بازی‌های Overwatch 2 و Diablo VI در سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی نمی‌شوند

بازی Overwatch 2

کمپانی بازی‌ سازی Blizard در ماه‌های اخیر صحبت‌های کمی درباره دو بازی Overwatch 2 و Diablo VI کرده است. با وجود هیجان‌ها و هیاهوی زیاد در زمان اعلام اولیه، اکنون تأیید شده در سال ۲۰۲۱ شاهد هیچ یک از این دو بازی نخواهیم بود.

در طی تماس تلفنی این هفته پیرامون Q4 سال ۲۰۲۰، اطلاعات بیشتری درباره پروسه پیشرفت این دو بازی مشخص شد. به گفته جی براک، رئیس کمپانی Blizard، بازی Overwatch 2 در طول ماه دسامبر از نقطه عطف داخلی بزرگی عبور کرده است، که در طی آن تیم داخلی تصمیم گرفت آزمایشات مهمی روی ویژگی‌های اصلی بازی انجام دهد.

تا جایی که Blizard امیدوار است امسال بیشتر روی ویژگی‌های نسخه موبایلی بازی Diablo VI تکیه کند. این شرکت هنوز امید زیادی به Diablo Immortal دارد، که به اشتباه سروصدای زیادی ایجاد کرد. این هم بدان دلیل است که هیچکس بازی Diablo موبایلی را نمی‌خواهد.

بازی Overwatch اصلی در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و همچنان یک بازی رقابتی عظیم در صحنه بازی‌ها به شمار می‌رود. لیگ فوق‌العاده محبوب Overwatch نیز در ماه آوریل آغاز می‌شود. محبوبیت بازی هنوز مثل همیشه زیاد است و اصلاً جای تعجبی نیست که چرا Blizard هیچ عجله‌ای برای ارائه این بازی ندارد.

اکثر بازیکنان تصور می‌کنند که اعلام اولیه Blizard بیشتر از هر چیزی کنترل خسارات بوده است. هر دو این عناوین در طول جنجال‌های هنگ ‌کنگ به شدت تحت فشار قرار گرفتند. برخی تصور کردند این دو بازی برای بهبود درک عمومی از Blizard معرفی شده ‌اند.

هر طور که باشد، به نظر می‌رسد Blizard خیلی زود در دام اعلام بازی‌ها افتاد. این امر برای هیچکس در این صنعت چیز جدیدی نیست. این موضوع خیلی معمول شده و به نظر می‌رسد برای فرار از تفکرات بد عموم مفید و کارساز است.

انتظار می‌رود هر دو بازی Overwatch 2 و Diablo VI در سال ۲۰۲۲ عرضه شوند، درحالی‌ که انتظار می‌رود بازی Diablo Immortal در سال ۲۰۲۱ به همراه دیگر عناوینی که قرار است از Blizard عرضه شوند، وارد گوشی‌های موبایل شود.

 

کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 7 =