ایستراگ های کال آو دیوتی وارزون

ایستراگ کال آف دیوتی وارزون

آیا می‌دانستید ایستراگ های کال آو دیوتی وارزون در سراسر نقشه پراکنده شده‌ اند؟ علیرغم اینکه کال آو دیوتی وارزون از نظر فنی، بخشی از Call of Duty Modern Warfare است، ایستراگ‌های زیادی وجود دارند که به بازی‌های قدیمی‌تر Call of Duty در Verdansk اشاره می‌کنند. اکثر این ایستراگ‌ها، به راحتی از دید شما خارج می‌شوند. به همین خاطر، اگر نمی‌دانید دقیقاً به دنبال چه چیزی باید بگردید، در اینجا تمام ایستراگ‌های Call of Duty Warzone که پیدا کرده‌ ایم را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

۱- ایستراگ Broadcast

ایستراگ کال آف دیوتی وارزون

Broadcast یکی از نقشه‌های معرفی شده Variety Map Pack در Call of Duty 4 است که بسیار وفادارانه در ساختمان TV Station محبوب مردم بازسازی شده است. فضای داخلی ساختمان، کاملاً برگرفته از Call of Duty 4 است و فقط پالت رنگ آن به روز شده است. غنائم زیادی در اینجا وجود دارد و همچنین تا حدودی در مرکز نقشه قرار گرفته است، بنابراین آماده درگیری با بازیکنان دیگر در این ناحیه باشید.

۲- ایستراگ Killhouse

ایستراگ کال آف دیوتی وارزون

Killhouse یکی دیگر از نقشه‌هایی است که در همان Variety Map Pack معرفی شده بود و می‌توان آن را در Verdansk پیدا کرد. زمانی که به Military Base می‌روید، یک منطقه آموزشی خواهید دید که بسیار شبیه به Killhouse است، با این تفاوت که اکنون به جای انبار، در فضای باز است. همچنین، برج بلند وسط Killhouse، اکنون به خارج از آن منتقل شده است. البته این جای مناسبی برای فرود نیست، ولی اگر بتوانید یک تیم سه نفره دیگر را به آنجا بکشانید، می‌توانید درگیری مسلحانه خود را درون یک نقشه کلاسیک تجربه نمایید.

۳- ایستراگ Vacant

ایستراگ کال آف دیوتی وارزون

این یکی دیگر از نقشه‌های Call of Duty 4 است. شما می‌توانید بخشی از Vacant را در Verdansk بیابید. البته چندان عجیب نیست، زیرا Vacant در بازی چند نفره Call of Duty Modern Warfare نیز به عنوان یک نقشه مستقل بازآفرینی شده است، اما می‌توانید آن را در نزدیکی بندر Verdansk نیز پیدا کنید.

۴- ایستراگ Grandma’s House – Overgrown

ایستراگ کال آف دیوتی وارزون

احتمالاً همه Overgrown را از Call of Duty 4 می‌شناسند و مطمئناً شما خانه‌ای را که در کنار رودخانه بود و سقفی داشت که می‌توانستید به بالای آن بروید و اتاقک زیرشیروانی که در آن یک مسلسل قرار گرفته بود را به خاطر دارید. این خانه، در میان طرفداران این بازی به خانه مادربزرگ (Grandma’s House) معروف بود و اکنون مادربزرگ برگشته است. این خانه در چند نقطه مختلف از نقشه Warzone با همان شکل و رنگ پیدا می‌شود. چند پنجره آن برداشته شده و یکی از درها وجود ندارد، اما جدا از این‌ها، دقیقاً همان خانه است.

۵- ایستراگ All Ghillied Up

ایستراگ کال آف دیوتی وارزون

با اینکه کار ما با نقشه‌های چند نفره Call of Duty 4 تمام شده است، اما مکان‌های به یاد ماندنی از مأموریت All Ghillied Up نیز وجود دارند که بدون شک یکی از بهترین مراحل تیراندازی اول شخص تک نفره است. اول از همه چرخ و فلک نمادینی است که در نزدیکی Promenade East وجود دارد. ممکن است با دیدن آن فکر کنید که این یک چرخ و فلک قدیمی معمولی است، اما با کمی دقت متوجه خواهید شد که جزئیات این چرخ و فلک دقیقا مشابه چرخ و فلکی است که در این مأموریت وجود داشت.

