بازیکنان کال آو دیوتی وارزون از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت

Call of Duty Warzone

Activision اعلام کرد که تعداد بازیکنان Call of Duty Warzone از ۱۰۰ نفر گذشته و این نقطه عطف مهمی برای شوتر بتل رویال رایگان است.

این امر با اولین شاخصی که از موفقیت بازی Call of Duty Warzone داشتیم تفاوت زیادی دارد، فقط ۲۴ ساعت پس از راه ‌اندازی، گزارش کردیم که تعداد بازیکنان به ۶ میلیون رسیده ‌اند. همانطور که PC Gamer بیان می‌کند، این بازی تنها یک هفته پس از راه ‌اندازی ۱۵ میلیون بازیکن، ده روز پس از بازی ۳۰ میلیون و تا ماه آوریل ۲۰۲۰، ۵۰ میلیون بازیکن داشته است. در نهایت، در ماه اکتبر، ۱۰ هزار نوجوان نشان دادند که Call of Duty Warzone به عنوان محبوب‌ترین بازی رایگان از Fortnite پیشی گرفته است.

Warzone season 3 قرار است پنجشنبه این هفته به دنبال رویداد مصیبت‌بار هسته‌ای عرضه شود، که منجر به ایجاد نقشه جدید، سلاح‌های جدید و رویدادی با محدودیت زمانی و بارگیری‌های بیشتر می‌شود. از تاریخ ۲۱ آوریل ساعت ۹ بعدازظهر به وقت PT، ۲۲ آوریل ساعت ۱۲ صبح به وقت ET و در ۲۲ آوریل سال ۵ صبح به وقت BST به ‌روزرسانی Warzone season 3 را دانلود کنید. انتظار می‌رود صرف ‌نظر از نوع پلتفرم، حدود ۲۵ گیگابایت فضای هارد دیسک برای این به‌ روزرسانی اشغال شود.

 

منبع: GamesRadar

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 11 =