ایستراگ های جذاب معروف ترین بازی های ویدیویی را بشناسید

ایستراگ

در همین جا پس از این که برج ساعت را ساختید ، سنگ بزرگی را روی آب خواهید دید که کنار آن اجسادی در میان سنگ ها افتاده اند و بدین طریق ۲۵۰۰ پوند و پوست آهو و قلب آن را نیز به دست خواهید آورد که یکی از جذاب ترین ایستراگ های جذاب این اثر است.

ایستراگ
ایستراگ

تعداد زیادی از مراسم های آئینی و رازهای سری یا تخم مرغ های عید پاک را در بازی Assassin’s Creed III شاهد می باشیم. علاوه بر چیزهایی که تاکنون کشف کرده اید می توانید در ارتباط با ما به موارد زیر در لیست اضافه نمائید.از طریق ویدئو یا پست این کار را انجام دهید و ما هم سریعاً آن را به این لیست اضافه خواهیم کرد.

کد کونامی (Konami)

برای دیدن یک ایستراگ هیجان انگیز Turkey Assassin باید به Davenport Homestead پس از مرحله ی ۶  و پشت دیوار نزدیک رواق بروید و سوت بزنید. وقتی که Turkey را مشاهده کردید آن را هدف قرار دهید و در کونامی کد قرار دهید. برای این که آن را به یک Assassin تغییر دهید باید بدین صورت عمل کنید ، بالا – بالا- پائین پائین- چپ – راست – چپ – راست و پس از آن هم از دکمه های B و A استفاده کنید. در پلی استیشن ۳ با X و در Wii U با A, B نشان داده می شود.  

رابطه ی جنسی بنجامین فرانکلین

بنجامین فرانکلین در گفتگو با Haytham با حالتی مضطرب از تجربیات جنسی اش سخن می گوید.

مرجع فیلم هکرها

 مرجع فیلم های هکر ها دارای ۹۰ فیلم می باشد که که پس از ماموریت های Boston Brawlers می توانید همه ی آن ها را مشاهده نمائید. «با بهترین بگرد و با بقیه بمیر» قسمتی از فیلمی است که در بازی می توانید آن را مشاهده کنید و در آن عباراتی همچون «با بهترین ها برقص و با بقیه هبوط کن» را خواهید شنید. برای این که بتوانید به این فیلم ها دسترسی داشته باشید کافی است مرحله جانبی Boston Brawlers را تکمیل نمائید و در آخرین نبرد در بخش Tournament می توانید آن ها را مشاهده نمائید.

The Boy Who Cried Wolf

داستانی از افسانه های قدیمی که درباره ی چوپان دروغ گو می باشد را نیز در این بازی در بخش شمالی نیویورک در اردوگاهی انحصاری خواهیم داشت.

یکی دیگر از ایستراگ ها این است که گرگی را در حال خوردن جسد (کسی که فریاد می زد گرگ) خواهید یافت و همین سبب می شود که گرگی عجیب و غریب در نزدیکی شما پدیدار شود که بلافاصله مشغول تلاش برای گرفتن جان شما خواهد.

Sid Meier’s Pirate Reference

گهگاه که کشتی رانی می کنید ، صدای Sid Meier’s از دزدان دریایی را خواهید شنید.

Culper Ring (ADB)

در ورودی پایگاه داده ی Animus حلقه ی کولپر(Culper) مرجعی به Y می باشد : آخرین کسی که در ورودی مشاهده می شود مامور ۳۵۵ می باشد.

مردی که خودکشی می کند (Suicide Man).

Dead Man

در همین جا پس از این که برج ساعت را ساختید ، سنگ بزرگی را روی آب خواهید دید که کنار آن اجسادی در میان سنگ ها افتاده اند و بدین طریق ۲۵۰۰ پوند و پوست آهو و قلب آن را نیز به دست خواهید آورد که یکی از جذاب ترین ایستراگ های جذاب این اثر است.

Possible Hint of Next Game

پس از اولین ماموریت Desmond ، Shaun  به او می گوید که قصد دارد «با Animus ارتباط برقرار کرده و به زمان تمدن های اولیه بازگردد» و ببیند که در آن زمان چه اتفاقاتی افتاده است. احتمالاً این اشاره ای به DLC تمدن های اولیه می باشد.

French Flag

ایستراگ بعدی این است که اگر به دقت در پوشش لباس ها دقت کنید ، متوجه خواهید شد که بر اساس پرچم فرانسه سازماندهی شده اند.  

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 13 =