به Boneyard بروید تا استخر متروکه‌ای در آن پیدا کنید. این استخر در نقشه چند نفره Bloc در Call of Duty 4 وجود داشته است. همانطور که گفتیم،‌ این استخر فاقد آب است و از نظر ظاهری دارای همان سکوی پرش (شیرجه)، پنجره‌های خراب شده‌ بزرگی که بر روی دیوار افتاده‌ اند و راهروی یک طرفه در کنار آن می‌باشد.

۶- ایستراگ Mile High Club

ایستراگ کال آف دیوتی وارزون

آیا مأموریت Mile High Club که در اواخر Call of Duty 4 Modern Warfare باز شده بود را به خاطر دارید؟ جدا از دشواری بیش از حد آن در درجه سختی Veteran، این مأموریت در هواپیمایی حین پرواز اتفاق می‌افتد. اگر بر روی فرودگاهی در Verdansk فرود بیایید، ممکن است با صحنه آشنایی از یک هواپیمای تصادفی مواجه شوید.

بسیاری تصور می‌کنند که این منطقه بر اساس نقشه چند نفره Terminal از Call of Duty Modern Warfare 2 ساخته شده است، اما در واقع، این هواپیما تا حدودی مشابه هواپیمایی است که در Mile High Club پیدا شده بود. این هواپیما هم کاملاً معمولی به نظر می‌رسد و فاقد قسمت فوقانی است، اما بخشی که می‌توانید پیدا کنید، تجلیل خوبی از آن است.

۷- ایستراگ Scrapyard

ایستراگ کال آف دیوتی وارزون

یک نقشه کلاسیک از Modern Warfare 2 که در Verdansk هم وجود دارد، اگرچه این نقشه بسیار معمول و شناخته شده است. Scrapyard در نقشه Boneyard نیز وجود دارد – منحصراً برای Ground War در Modern Warfare – بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که بخش Boneyard از Verdansk نیز شامل Scrapyard شود. این شاید یکی از وفادارترین بازآفرینی‌های نقشه اصلی با تمام جزئیات آن باشد.

۸- ایستراگ Gulag (البته نه آن گولاگ)

ایستراگ کال آف دیوتی وارزون

ما در مورد آن گولاگی که پس از مردن وارد آن می‌شوید و برای ورود مجدد به ادامه بازی در آن به مبارزه می‌پردازید، صحبت نمی‌کنیم. منطقه Prison در گوشه جنوب شرقی نقشه، در واقع بازآفرینی گولاگ در مأموریتی از Modern Warfare 2 است که “The Gulag” نامیده می‌شود. اگر به زیر زمین بروید، دوش‌های گولاگ را می‌بینید که در همان بازی در مأموریت Spec Ops بودند.

۹- ایستراگ Burger Town

ایستراگ کال آف دیوتی وارزون

این رستوران زنجیره‌ای معروف، خیلی واضح از یک برگرفروشی سلطنتی الهام گرفته است. با اینکه این رستوران زنجیره‌ای در نقشه Terminal از Modern Warfare 2 و در نقشه‌های Arkaden و Downturn از Modern Warfare 3 وجود دارد، اکثراً آن را در Modern Warfare 2 در طول مأموریت‌های No Russian، Wolverines و Second Sun می‌بینید.

نسخه ای که در Verdansk وجود دارد، کاملا یک نوع روسی است و با اینکه چندین رستوران Burger Town در نقشه وجود دارد، هیچیک از آن‌ها مستقیما از بازی‌های قبلی گرفته نشده است. گفته می‌شود که این یک اشاره دقیق به چیزی است که در زمان عرضه Modern Warfare 2 بلافاصله به شهرت رسید.

۱۰- ایستراگ Turbulence

ایستراگ کال آف دیوتی وارزون

به خاطر عدم شناخت این مورد کاملاً بخشیده خواهید شد، زیرا این یک کپی از مبارزات Modern Warfare 3 با نام Turbulence است. در بخشی از این مأموریت، Makarov هواپیمای شما را ربوده و با شدت سقوط می‌کند. مابین TV Station و Military Base در نقشه Warzone، جایی است که می‌توانید یک بازآفرینی از محل سقوط بیابید. این هواپیما به سه قسمت تقسیم شده و از آنجایی که دیگر نمی‌سوزد، واضح است که همان هواپیما است.

این‌ها تمام ایستراگ کال آو دیوتی وارزون هستند که تاکنون پیدا کرده‌ ایم. اگر در آینده مورد جدیدی به آن‌ها اضافه شود، حتماً شما را از وجود آن باخبر خواهیم ساخت. البته اگر فکر می‌کنید که موردی را از قلم انداخته‌ ایم، حتماً آن را از طریق نظرات به ما اطلاع دهید.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 17 =