بازیکنان Street Fighter به‌ زودی به فورتنایت می‌آیند

بازیکنان Street Fighter

Fortnite از چندین سال پیش، اسکین‌­های شخصیت کراس ‌اور را قبول کرده است و اکنون دو نام عظیم قرار است به لیست بازیکنان بپیوندند. اطلاعات بیشتر از این موضوع به زودی از طریق کانال‌های رسمی Epic منتشر می‌شود، اما در حال حاضر یک تریلر آشکار وجود دارد که Ryu و Chun-Li از فرانچایز Street Fighter را نشان می‌دهد.

پس از اینکه رئیس اصلی یعنی Kratos و بسیاری دیگر به عنوان اسکین وارد دنیای Fortnite شدند، این امر دیگر تعجب ‌برانگیز نیست. اما همیشه دیدن چهره‌ای اضافی از بازی‌های دیگر که وارد این دنیا شوند، عالی است.

علاقه شدید Ryu به Hadoukens و هجوم خشمگینانه Chunli باعث شد تا از زمانی که دور دستگاه­‌های بازی آرکید Walmart جمع می‌شدیم و برای زدن ضربه dragon punch و فرستادن دشمنان به فراموشی مشتاقانه چهار گوشه این دستگاه می­‌ایستادیم و دستگاه هم صدای جیر­جیر می‌داد، این شخصیت‌ها به بخش اصلی بازی‌های جنگی تبدیل شوند. اگرچه آن روزها دیگر برنمی‌گردند، اما می‌توانیم با بعضی از شخصیت‌های محبوبمان از Street Fighters در Fortnite بازی کنیم. در این مرحله، فکر نمی‌کنیم یک رویداد کراس ‌اور ما را متعجب کند، زیرا نام‌­ها و چهره‌های بی‌شماری در رویدادهای رایگان Epic به بازی‌ها اضافه می‌شوند.

Game Informer بازی Fortnite را در سال ۲۰۱۸ بررسی کرده بود و اگرچه اکنون خیلی چیزها تغییر کرده، اما تجربه اصلی بتل رویال همچنان دست ‌نخورده باقی‌مانده است. در این مرور بیان شده که “قابلیت پخش مجدد Fortnite Battle Royale یکی از بزرگ‌ترین نقاط قوت است. علیرغم اینکه تنها یک نقشه وجود دارد، هیچ ‌چیز از یک بازی تا بازی دیگر مشابه نیست. شما تجاربی از صندوقچه‌ها، بخش‌های مختلف و ویژگی‌های سلاح‌هایی که حمل می‌کنید به دست خواهید آورد، اما تلاقی این موارد چگونه هر بار جدید می‌شود.

شاید شما با ۱۰ بازیکن دیگر در وسط یک خانه فرود بیایید، با این کار باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید همان‌جا بمانید و به منطقه بعدی بروید یا به صورت اسکین Rambo دربیایید و امیدوار باشید که تنها بازمانده این هیاهو باشید و جوایزی دریافت کنید. شاید بلافاصله سلاحی عالی به دست آورید، اما در وسط نبرد بین دو تیرانداز گیر کنید. مانند بازی‌های Dota 2 یا League of Legends، با وجود فضای بازی اصلی، بقیه موارد نشان می‌دهند یک نقشه حتی بیشتر از حد نیاز، کافی است.”

آیا قصد دارید از اسکین‌­های Ryu یا Chun-Li استفاده کنید؟ درباره این اسکین‌­ها از رویداد کراس ‌اور چه نظری دارید؟ نظراتتان را در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید!

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 18 =