه داشته باشید که اگر شما اکانت هکی دارید و با اکانت اصلی خود آنلاین بازی کنید باز هم امکان قفل شدن اکانت فرعی شما وجود دارد. در نسخه بازسازی سازی شده پلی استیشن ۴ شما قادر هستید نور دسته را کم کنید که این کم کردن نور تأثیر چشمگیری در ماندگاری باطری دسته شما دارد.

در پلی استیشن ۴ امکانی دیگر نیز اضافه شده و آن بازی از راه دور است این امکان برای وقتی است که شما کنسول را به دستگاهی متصل کرده اید و حالا قصد بازی با دستگاهی دیگر مثل کامپیوتر را دارید در این هنگام شما می توانید با استفاده از wifi به راحتی با کامپیوتر یا لپ تاپ خود به کنسول متصل شوید.

در پلی استیشن ۴ این امکان وجود دارد که شما در صورت علاقه، بازی دیگر بازیکنان در سراسر جهان را تماشا کنید. حتی شما قادر خواهید بود که بازی خود را نیز ضبط کنید و بعداً به ویرایش آن بپردازید.

پلی استیشن ۴ قدرت فرمان دهی صوتی نیز دارد اما این امکان در مقایسه با کنسول Xbox 1 که رقیبی جدی برای پلی استیشن به حساب می آید کارایی کمتری دارد و در Xbox 1 چشمگیرتر می باشد.

همچنین شرکت سونی امکانی را فراهم کرده است که زمانی شما در حال بازی با کنسول پلی استیشن ۴ هستید بتوانید به راحتی به موسیقی مورد علاقه خود نیز گوش دهید.

از امکانات دیگر پلی استیشن ۴ می توان امکان digital download نام برد این امکان به شما این اجازه را می دهد که بدون خریدن فیزیکی بازی آن را از فروشگاه سونی خریداری کنید. البته با توجه به اختلاف قیمت ریال و دلار و همینطور سرعت پایین اینترنت در ایران این امکان برای کاربران ایرانی خیلی هم مفید نیست.

همینطور شما می توانید وضعیت آنلاینی خود را پنهان کنید. این امکان در مواردی که علاقه ای ندارید کسی بداند شما آنلاین هستید بسیار مفید می تواند باشد.

بازی های Marvel Ultimate Allaince در هر دو نسخه ۱ و ۲ آن بازسازی شده است و قابلیت اجرا بر روی پلی استیشن ۴ و همینطور Xbox 1 را نیز به دست آورده است. کاربران این دو بازی از این پس می توانند علاوه بر امکانتی که به آن اضافه شده که به طور مفصل توضیح خواهیم داد از محیط گرافیکی بهتری استفاده کنند. این نکته قابل توجه است که محیط گرافیکی مناسب تأثیر به سزایی در موفقیت یک بازی ویدئویی می تواند داشته باشد.

تغییر این دو بازی با نسخه قبلی خود خیلی زیاد است. رابط کاربری در این دو بازی تغییرهای چشمگیری داشته است. علاوه بر رابط کاربری ما شاهد بهبود یافتن عملکرد کلی دو بازی هستیم.

درباره این دو بازی باید بگوییم که بازی در ژانر اکشن است ودر دنیای مارول انجام می شود در این بازی محبوب و خاطره انگیز شما قادر هستید که ۱ الی ۴ شخصیت را انتخاب کنید که با آن بازی کنید. و با تیمی که از شخصیت های انتخابی خود می سازید به شخصیت های بد و منفی داستان حمله کنید.

در این بازی در کل ۲۲ شخصیت اصلی در دنیای مارول وجود دارند در قسمت دوم این بازی داستانی به عنوان جنگ داخلی به سناریو بازی اضافه شد که باعث جذابیت و هیجان هر چه بیشتر این بازی ویدئویی شده است.

در باره این بازی در کنسول Xbox باید بگوییم که یک نسخه داستانی الحاقی دارد که به کاربر این امکان را می دهد که از شخصیت های بازی های دیگر نیز تا سقف ۸ بازیکن به تیم خود اضافه کند این در حالی است که به تیم دشمن هم می تواند شخصیت اضافه کند. برای بعضی از کاربران این داستان هیجان بیشتری دارد و لذت بازی دو چندان می کند.

به عقیده بسیاری از منتقدین قیمت های تعیین شده برای نسخه های بازسازی شده این دو بازی ویدئویی گزاف و گران است چرا که اعتقاد دارن این دو بازی نسبت به بازی های جدیدی که به تازگی وارد بازار شده اند داستان جالبی ندارند همچنین کیفیت گرافیکی و همچنین موسیقی این بازی نیز در دنیای جدید بازی های ویدئویی حرف چندانی برای گفتن ندارد و بازی های زیادی در بازار موجود هستند که با داستانی جذاب و طراحی گرافیکی عالی و جلوه های بصری و صوتی فوق العاده و موسیقی متن جذاب قیمتی کمتر از قیمت این دو نسخه بازسازی شده دارند.

آن ها معتقد هستند که در این نسخه های باز سازی شده، جز کمی بهبود گرافیکی و این که قابلیت اجرا بر روی پلتفرم های نسل جدید را دارد امکانی دیگر اضافه یا بهبود نیافته است در صورتی که اگر در این باز سازی گیم پلی نیز به روز می شد از نسخه های بازسازی شده استقبال بیشتری به عمل می آمد.

اما عده ای دیگر از منتقدین نکته قوت و جذاب این بازی را در قسمتی می دانند که شما قادر هستید که ابر قهرمانان دنیای مارول را در کنار هم جمع کنید و تیم تشکیل دهید، این نکته را می توان به عنوان خاطره انگیز ترین قسمت بازی بیان کرد.

همچنین آن ها عقیده دارن که ارائه نسخه های بازسازی شده بازی ویدئویی ۱ Marvel Ultimate Alliance و Marvel Ultimate Alliance 2 به این دلیل بوده است که زمینه را برای تولید و ارائه نسخه Marvel Ultimate Alliance 3 به بازار فراهم کنند. البته در این باره از مدیر شرکت سازنده این بازی سؤال شد و او پاسخ داد که هیچ کاری بعید نیست و امکان هر کاری وجود دارد.

این بازی برای کسانی که به ابر قهرمانان دنیای مارول علاقه دارن می تواند بسیار جذاب باشد. البته تهیه کنندگان این بازی ویدئویی باید بدانند در عصر حاضر و با وجود بازی های هیجانی فوق العاده برای ساختن قسمت ۳ این سری بازی علاوه بر داستان جذاب به نکته های دیگر و فاکتورهای یک بازی ویدئویی خوب از جمله جلوه های بصری, جلوه های صوتی, موسیقی, صدا گذاری و دیگر عوامل مؤثر در جذابیت یک بازی ویدئویی توجه خاص داشته باشند که در میان انبوه بازی های موجود حرفی برای گفتن داشته باشند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − چهار =